Я шукаю...

Який колір Айфона краще вибрати?

Вибір кольору Айфона

Сьогодні популярністю користуються смартфони Apple, які з'явилися в останні два роки. Компанія щорічно на презентації представляє продукцію в різних кольорах. Не виключенням стали й останні два покоління смартфонів. Так, Айфон 11 і Айфон 12 представлені відразу в шести й п'яти кольорах відповідно. У зв'язку з цим у користувача виникає проблема з вибором. Кожен колір по-своєму гарний, але вибір все ж зробити можна, враховуючи деякі нюанси під час покупки. В цій статті ви дізнаєтесь, який колір айфона найкращий!

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

В яких кольорах представлені Айфони 11 та 12?

Але, тим не менше, Айфон 11 бу був запропонований в наступних варіантах:

 • зелений;
 • жовтий;
 • червоний;
 • білий;
 • чорний;
 • фіолетовий.

У 2019 розробники вирішили додати два нових відтінків, а саме зелений і фіолетовий. А неактуальними у 2018 році стали синій і кораловий, тому в новій лінійці вони були відсутні.

Який колір айфона 11 вибрати?

Якщо ви дуже хочете цей смартфон але не знаєте який колір айфона 11 найкращий, то компанія Айкула з радістю вам допоможе. За роки роботи ми побачили сотні найрізноманітніших цих моделей у різних кольорах і з впевненістю можемо сказати, що найкращими кольорами із цієї серіє є - Жовтий та Фіолетовий!

Айфон 11 - чорний чи білий: який обрати, якщо вибір між цими кольорами?

Якщо вибір стоїть між чорним та білим і ви зовсім не можете обрати, то ми все ж таки рекомендуємо купити білий айфон. Білий окрас виглядає куди привабливіше та елегантніше.

 Який колір Айфона краще вибрати? - icoola.ua - фото 1

У 2020 році Айфон 12 був представлений в 5 кольорах. Серед яких:

 • червоний;
 • чорний;
 • білий;
 • синій;
 • зелений.

У дванадцятому поколінні компанія все ж вирішила зробити вибір щодо синього, виключивши фіолетовий.

На які кольори iPhone потрібно звернути увагу

Кожен варіант по-своєму гарний. Але є декілька моментів, які необхідно врахувати в процесі вибору.

Білий і чорний - оптимальний варіант

Дані кольори, напевно, користуються найбільшою популярністю і це не дивно. Це варіанти, в яких будь-яка продукція від компанії виглядати чудово.

Якщо користувач не бажає експериментувати з кольорами, то йому варто звернути увагу на чорний або білий варіант. У разі придбання смартфона на тривалий період важливо, щоб навіть через кілька років він не дратував. Яскравий корпус може сподобатися в перший день, але вже через деякий час він просто може набриднути.

Головний плюс стандартного забарвлення в тому, що під дані гаджети можна придбати різні чохли. У будь-якому випадку все буде виглядати гармонійно.

Завжди в топі червоний колір

Ще одним відтінком, який користується безсумнівною популярністю можна вважати червоний. Даний варіант представлений практично в кожній лінійці «яблучних» гаджетів. Варіант підійде всім користувачам. Він буде виглядати прекрасно, як в чохлі, так і без нього.

 Який колір Айфона краще вибрати? - icoola.ua - фото 2

Такий гаджет завжди буде привертати додаткову увагу. А придбання чорного чохла перетворить гаджет в щось неймовірне.

Незвичайний, але стильний варіант - зелений Айфон

Цей варіант ідеально підійде для тих, хто в пошуку незвичайного гаджета. Зелений - дивний і нестандартний колір для смартфонів Apple. Але, якщо популярні кольори такі, як чорний і білий вже купувати не хочеться, то зелений стане саме тим варіантом.

В такому відтінку складно знайти гаджети від інших виробників. Зелений колір допоможе виділитися з натовпу і буде гармонійно виглядати з підібраними в даній колірній гамі відтінками.

Жовтий, фіолетовий або синій

Ще більшої яскравості додадуть такі варіанти, як синій, жовтий і фіолетовий. У 2019 було вирішено замінити синій Айфон на фіолетовий. Але, вже через рік розробники знову вирішили додати у дванадцяте покоління даний відтінок, але виключити жовтий і фіолетовий.

 Який колір Айфона краще вибрати? - icoola.ua - фото 3

Жовтий колір підійде для яскравих особистостей, але водночас буде недоречний для користувачів, які працюють в офісі. Даний відтінок не буде гармонійно виглядати в офіційному стилі.

Фіолетовий незвичайний, але також досить яскравий колір. Він підійде тим користувачам, які шукають нестандартний варіант.

Синій - стане ідеальним кольором, для тих хто хоче, щоб всі бачили, що у нього новий смартфон. Вся річ у тому, що таке рішення є тільки на Айфон 12. Крім цього, на даний відтінок варто звернути увагу і тим користувачам, які звикли до чорного кольору.

Читайте також Як зробити роботу смартфону швидшою.

Який колір Айфона обрати дівчині?

Серед великої кількості кольорів іноді вибір зробити досить важко. В такому випадку краще діяти шляхом виключення. Так, в першу чергу, необхідно відкинути чорний колір. Практично всі дівчата люблять яскраві відтінки, тому краще вибір зупинити на них. Напевно, самим безпрограшним стане білий варіант. А особливо якщо смартфон вибирається на подарунок. Звісно, якщо ваша дівчина обожнює яскраві та неординарні кольори - сміливо обирайте жовтий Айфон 11 (P.S: Всі дівчата люблять жовтий).

Який колір iPhone обрати для хлопця?

В даному випадку варто звернути увагу на більш традиційні варіанти. Кращим і безпрограшним буде чорний і синій колір. Також можна звернути увагу на білий, даний колір, напевно сподобається кожному користувачеві. Він ідеально виглядатиме як в чохлі, так і без нього.

Непогано в чорному чохлі виглядатимуть яскраві кольори, наприклад, такі, як жовтий і червоний. Зелений і фіолетовий можуть здатися трохи жіночними, хоча дані варіанти вибирають для себе не тільки дівчата.

Ідеальний вибір

Якщо навіть з такої кількості складно зробити вибір, можна звернути увагу на нестандартні відтінки. Наприклад, Айфон 12 Про отримав золотистий колір і в порівнянні з Айфон 11 Про він має набагато менше рожевого кольору, тому ідеально підійде, як для чоловіка, так і жінки.

 Який колір Айфона краще вибрати? - icoola.ua - фото 4

На особливу увагу заслуговують також графітовий і срібний. Моделі з унікальними відтінками також будуть виділятися і своєю функціональністю в порівнянні зі звичайним Айфон 12 бу. І різниця в ціні також буде відчутна.

Таким чином, в процесі вибору кольору варто врахувати наступні моменти:

 • для кого купується гаджет (чоловіки/жінки);
 • для яких цілей він буде використовуватися;
 • який стиль подобається користувачеві;
 • на який час купується смартфон (якщо на рік, то можна робити вибір в сторону яскравих відтінків);
 • бюджет покупки.

Дані моменти допоможуть зробити правильний вибір і здійснити вдалу покупку.

 

Ваша оцінка: