Я шукаю...

Найкращі додатки для навчання на Айфон

Додатки для навчання на iPhone

Батьки часто нарікають на те, що придбання дитині iPhone не приносить практичної користі. Школяр починає більшу кількість вільного часу проводити в соціальних мережах, грати в ігри, спілкуватися в месенджерах. Популярністю користуються Tik-Tok, Instagram. Насправді розробники створили десятки реально корисних навчальних програм для «яблучних» девайсів. Батькам потрібно звертати на них більше уваги. Сьогодні існують дійсно величезні можливості для дистанційного навчання та отримання додаткових знань при використанні смартфона.

Корисні додатки для навчання на iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Рейтинг мобільних додатків для навчання в школі

З настанням коронавірусной пандемії місце зустрічі вчителів з учнями перемістилося з класних кімнат у віртуальні приміщення. У карантин діти перебували вдома та отримували знання по відеозв'язку. З цієї причини популярності набули платформи відеозв'язку, такі як Zoom, FaceTime, Microsoft Teams і багато інших. Простір для навчання на iOS не обмежується виключно програмами для відеодзвінків. Пропонуємо ознайомитися з онлайн-платформами для навчання.

iSchool

Це класичний універсальний органайзер, який допоможе школярам організувати навчальний процес і нічого не забути. Тут можна складати розклад уроків, контролювати успішність, записувати домашні завдання і робити нотатки за допомогою голосових команд. Можна задати повідомлення початку і кінця уроку, нагадування. Можливість синхронізації зі смартгодинниками Apple Watch дозволяє завжди залишатися на зв'язку.

Хмара знань

Додаток може стати справжнім джерелом знань, аналогом багатотомної енциклопедії з різних дисциплін, яка доступна в електронному вигляді. Тут можна знайти інформацію з усіх шкільних предметів з першого по одинадцятий клас. Дані зручно структуровані за категоріями. Якщо школяр з якоїсь причини пропустив заняття, то він може надолужити згаяне та отримати знання навіть без допомоги вчителя.

iStudiez Pro

iStudiez Pro для школярів на iPhone

У цій програмі поєднуються функції органайзера, календаря і планувальника. Учень з її допомогою зможе правильно організовувати час, розподіляючи його на відпочинок і заняття, встановлюючи нагадування про відвідування гуртків, секцій та занять з репетиторами. Сьогодні школярі стикаються з великою кількістю завдань, а використання простого додатка допоможе все запам'ятати.

Photomath

Універсальне рішення для тих, хто не особливо дружить з математикою. При скачуванні цієї програми можна отримати відповідь і розгорнуте рішення рівняння, просто сфотографувавши його. Звичайно, хитрі учні можуть використовувати його на контрольних роботах, але призначення у нього інше. Воно повинно допомогти розібратися з принципом дозволу незрозумілих рівнянь. Можна розробити чіткий план, зрозуміти специфіку, а потім вже виконувати все самому, без допомоги електронного девайса.

Словники Reverso і Lingvo для вивчення іноземних мов

Якщо дитина робить перші кроки у вивченні іноземної мови, то йому допоможе електронний словник. Він представляє широку базу даних слів з перекладом і точним значенням. Інформація зручно структурована за категоріями: наукові терміни можна знайти в окремому словнику. Перевага полягає в тому, що дається не просто переклад слова, а контекст його використання в пропозиціях в різних життєвих ситуаціях.

Scanner Pro 7

Школярі мають справу з великою кількістю рукописних документів і заміток. Дані можна з легкістю втратити, але ж там міститься важлива інформація. З цим додатком є ​​можливість фотографувати тексти й отримувати якісне відскановане зображення. Воно збережеться в пам'яті телефон і завжди буде під рукою. Для отримання знімка досить скористатися стандартною камерою iPhone. Фото можна зберігати в хмарних сервісах, передавати однокласникам поштою або через месенджери. Вельми зручний сервіс.

Мобільна математика

Додаток стане відмінним джерелом додатковий знань, які учень отримує в школі. Вона містить базу з формул, теорії, правил і багато чого іншого. Інформація представлена ​​в зрозумілому і структурованому вигляді, так що не складе труднощів знайти саме те, що потрібно. Платформа радує можливістю не просто засвоювати теоретичну базу, але і тренуватися на практиці. Закладено інструменти для вирішення рівнянь, калькулятори підрахунків, матриці. З таким функціоналом можна перевірити, наскільки добре була засвоєна та чи інша тема.

Codea

Навчання програмуванню з Codea на iPhone

Програмне забезпечення для тих, хто ще зі шкільної лави розуміє - програмування стане його покликанням в житті. Універсальний інструмент допоможе створювати перші власні інтерфейси. Графічний редактор коду розроблений для новачків, які тільки осягають ази IT-напрямку. У підсумку можна створити дещо цікаве і розібратися з основами. Codea допоможе закласти базу, а ще зрозуміти, наскільки вас цікавить ця спеціальність. Якщо після перших практичних проб ви не відчуваєте задоволення та інтересу до подальшої роботи, значить, програмування не для вас.

Sky Guide

Симулятор зоряного неба допоможе початківцям астрономам вивчити небесні світила. Додаток може похвалитися найширшої базою даних з розгорнутою інформацією про зірок, а також барвистим інтерфейсом і зрозумілим меню. Розробники зробили все для залучення користувачів, тому придбати їх продукт можна за мінімальною ціною. Це дає батькам шанс зацікавити юних дослідників та при цьому не завдати істотної шкоди сімейному бюджету.

Завантажити додатки для школи на Айфон

Ніяких складнощів при скачуванні освітнього контенту для дітей різних вікових груп не виникне. Для цього достатньо відвідати офіційний магазин AppStore і вибрати одне з вподобаних додатків в конкретної категорії. Тут можна знайти такі освітні програми для школярів:

 • читалки та лічилки для наймолодших учнів;
 • платформи для тренування логічного мислення і розвитку творчого потенціалу;
 • курси з математики, геометрії, біології, фізики, хімії, іноземних мов та інших шкільних дисциплін;
 • електронні підручники;
 • енциклопедії;
 • програми для систематичної підготовки до підсумкової атестації в школі.

Контент пропонується як безплатний, так і платний. У будь-якому випадку, для iOS можна знайти масу рішень на безоплатній основі. Навіть якщо розробники й пропонують за щось заплатити, то вкладення будуть мінімальними, а окупляться. Якщо наймати тих же репетиторів, то вийде дорожче, ніж підписатися на навчальну платформу в інтернеті.

Додатки для школи на Айфон

Додатки на iPhone відрізняються наступними параметрами:

 • розробка для окремих вікових категорій, щоб захопити школяра;
 • анімаційна складова і привабливий зовнішній вигляд, щоб дитина не занудьгувала вже з перших хвилин;
 • інформація може надаватися не просто для зазубрювання, а в ігровій формі, так що часу буде не тільки корисним, а й веселим;
 • меню зручне, щоб дитина швидко знайшла потрібні кнопки та настройки;
 • допомогти в навчанні можуть персонажі улюблених мультфільмів, серіалів, казок і фільмів.

Корисні iOS-додатки для малюків

Айфон можна використовувати при підготовці до школи. Розробники пропонують цілий ряд цікавих пізнавальних платформ. Інформація в них представлена ​​в зрозумілому вигляді. Діти не будуть зазубрювати формули, букви та правила - від цього вони швидко втомляться. Контент представлений загадками, ілюстраціями, ребусами. Анімована графіка дозволяє знайомитися з основами рахунку і читання разом з улюбленими героями: Фіксікі, Лунтік і ін. Погодьтеся, дитині буде куди цікавіше пізнавати нове разом з нулики, який відкриє двері в чарівний світ знань.

Серед таких дитячих програм можна виділити:

 • Фіксікі. Математика для дітей;
 • Прочитання. Вчимося читати;
 • Рахуємо до десяти разом з Лунтіком.
 • Грамотей для дітей;
 • Атлас світу і тварин в 3D форматі.

Просунуті програми для навчання на Айфон

Учням середніх і старших класів уже нецікаві гри для малюків. Вони хочуть більшого і AppStore є що запропонувати.

Notability

Функціональний блокнот на iPhone для школяра

Являє собою функціональний блокнот, куди школяр зможе вносити замітки в мультимедійній формі. На платформі можна працювати з текстом, формувати звукові записи. Також нотатками можна доповнювати електронні відскановані підручники, лекції, зображення. З обраних веб-сторінок можна створювати барвисті презентації, ділитися ними з іншими людьми. Системи ідентифікації по обличчю і відбитку пальця Face ID і Touch ID дозволять уберегти конфіденційні дані від сторонніх очей.

Ewa

Ще одна функціональна платформа для швидкого і якісного вивчення англійської та іспанської мов. Тут можна знайти оригінальні книги з російським перекладом, проходити розмовні курси на базі англомовних фільмів і серіалів. В кінцевому підсумку, є можливість вивчити понад сорок тисяч нових слів шляхом методики інтервального повторення.

Літверс

Якісна платформа для скачування книг в електронній формі. В бібліотеці представлено 450000 електронних книг і ще 90000 в аудіоформаті. Це дозволить перетворити Айфон в справжню читалку. В каталозі оперативно з'являються нові твори, так що можна читати прем'єри тут же після їх виходу в друк. Книги копіюються безпосередньо на телефон, тому залишаються з вами, навіть коли немає доступу до інтернету.

У додатках для iPhone можна знайти все те, що допоможе дитині засвоювати знання і розвиватися. Цікаво, що багато таких програм цілком згодяться і дорослим, так що не втрачайте часу і вирушайте в AppStore, де вас вже чекає різноманітний контент на всі випадки життя.

Ваша оцінка: