Я шукаю...

Трейдинг на Айфон: можливості та особливості

Трейдинг

Інтернет-трейдинг на Айфон надає можливість кожному стати професійним учасником ринку цінних паперів, подавати заявки і заробляти. Брокерська торгівля для власників смартфонів Apple стала ще простіше через те, що розробники створили цілий ряд додатків, в яких можна взаємодіяти з біржової торговельною системою. Їх перевагою є простий і зрозумілий інтерфейс, так що можна буде розібратися в особливостях роботи прямо з нуля. Швидкість здійснення операцій в цьому випадку значно зростає. Також можна отримувати оперативні розгорнуті зведення про ситуацію на біржі, проводити операції на мінімальні суми без комісій. Таким чином, можна набратися досвіду і тільки потім перечекати на більш серйозні торги.

Особливості трейдингу на iPhone

Доступ до торгівлі на біржі користувачі можуть отримати після установки телефон одного з додатків iPhone / iPad Trader. Вони функціонують на базі мобільних терміналів MetaTrader4 і MetaTrader5 і відкривають двері в світ ринку валют Форекс. Однак установка програмного забезпечення - це тільки частина процедури, адже для досягнення успіху потрібно дотримуватися кількох рекомендацій і ознайомитися з особливостями процесу:

 1. є можливість в режимі реального часу отримувати оновлену інформацію про фінансові інструменти, так що варто цим користуватися і вивчати новітню ситуацію в цікавих для вас сферах;
 2. торгувати можна в режимах Instant і Market, перелік наданих операцій включає можливості покупки, продажу, установки лімітів, стоп-лосс, тейк-профіту і багато чого іншого;
 3. в додатках можна детально вивчати графіки, наближати зображення, щоб побачити більше;
 4. торгувати можна одночасно зі спостереженням за діаграмами і графіками, що дає трейдеру додаткову зручність і збільшує шанси на успіх;
 5. в програмному забезпеченні є кілька десятків індикаторів, з можливостями яких слід розібратися;
 6. в меню можна знайти актуальні дані про проведені операції, зароблені кошти, балансі, переглянути торгову історію за весь період роботи або конкретні відрізки часу;
 7. впроваджені можливості роботи в режимі офлайн, тому відсутність інтернету не стане перешкодою для використання фінансових інструментів;
 8. користувач регулярно отримує push-повідомлення з актуальними зведеннями;
 9. мобільні програми витрачають мінімальну кількість трафіку, що дає додаткову економію коштів.


Інтернет-трейдинг в Україні

На українських теренах можливості інтернет-трейдингу з'явилися в 2009-му році з запуском «Української біржі». Однак спочатку не існувало мобільних додатків для торгівлі і тільки згодом розробники виправили цю прогалину. Для власників айфонів справжній подарунок зробила компанія Nettrader, яка випустила додаток iNetTrader. Цей біржовий термінал відкрив перед користувачами «яблук» можливості виконання торгових угод де завгодно і коли завгодно.

Програмне забезпечення спеціально синхронізовано під екран мобільного телефону. Тут присутній ряд зрозумілих ікон, з функціоналом яких не складно буде розібратися. Можна контролювати свій портфель і задавати завдання прямо через електронний девайс. Це дозволяє тримати ситуацію під контролем, навіть якщо ви їдете в громадському транспорті або просто йдете вулицею. Біржовий ринок змінюється щомиті, тому важливо не упустити момент для отримання прибутку. Додаток стабільно працює при підключенні через мережі 3G / 4G або WI-Fi. Затримка зв'язку буде мінімальною.


Трейдинг для чайників: з чого почати

Не варто моментально завантажувати додаток на AppStore і починати торги. Для початку потрібно розібратися в механізмах роботи біржі, вивчити матчастину. Початківцю брокеру треба буде пройти через тернистий шлях, що включає кілька кроків, серед яких:

 • відвідування семінарів світових компаній-брокерів, де експерти в своїй сфері розкажуть про особливості інвестування і ведення бізнесу;
 • спробувати себе на віртуальних навчальних торгах, на яких можна розібратися з характеристиками роботи системи, але при цьому не втратити реальні гроші;
 • ретельно вивчити аналітичні дані брокерів, щоб зрозуміти, яка сфера зараз знаходиться на підйомі, а в яку краще не вкладатися на даному етапі;
 • варто ознайомитися з тарифами на послуги, наявністю комісії і її розмірами;
 • не варто сподіватися на моментальну величезний прибуток і прийняти той факт, що можливі як фінансові втрати, так і заробітки;
 • вибрати онлайн-платформу, на якій будуть здійснюватися торги.

Це цікаво: Секрети незгасаючої популярності SnapChat

Програми для трейдингу на Айфон

Якщо ви розібралися з особливостями роботи біржі і ведення торгів, то настав час для початку біржової кар'єри. Однак виробники пропонують величезну кількість додатків, як знайти дійсно цікаве і корисне? Існує кілька ресурсів, які отримали популярність серед користувачів і цілий ряд схвальних відгуків.

Coin Ticker

На цій платформі можна стежити за зміною цін на криптовалюту, в тому числі Bitcoin і інші альткоіни, управляти власним інвестиційним портфелем. Вона підтримує понад тисячу видів цифрових валют, можливості побудови індивідуальних графіків. Аутентифікація за допомогою сканера відбитка пальця гарантує, що ніхто не дізнається конфіденційні дані.


Robinhood

Торгова платформа має універсальну структуру, оптимізовану спеціально для швидкості здійснення фінансових операцій на біржі. Її перевагою є повна безкоштовність. Кожен охочий може створити свій профіль і почати торгівлю, що не виплачуючи комісію. Мінімальні можливості Robinhood підійдуть тим, хто тільки почав освоювати цю сферу і хоче в усьому розібратися без додаткових складнощів.


Coin Tracking

Є одним з найпоширеніших додатків для активного трейдингу. Тут присутній максимальна гармонійність між функціональністю, швидкістю і безпекою фінансових угод. У торговій платформі можна працювати з цілою низкою цифрових обмінних бірж і криптовалюта. Після створення облікового запису починайте розмішати замовлення і відслідковувати угоди. Графічний інтерфейс представляє широку лінійку інструментів. Реалізована синхронізація з Google-таблицями для побудови наочних графіків.

TabTrader

Універсальна платформа доступна як власникам iOS, так і користувачам Android. Через неї можна отримати доступ до популярних біржових обмінників, отримувати цінові графіки в режимі реального часу, налаштовувати свічкові діаграми, таймфрейме, налаштувати push-повідомлення.

Binance

Швидкозростаюча біржова площадка зобов'язана своїм успіхом декільком факторам:

 1. постійне поповнення списку доступних криптовалют і брокерів;
 2. інтерфейс зрозумілий і новачкові, і досвідченому трейдеру;
 3. інтегрований місцевий токен BNB, при використанні якого можна отримати економію на угодах до 50%.

Поки що цей фінансовий інструмент не доступний україномовним і російськомовним користувачам, але в майбутньому ситуація може змінитися.


Cex.io

Гідний конкурент попереднім додаткам, крайньою мірою, по функціональним можливостям управління активами. Тут можна купувати цифрові монети, здійснювати угоди і багато іншого, а меню порадує зрозумілістю.

Kucoin

Ця біржа активно розвивається і намагається взяти наявністю рідкісних альткоінов, які тільки з'явилися на ринку і на них можна серйозно заробити. Є шанс стати одним з перших володарів не особливо популярною цифрові монети, яка в майбутньому може значно зрости в ціні і озолотити людини.

MetaTrader 5

Гнучка торгова система для реалізації угод будь-якої складності через Forex. Додаток пропонує широкий набір функцій і інструментів. Тут можна купувати і продавати акції, стежачи за графіками змін ситуації. Користувач може налаштовувати зображення даних, вибрати описи бажаних кольору, щоб візуальна інформація була передана в максимально зрозумілою для неї вигляді. Професійна аналітика надається на безкоштовній основі, а прямо в додатку можна спілкуватися з іншими трейдерами, переглядати актуальні новини та отримувати настроюються повідомлення, щоб не упустити нічого важливого.

Як заробляти на айфоні

Завдяки старанням розробників додатків, заробляти через смартфон стало простіше простого. Почати робити це може кожна людина, навіть не має спеціалізованої фінансової освіти. Звичайно, потрібно витратити час на вивчення основних механізмів функціонування біржі і її особливостей. Купити Айфон XR для трейдингу можна в нашому магазині. 

Користувачам стає доступний широкий вибір додатків, які можна завантажити на AppStore і почати роботу. Вони радують безкоштовним функціоналом і широкими можливостями. Тут представлені цифрові валюти і біржові угоди з усього світу. Тепер для заробітку досить мати під рукою телефон. Здійснювати угоди можна з будь-якої точки на планеті Земля, так що немає ніяких перешкод для заробітку. Залишається тільки озброїтися знаннями і проявити майстерність. Програми дають необхідні дані: вивчіть їх, проаналізуйте і добийтеся успіху. Вам всі карти в руки, не пропустіть надаються шанси. Трейдинг є що швидко сферу, за якою майбутнє. Відкрийте його для себе вже зараз, не затягуйте з зануренням в інновації.

Ваша оцінка: