Я шукаю...

Додаток «Локатор» на iPhone навчить шукати гаджети сторонніх виробників

Чим унікальний додаток "Локатор"?

Додаток «Локатор» допоможе знайти зниклий гаджет або будь-який пристрій від компанії Apple (AirPods, MacBook, iPad), вмикаючи карту геолокації, роблячи відмітку, де знаходиться цей пристрій зараз. Цей додаток є замінником «Знайти iPhone» та «Знайти друзів», тобто він містить в собі функції своїх двох попередників. Завдяки «Локатору», Ви можете знайти своїх друзів, дізнаючись їхнє місцеперебування.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що потрібно для активації функції «Локатор»?

 1. Як завжди, спочатку потрібно зайти в «Налаштування», а потім обрати розділ «Конфіденційність».
 2. Тепер знадобиться «Служба геолокації».
 3. Вам потрібно лише активувати цю функцію.
 4. Якщо у Вас декілька пристроїв Apple, то є можливість обрати з якого саме буде показуватися місцеперебування.

Цей додаток доступний лише для тих, в кого встановлений iOS 13 і вище. Ще однією відмінністю «Локатора» та його попередників у тому, що для його користування не потрібен доступ до Інтернету. Для того, щоб зробити оновлення інформації місцеперебування гаджету, потрібна допомога інших пристроїв від Apple, які оточують поблизу. Цей процес відбувається завдяки Bluetooth.

Як знайти друзів і рідних за допомогою додатку «Локатор»?

 1. Спочатку зайдіть в «Налаштування».
 2. Потім потрібно увійти в облікову запис (Apple ID).
 3. Увімкніть «Сімейний доступ».
 4. Тоді вже можна увімкнути «Передачу геолокації».

Ви зможете побачити, хто підтвердив доступ для перегляду свого місцеперебування.

Дізнайтеся, які є програми для вивчення англійської на iPhone.

В цьому пункті Ви можете користуватися такими функціями:

 • Повідомлення. Ви можете отримувати повідомлення, якщо є якісь зміни стосовно геолокації людини.
 • Контакт. Є можливість зателефонувати або написати повідомлення особі, за якою слідкуєте.
 • Маршрути. Завдяки цій функції, Ви можете переглядати маршрут друга по карті.

Способи щодо пошуку пристрою завдяки «Локатору»?

 1. Відмітити зниклий гаджет. Власнику дається можливість заблокувати свій гаджет, щоб ніхто не отримав особистої інформації. Також є доступ до місцеперебування зниклого пристрою.
 2. Повідомлення. Це чудова функція, адже Ви зможете отримати повідомлення, якщо смартфон буде кимось знайдений.
 3. Відтворення звуку. У випадку, якщо Ви впевнені, що втратили гаджет десь поруч, то можна ввімкнути цю функцію, щоб його знайти.
 4. Маршрут. Аналогічна система, що і з пошуком місцеперебування друзів. Вам буде показуватися карта з відміткою, де перебуває пристрій на цей момент.

Завдяки функції «Локатор» можна також знайти втрачені AirPods. Вона може спрацювати, якщо безпровідні навушники є під’єднані до смартфона й знаходяться на відстані до 100 метрів. У випадку, якщо AirPods відключені від iPhone, то додаток зможе вказати його місцеперебування, де вони були останній раз.

Для того, щоб скористатися цією функцією, потрібно зайти в «Локатор» і натиснути «AirPods». Потім на карті буде вказано їхню геолокації. Ви також можете відключити роботу навушників на відстані, якщо потрібно. На жаль, така функція неможлива для AirPods Max.

Говорять, що після появи чипу U1, навушники будуть мати змогу обміну інформації стосовно своєї геолокації з іншими гаджетами від компанії Apple. Тоді, навіть не треба буде перейматися тим, чи під’єднані AirPods до iPhone. Якщо Ви з кимось поділилися зі своїм місцеперебування, то це можна скасувати в будь-який момент.

Також в додатку «Локатор» є розділ, який має назву «Пристрої». Там вказані гаджети, якими власник користується. Для кожного є представлені функції, які допоможуть знайти пристрій чи місцеперебування друзів чи рідних.

Тримайте перелік найкращих програм для редагування фото тут.

В розділі «Я» зберігається уся особиста інформація користувача. Ви там можете дізнатися свою геолокацію, поділитися нею або скасувати її, якщо вже хтось отримав ці данні. Є можливість давати назву геолокації.

Якщо у Вас виникло бажання видалити будь-який пристрій з додатка «Локатор», то при поверненні інформації, результату не буде. Тому, краще бути впевненому в цьому виборі.

До речі, функція «Локатор» може шукати ще такі пристрої: електровелосипед VanMoof, портфель Chipolo (безпровідна помітка) або безпровідні навушники Belkin, а не лише AirPods. Є можливість в розділ «Речі» додати пристрої, які не є продуктами від компанії Apple. Але, якщо в них є зв’язок з цією функцією.

Це додаток доступний не лише для iOS, а також і для MacOS.

Стосовно пошуку втраченого пристрою, то інформація стосовно цього є зашифрованою. Тобто, окрім власника й компанії Apple, ніхто не дізнається данні цього процесу.

Чи потрібна функція «Локатор» для MacBook?

Це вибір кожного користувача. Але точно можна сказати, що цей додаток не завадить. На жаль, бувають різні випадки. Тому, якщо комп’ютер буде вкрадений, то ця функція буде необхідною для пошуку його місцеперебування. Також можна бачити розташування Ваших знайомих, при необхідності.

Що краще: додаток «Локатор» чи «Знайти iPhone»?

 1. «Локатор» поєднує в собі всі функції окремих попередніх додатків. Тому, якщо у Вас iOS 13, то немає сенсу перейматися таким вибором.
 2. Якщо у Вас пристрої старіших моделей, то такі функції як «Знайти iPhone» та «Знайти друзів» також виконують добре свою роботу.
 3. Звичайно, додаток «Локатор» може шукати додаткові пристрої не лише від компанії Apple, а й від інших виробників. Але, вони повинні мати зв’язок з цією новою функцією.
 4. Тим більш, якщо Ви є власником AirPods, то саме функція «Локатор» допоможе їх знайти при втраті. Але це, на жаль, не стосується AirPods Max.

Отже, новий додаток «Локатор» є простим, корисним і зручним у користуванні. Власникам пристроїв iOS 13 надано багато переваг завдяки йому. З’явилося багато додаткових функцій і можливостей. Це дуже зручно, коли один додаток містить у собі роботу декількох попередників.

Ми розповіли Вам усю інформацію, яку потрібно знати про «Локатор». Вона точно не завадить ні одному власнику пристрою Apple. Навпаки, може допомогти в потрібний момент.

Ваша оцінка: