Я шукаю...

Оновлення Google Maps на iPhone: тепер користувачі зможуть самостійно домалювати дорогу або вулицю

Google Maps

Карти Google — картографічний вебсервіс від компанії Google, який є загальнодоступним з 2005 року. На основі сервісу вбудовані додаткові застосунки. Навряд чи зараз можна зустріти людину, яка не була б знайомою з Google Maps. Ця програма стала невіддільною частиною нашого життя, вона успішно замінила звичайні карти та полегшила процес пересування. Карти Google є надзвичайно важливими сервісом, тому він потребує постійних оновлень.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Практичне застосування Google Maps

Завдяки Google Maps можна легко дістатися до будь-якої точки потрібного вам міста, користуючись гаджетом, програма покаже: найближчий шлях, всі види транспорту яким можна скористатися та скільки часу вам потрібно буде, щоб дістатися до потрібного місця. А головне шлях до місця призначення показується покроково за умови якщо увімкнений GPS. Функція «Живі карти» проведе вас за допомогою перенесення на фотографії, де ви будете пересуватись у режимі огляду вулиць. Якщо шлях визначений, по дорозі до точки призначення, навіть з вимкненим екраном, вам будуть надаватися підказки, якщо ви збилися шляху, ви також будете поінформовані голосовим повідомленням. Якщо на зупинці немає розкладу, вона показує час коли приїде транспорт: маршрутка, тролейбус чи трамвай. Одна з корисних функцій – збереження маршрутів. Коли необхідно, користувач може переглянути свій пройдений маршрут в певний день і певний час. За допомогою функції пошуку можна знайти найближче розташовані кафе, ресторани, банкомати. Користувачам надана інформація про години робити, меню, фотографії ззовні та всередині. Доступна функція створення списків, які дозволяє користувачам зберігати місця в яких вони вже були, і в яких вони планують побувати, списками можна ділитися з іншими користувачами.

Способи, завдяки яким ви можете самі додати дорогу або вулицю на Google Maps

Розробники вирішили дозволити користувачам вносити зміни у зв’язку з пандемією коронавірусу. Люди потребують якісну, оновлену інформацію про місця, які їх оточують. Наприклад, чи відкритий магазин, чи не змінились години роботи необхідного закладу. Користувачів Google Maps заохочують залишати відгуки, ділитися інформацією про різні зміни та їхню місцевість, для зображення реального світу. Завдяки цим діям, людям буде легше вибрати куди і як йти, з упевненістю в точності інформації. Понад 150 мільйонів онлайн – гідів матимуть змогу допомагати людям з усього світу.

Функції які покращать якість обміну та пошуку інформації.

Діляться фотографіями та досвідом

Саме ви можете стати тим, хто допоможе іншій людині. Для цього лише потрібно ділитися тим, що вас оточує, ви прийшли у своє улюблений ресторан, поділіться цікавими спостереженнями: які зони доступні, як  заклад переповнений у вихідні дні, можливо якщо обідня зона ресторану затінена в спекотні дні. Не обов'язково залишати оцінку чи відгук. Для того, щоб завантажити фотографію необхідно буде перейти на вкладку "Оновлення" і натиснути кнопку «завантажити оновлену фотографію», обрати необхідне фото, за бажанням додати опис та опублікувати. Кількість фото необмежена. Користувачам будуть доступні оновлення всіх інших людей, які залишили фотографії. Таким чином відбуватиметься обмін досвідом, враженнями та останніми оновленнями. Функція буде доступна найближчим часом. Інформація про поточний стан публікації буде надіслана через e-mail.

Намалюйте нові або відсутні дороги

Оновлення, яке стане корисним для водіїв з усього світу! Тепер користувачі зможуть не лише інформувати, а й вносити зміни про відсутні дороги. Завдяки цій функції водіям будуть відомі останні зміни на дорогах. І кожен зможе їх вносити. Якщо ви раптом побачили, що дорога на якій ви їдете на Карті відсутня, допоможіть іншим водіям. Для цього потрібно натиснути кнопку бічного меню, перейти до «Редагувати карту» та вибрати «Відсутня дорога».

Додати відсутню дорогу намалювавши лінію та дайте їй назву. Якщо бачите неправильну дорогу, видаліть її. Якщо ви їдете дорогою і бачите що вона закрита на ремонт, або з якихось інших причин, повідомте про це Google Maps. Опишіть причину та деталі інциденту, вкажіть час та дату. Зробити це можна буде як з комп’ютера, так і з телефона. Перед публікуванням вся надана інформація перевіряється на вірогідність. Функція стане доступною для користувачів понад 80 країн світу протягом декількох місяців.

Акція в США

Щоб ознайомити людей з новою функцією Google Maps запустили акцію «Виклик місцевої любові» на підтримку місцевого бізнесу. Починаючи з квітня люди з США, які користуються Android можуть взяти участь у цій акції. Для цього потрібно додавати оцінки, огляди та фото. Це допоможе розвитку малого бізнесу.

Корисні функції Google Maps, про які варто знати

"Гей, Google, куди я їду?"

Функція корисна для водіїв. Якщо ви в дорозі, і вам потрібно заглянути в Карти, не обов’язково відриватися від дороги. На допомогу прийде голосова команда в додатку Google Maps для Android (на iOS потрібно клацнути на піктограму мікрофона) Наприклад, ви відчуваєте щось неладне в моторі, і вам потрібно дістатись до СТО, скажіть "OK Google, знайди СТО". Вам висвітляться найближчі варіанти. Також можна поставити такі питання, як "Коли наступний поворот?", "Який рух попереду?".

Доступ до Карт Google офлайн

Всі програми з якими ви взаємодієте в реальному часі вимагають інтернет з’єднання, що може стати проблемою в найбільш невідповідний момент. Інтернет може закінчитись або ви можете опинитися в місці з обмеженим покриттям. Google Maps взяли це до уваги, тому ви можете користуватися Картами офлайн. Для цього знайдіть область, яка вам потрібна в автономному режимі, проведіть пальцем ліворуч по меню внизу екрана та торкніться кнопки «Завантажити». Зауважте, що для завантаження  необхідно немало вільної пам’яті. Далі все як і в онлайн режимі.

Вимірюйте відстань

Клацнувши правою кнопкою миші, ви зможете розрахувати відстань між будь-якими двома точками на Карті. Натисніть "Виміряти відстань", і оберіть дві потрібні точки. Обирайте необмежену кількість точок і відстань між ними буде обчислена. Загальна відстань буде розрахована після того, як ви натиснете на останню точку.

Місця для людей з проблемами мобільності

Для людей на інвалідних візках є визначені спеціальні маршрути. Їх можна знайти клацнувши «Параметри», «Доступ для людей на інвалідних візках». Там ви знайдете інформацію щодо часу прибуття транспорту з пандусом. Коли ви вийдете з транспорту клацніть «Налаштування», «Спеціальні можливості» і отримаєте відомості щодо наявності підіймальної платформи, місця для сидіння, туалети та стоянки.

Збережіть місце де ви припаркувались

Кожен не раз потрапляв в ситуацію, коли бродиш і не можеш знайти де ж припаркована машина. Але з допомогою Google Maps  ви більше не будете губитися. Як на Android, так і на iOS натисніть на синю крапку з місцем розташування та виберіть «Зберегти місце для паркування», мітка автоматично збережеться в програмі. У віконці для опису можете додати необхідні деталі. Щоб знайти мітку натисніть "Ви припаркувались тут", або "Збережена стоянка". Щоб видалити торкніться "Водіння", "Очистити".

Історія та режим Інкогніто

Google Maps детально збирає про вас всю детальну інформацію. Залежно від дати, ви можете переглянути свою історію пошуку та маршрут за яким ви пересувались. Якщо ви не хочете, щоб дані довго зберігалися у пам’яті Карт перейдіть у "Історія місцеперебування" та оберіть режим автоматичного видалення маршрутів. Встановіть режим автоматичного стирання, наприклад, кожен місяць або кожен рік. Але щоб ще більше полегшити собі життя, увімкніть режим інкогніто, і всі ваші дані будуть приховані.

Діліться своїм місцеперебуванням

Якщо ви хочете поділитися своїм поточним місцеперебуванням з кимось, це можна зробити натиснувши на значок свого профілю у верхньому лівому куті, та перейшовши на "Спільний доступ". Після того як ви поділились місцеперебуванням, обраний контакт зможе побачити вашу піктограму, яка рухається в реальному часі, на карті свого пристрою.

Машина часу

У 2014 році з’явилась можливість переглядати як змінювались вулиці з роками. З початку роботи Карт накопичилась величезна кількість фото різних років. Якщо це можливо на певній території, натисніть маленьку піктограму секундоміра у верхньому лівому куті, і користуйтесь наданою шкалою, за допомогою якої можна обрати бажаний рік.

Уникайте натовпу з Google Maps

У зв’язку з нинішньою пандемією потрібно уникати масових скупчень людей. Карти підкажуть найкращі та найгірші часи відвідування продуктових магазинів, ресторанів та кав’ярень. Таким чином, ви можете спланувати похід в магазин або кав’ярню, щоб зберегти соціальну дистанцію

Ваша оцінка: