Я шукаю...

Програми для вивчення англійської мови на iPhone

applications for iphone

Англійську вивчити непросто… Для більшості з нас навчання не є чимось приємним. Так не повинно бути! Кожній людині рано чи пізно англійська знадобиться, чи то для роботи або навчання. Якщо вивчення цієї мови для вас щось нове, і ви розпочинаєте з нуля. Або, у вас вже є певна база, і ви хочете поліпшити свої навички. У будь-якому разі, вас напевно мучить питання, як це зробити швидко, ефективно і в той же час захоплююче? Дізнавайтесь також про те як налаштувати новий айфон, та оптимізувати його батарею.

Безумовно, ринок освітніх послуг наповнений пропозиціями лінгвістичних шкіл і приватних репетиторів, так що підібрати відповідне не складе труднощів. Навчання в школі підстебне вас до швидкого запам'ятовування, обов'язкового відвідування, побудови мети. Проте, конкретний час запису і великі гроші сильно обмежують сучасну людину.

Останнім часом, набирає популярність спосіб вивчення мови за допомогою доступних застосувань. Програми для вивчення англійської на айфон часто бувають безкоштовними, що не може не радувати. Встановивши одне з них, ви зможете вивчати англійську в перервах між роботою, в транспорті, метро, сидячи удома на дивані і навіть на прогулянці з дітьми. Застосування також допоможуть поліпшити самодисципліну і налаштувати персональний графік, адже ніхто не сидітиме над вами з указкою.

 ICOOLA вирішила скласти свій власний список самих кращих застосувань для вивчення англійської.

Duolingo скачати та вивчити English швидко

Якщо ви наважилися скачати Duolingo, то отримаєте просту, але надзвичайно популярну платформу для вивчення іноземних мов. На ній, користувач взаємодіє з головним символом - совою, повторює слова, покращуючи свою вимову, вписує те, чого не вистачає, заробляє бали. Все відбувається в ігровій формі, що мотивує учня відкривати нові рівні. На старті, додаток дає можливість вибрати мету : роботу, навчання, культуру або подорожі. Кожна глава закінчується тестом. Увесь вміст додатка безкоштовний, проте преміум-версія дозволяє вчитися без зайвої реклами і в офлайн режимі. Нещодавно, компанія випустила Duolingo ABC для навчання мові малечі. Якщо прочитати про Duolingo відгуки, то в більшості всі користувачі в захваті від цієї програми.

С Ewa English вивчити дуже просто

Індивідуальний підбір бажаного підходу до вивчення. Тисячі серіалів, фільмів, книг в оригіналі і вільному доступі, на вашому телефоні. Користувач може переводити конкретні слова просто клікнувши на них і запам'ятати популярні розмовні вирази, які навряд чи побачиш на сторінках підручника. Додаток дозволяє порівнювати свої результати з результатами інших, що вивчають, і відстежувати рівень в рейтинговій таблиці. З Ewa англійська стане для вас легкою прогулянкою в світ вивчення англійської мови.

Ewa

Lingualeo

Відгуки Lingualeo - освітня платформа для навчання англійській мові. Геймінгова система допомагає у вивченні як дітям, так і дорослим. У додатку доступна індивідуальна програма, а також додаткові матеріали у вигляді фільмів, музики і книг. Унікальною функцією Lingualeo є розширення для браузерів. Вона дозволяє перекладати незнайомі слова на веб-сторінці. Серед можливостей є: вивчення слів із зображеннями і озвученням, вивчення граматичних форм і правил, підвищення запасу за допомогою відео і аудіофайлів на мові, що вивчається, особливо по лекціям TED Talks.

Babbel

Деякі говорять, що Babbel - платний двоюрідний брат Duolingo. Мінімалістичный дизайн додатка дозволяє новій мові не здаватися занадто складним. Уроки створюються носіями мови і будуються на життєвих сценаріях. Кожен урок включає нові слова або фрази, картинки, а також формальну і неформальну інформацію. Упродовж 10-15 хвилин, студенти мають можливість навчитися читанню, листу, розмовній мові і граматиці. Babbel в першу чергу пояснює правила, у міру просування користувача. Додаток також дозволяє відстежувати усі ваші успіхи. На жаль, додаток не безкоштовний, але перше повне зайняття безкоштовне. Щомісячна підписка коштуватиме близько 13 доларів.

Mondly Languages - хороший додаток для вивчення англійською на айфон

Останнє, але не менш важливе в нашому списку. Mondly виграло премію Apple за краще застосування 2016 року. Воно просте у використанні, і робить ухил на розмовну мову. Яскравий дизайн і цікавий контент перетворює навчання на Mondly в задоволення. Уроки містять більше 60 тем для учнів будь-якого рівня. Акцент робиться на вивчення мови в контексті повсякденного життя. Чат-бот, що розпізнає мову, дозволяє покращувати розмовні навички. За прогресом можна стежити в загальному рейтингу серед учнів.

Додаток обіцяє вивчити 5000 нових слів і фраз до кінця зайняття. Воно безкоштовне, але тільки підписка дає змогу розблоковувати усі мови і функції. Вартість підписки складає 9,99 доларів в місяць або 47,99 доларів в рік. Наявна версія і для дітей. Хочете швидко вивчити іноземну мову, купуйте вживані айфони у Львові у найкращому магазині - ICOOLA. Дізнавайтесь також про те що таке зарядка на айфон, та з чого вона складається і як працює.

Пам'ятайте, що кожен з нас вчиться по-своєму. По-перше, вам треба знайти спосіб, який підходить саме вам. На жаль, не усім допоможе тільки використання програм для вивчення англійської на iPhone, доведеться повторювати уроки або слова самостійно. Поставте собі мету і досягайте її. До того ж вибір додатків настільки великий. Він повинен відповідати вам і вашим можливостям. Дізнавайтесь також яким був найвдаліший айфон.

Ваша оцінка: