Я шукаю...

Як перенести дані з айфона на айфон?

Як перенести дані з айфона на айфон?

Перенесення даних з одного iPhone на інший може бути досить простим завданням, оскільки Apple надає кілька вбудованих інструментів та послуг, які допоможуть вам зробити це без зайвих зусиль. Ось кілька способів, які ви можете використовувати для перенесення даних між вашими iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як перенести дані через iCloud

iCloud є хмарним сервісом від Apple, який дозволяє зберігати ваші дані (включаючи контакти, календарі, фотографії, повідомлення та інше) та синхронізувати їх між різними пристроями Apple. Для перенесення даних через iCloud, вам потрібно налаштувати обидва пристрої з однією й тією самою обліковим записом iCloud. Переконайтеся, що на першому пристрої включена функція резервного копіювання iCloud. Потім, на новому пристрої, під час налаштування, оберіть опцію відновлення з резервної копії iCloud і виберіть найновішу доступну копію резервної копії, щоб перенести ваші дані.

Як перенести дані через Quick Start

Якщо обидва ваші iPhone працюють на iOS 12 або новішій версії, ви можете використовувати функцію Quick Start, яка дозволяє вам швидко налаштувати новий пристрій, переносячи дані зі старого. Просто ввімкніть новий iPhone та помістіть його поряд із тим, з якого ви хочете перенести дані. Ви побачите пропозицію налаштування нового пристрою за допомогою вашого Apple ID. Просто дотримуйтеся інструкцій на екрані, і ваші дані будуть перенесені на новий iPhone.

Як перенести дані через iTunes або Finder

Ви також можете використовувати iTunes (у macOS Mojave або старшої версії) або Finder (у macOS Catalina або новішій версії) для перенесення даних з одного iPhone на інший. Підключіть перший iPhone до комп'ютера за допомогою кабелю USB та відкрийте iTunes або Finder. Виберіть пристрій у списку пристроїв, а потім у вкладці "Загальне" або "Огляд" виберіть опцію "Зробити резервну копію зараз". Після завершення резервного копіювання підключіть новий iPhone до комп'ютера і виберіть опцію відновлення з резервної копії iTunes або Finder. Виберіть останню резервну копію, щоб перенести дані на новий пристрій.

Як перенести дані через AirDrop

Зверніть увагу, що AirDrop працює для перенесення окремих файлів та даних, таких як фотографії, контакти, веб-сторінки та документи. Якщо ви хочете переміщувати усі дані, включаючи налаштування, додатки та інші системні файли, скористайтесь інакшими ресурсами.

  • Для перенесення даних з одного iPhone на інший за допомогою AirDrop, ви можете скористатися наступними кроками:
  • Переконайтеся, що обидва ваші iPhone підтримують технологію AirDrop і мають включений Bluetooth та Wi-Fi.
  • На першому iPhone відкрийте контакт, фотографію, веб-сторінку, документ або будь-який інший файл, який ви хочете перенести на новий пристрій.
  • Натисніть кнопку "Поділитися" (іконка квадратика зі стрілкою вгору) або знайдіть опцію AirDrop у відповідному меню додатка, з якого ви хочете відправити дані.
  • На першому iPhone виберіть новий iPhone в списку доступних пристроїв AirDrop, який з'явиться на екрані. Зазвичай, ім'я нового iPhone буде відображатися у верхній частині списку AirDrop.
  • На новому iPhone з'явиться спливаюче повідомлення з запитом про прийняття отримуваного файлу. Натисніть "Прийняти" або "Зберегти", щоб зберегти переданий файл на новому пристрої.
  • Почекайте, поки процес передачі завершиться. Час передачі залежить від розміру файлу та швидкості підключення.

Повторіть цей процес для кожного файлу або даних, які ви хочете перенести на новий iPhone.

Програми для перенесення даних у айфоні

Крім вбудованих інструментів, існують також програми сторонніх розробників, які допоможуть вам перенести дані з одного iPhone на інший. Наприклад, сервіси, такі як iMazing, AnyTrans, iExplorer та інші, надають широкі можливості для керування даними на ваших пристроях Apple та перенесенням їх між ними.

Важливо пам'ятати, що перед перенесенням даних зробіть резервну копію свого старого iPhone, щоб забезпечити безпеку вашої інформації. Крім того, переконайтеся, що ваші пристрої підключені до стабільного Інтернету під час процесу перенесення даних.

 

Ваша оцінка: