Я шукаю...

ТОП найкрутіших фішок Apple Watch

Apple Watch

Apple Watch - дуже зручний девайс з неймовірною кількістю корисних функцій. Однак, більшість власників не знайомі з усіма опціями і прихованими властивостями свого гаджета.

Ми хотіли б звернути вашу увагу на неочевидні, але при цьому вельми цікаві функції розумних годин, про які ви могли і не підозрювати.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Зміна дизайну та обмін циферблатами

Набір циферблатів Apple Watch задовольнить потреби навіть самого вибагливого власника. У розділі «Циферблати» додатка Watch на вашому iPhone ви зможете переглянути і вибрати дизайн циферблата, що відповідає вашому смаку і потребам. Зміна циферблата можлива і за допомогою самих годин, але це набагато менш зручно. Додати самостійно нові варіанти дизайну не вийти, але з кожною новою версією watchOS їх вибір ставати все ширше.

Також ви легко зможете поділитися улюбленою дизайном з одним. Для цього натисніть на потрібний циферблат і виберіть в меню дій одержувача. Таким чином ви передасте своєму знайомому улюблений дизайн з усіма його настройками.

Розблокування Mac

Якщо у вас є Apple Watch, то навіть загублений пароль від макбуков не завдасть вам неприємностей.

У пункті меню «Системні налаштування» імені команди «Захист і безпека», а далі опцію «Використовувати Apple Watch для розблокування Mac». Ваш комп'ютер включитися і вам не доведеться судорожно шукати телефон майстра.

Пошук Айфона

Якщо не можете згадати, куди поклали ваш смартфон, - тут теж виручать Apple Watch. Проводьте по дисплею годин від низу до верху, а опинившись в центрі управління, натискаєте на іконку із зображенням телефону. У відповідь на таку дію iPhone повинен видати звуковий сигнал. А при більш тривалому утримуванні іконки він навіть почне блимати спалахом камери. Єдиний мінус цієї функції в радіусі її дії - 100 метрів, тобто радіус
охоплення Bluetooth.

Контроль заряду AirPods

У момент, коли бездротові навушники пов'язані з Apple Watch, доступна і опція визначення рівня їх заряду. Для цього потрібно запустити «Пункт управління» і на дисплеї з'явиться вікно з точними показниками заряду кожного з навушників.

рація

У власників Apple Watch є унікальна можливість спілкування один з одним на невеликій відстані за допомогою функції «Рація». Така опція може бути дуже корисна якщо ви втратили кого то в натовпі або великому супермаркеті.
Для спілкування по рації необхідно, щоб у вас і вашого співрозмовника був Apple Watch Серії 1 або новіша модель. Перелік версій програмного забезпечення, які допускають використання рації, починається з watch OS 5.3. Також необхідно налаштувати на вашому Айфон програму FaceTime, а саме - можливістю приймати і здійснювати голосові дзвінки. Функція «Рації» відмінно працює у всіх без винятку регіонах і країнах.

Швидке включення беззвучний режим

У пункті меню «Звуки» є опція реагування на тактильні сигнали. Саме вона і допомагає простим рухом руки відключити звук або відхилити виклик, якщо ви зараз не можете розмовляти. Для цього потрібно накрити долонею дисплей годин і дочекатися вібрації. Ось і все - режим «Без звуку» активований.

Контроль за курсом цінних паперів

Моніторити ситуацію з цінами на акції різних компаній можна за допомогою однойменного програми «Акції». У цьому розділі можна налаштувати список компаній і цінних паперів, інформацію про яких ви хочете відстежувати. Це допоможе не упустити можливість вдалого вкладення своїх коштів.

Управління «розумним будинком»

Використовуючи додаток «Дім» вашого Apple Watch, яке майже повністю відповідає такий же опції в iPhone, можна контролювати всі пристрої з підтримкою HomeKit. Домашньої апаратурою, яка працює за допомогою інших систем, також можна керувати за ваших годин, тільки вже використовуючи відповідні додатки, наприклад Mi Home.

Батьківський контроль

Незважаючи на те, що iPhone можна прив'язати відразу до декількох Apple Watch, використовувати в зв'язці зі смартфоном вийти тільки один годинник. У той же час нова версія watchOS 7 надала можливість настройки розумних годин для дитини, а використовувати таку функцію можна навіть без прив'язки до годинника окремого Айфона. Таким чином ви зможете обмежити вашому чаду доступ до деяких мультимедійним ресурсів і контактам. А опція «Шкільний час» буде в певний час дня відкривати дитині доступ тільки до обраного батьками списку розширень і програм. 

Пошук людей

Використовуючи функцію пошуку на карті, ви без зусиль знайдете ваших близьких, друзів або дитини, яка загубилася. Але за умови, що у них теж є девайс Apple. Проте, якщо такого девайсу немає, Вони можуть придбати його в нашому магазині бу iPhone. Для активації цієї послуги запустіть додаток «Знайти людей» (watchOS 6 і 7) або «Знайти друзів» (watchOS 5 і всі попередні версії). Ви побачите місце розташування людини на карті і зможете прокласти з нього маршрут, або зв'язатися з ним за допомогою Apple Watch.

Дистанційне керування камерою

Використовуючи додаток «Камера» ваших розумних годин, нескладно отримати доступ до камери iPhone. Дистанційно запустивши додаток на смартфоні, можна виставити таймер зворотного відліку до моменту зйомки. Це дуже зручна фішка, якщо ви один і хочете сфотографувати себе з боку.

Допомога в процесі в медитації

Так-так, навіть на це здатні ваші годинники. Серед функцій програми «Подих» ви знайдете вправи, які полягають в розмірених вдихах і видихах, тобто медитації. Також програма кілька разів на добу буде нагадувати вам про те, що пора помедитувати, розслабитися і перевести дух.

Додаток «Пульс» також допоможе вам не перенапружуватися і контролювати ваші показники. Надаючи користувачеві динаміку серцебиття протягом дня, програма допоможе регулювати фізичні навантаження і не перепрацьовувати під час роботи і тренувань.

Контроль за миттям рук

Така опція стала особливо популярною саме ця година, в період пандемії COVID-19. Apple Watch розпізнає процес миття рук як тільки ви занурює їх в воду. У етотмомент активується таймер і контролює тривалість всього процесу, який в нормі відповідає приблизно 20 секундам.

Контроль рівня шуму

Гаджет обов'язково попередить власника, якщо рівень шуму навколишнього середовища вище 90 дБ. Так як гучні звуки дуже шкідливі для слуху, Apple Watch починаючи з Series 4 оснащені додатком «Шум», за допомогою якого і контролюють цей важливий показник.

Висотомір

В останній версії Apple Watch 6 постійно перебуває в режимі вимірювання та контролю висоти. Висотомір пов'язаний з GPS-модулем і користується даними найближчих мереж Wi-Fi. Система здатна розпізнавати зміна висоти в порівнянні з рівнем землі при вертикальних рухах. Точність вимірювань дорівнює 30 см. Для перегляду даних, їх можна вивести на дисплей як розширення циферблата. Інший варіант - вивести на екран як один з параметрів тренування.

Альтиметр

Функція, трохи схожа з попереднім пунктом. Але в цьому випадку годинник визначають висоту щодо рівня моря.
Ця новинка з'явилася в останній версії Apple Watch 6. Вбудований альтиметр стане в нагоді тим, хто захоплюється високогірним альпінізмом, так як допоможе контролювати вашу активність при под'ѐме на гору.

Сигнал про небезпеку

Розумні годинник здатні допомогти своєму власникові навіть в екстремальній ситуації. Вам всього лише потрібно вибрати пункт меню «Екстрені виклики» додатка Apple Watch на iPhone, а потім додати туди контакти ваших близьких. Після цього відправити сигнал SOS Вибраний контактам можна буде за допомогою більш тривалого натискання бічної кнопки
годин. Пристрій видасть неголосний звуковий сигнал і відправить обраним контактам
повідомлення про небезпеку.

Рівень кисню в крові

Ця фішка також з'явилася в останній версії - Series 6. Вимірювання кількості кисню в крові допомагає контролювати загальний стан організму, а ще - визначити перші ознаки грипу або навіть COVID-19.

Вимірювання відбуваються за допомогою чотирьох вбудованих кластерів червоних, інфрачервоних і зелених світлодіодів, а також чотирьох фотодіодів. Вони визначають рівень світла, який відбивається від судин людини. Точний показник система отримує з програми «Кисень в крові», який, користуючись спеціальним алгоритмом, видає показники рівня кисню у відсотках.

Якщо ви хочете дізнатися свій рівень кисню, потрібно запустити додаток і залишатися в стані спокою, поки проходять вимірювання. У фоновому режимі годинник можуть обстежити вас під час сну.

Запис ЕКГ

В Apple Watch починаючи з Series 4 є спеціальний додаток для створення електрокардіограми, яке називається «ЕКГ». Звичайно, таке обстеження ви не зможете використовувати в медичних цілях. Але для загального контролю свого фізичного стану воно дуже навіть підійде.

Виявлення падіння

Годинники можуть також розпізнати, що їхній власник впав або втратив свідомість. Гаджет відразу ж подасть звукове сповіщення і на дисплеї з'явиться відповідне попередження. Залежно від вашого стану, Apple Watch можуть:

  • якщо ви рухаєтеся - чекати ваших активних дій, як наприклад виклик лікаря, активація сигналу SOS, або натискання на кнопку «Все в порядку»;
  • якщо ви не ворушіться більше хвилини - годинник запустять таймер зі зворотнім відліком 30 секунд. При цьому пристрій буде видавати звуковий сигнал, щоб оточуючі почули і допомогли вам. Після закінчення заданого часу, Apple Watch повідомить ваші координати службі порятунку за допомогою дзвінка.

Якщо вам більше 55 років, то ця функція буде активована автоматично. Доречі, а якщо вас цікавлять всі функції браузера Safari на iPhone, прочитайте цю статтю.

Ваша оцінка: