Я шукаю...

DoodleGod для Айфон: особливості та переваги гри

гра DoodleGod

Якщо ви мріяли приміряти на собі роль Бога, то в грі DoodleGod вам випаде така можливість. Додаток являє собою забавний симулятор створення Всесвіту, в якому гравцеві потрібно виробляти нові речі з обмеженого числа ресурсів. У червні 2010-го року гра стала доступною для платформ ПК, Playstation, Xbox, Android і iOS. Вона стала дуже популярною і навіть сьогодні, через десять років після виходу, все ще користується популярністю серед користувачів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Особливості ігрового процесу

У DoodleGod ви виступите в ролі творця всього сущого на Землі. Спочатку в розпорядженні гравця виявиться чотири основні елементи, з яких зародилося життя на планеті. Це природні стихії вогню, землі, води й повітря. Початкове завдання здається простим - поєднуємо дві категорії та отримуємо нову, і так далі. Однак у міру проходження геймер буде отримувати сотні нових елементів, і комбінувати їх стане набагато складніше. Доведеться проявити майстерність логічного мислення.

DoodleGod скрін1

Стежити за прогресом буде ще цікавіше, завдяки наявності інтерактивної карти Землі. Новостворені елементи тут же будуть з'являтися на ній. Спочатку бляклий світ почне наповнюватися фарбами. Спектр створюваних складових неймовірно великий - гравцеві доведеться власноруч заполонити планету живими організмами - рослинами, тваринами, бактеріями; відкрити хімічні елементи, придумати матеріали, з яких потім можна робити інструменти, зброю, техніку і багато іншого. Відкриття одного елемента дозволяє отримати десятки способів для створення нових. Така інтерактивність стала секретом успіху DoodleGod на iPhone, адже тут завжди є, чим зайнятися.

Читайте також: Історія створення серії ігор «Angry Birds»

Розробники зробили нахил на реалістичність, тобто особливості крафту предметів відповідають реальності. Беремо землю і вогонь, поєднуємо їх і отримуємо лаву, що відповідає справжнім принципам її формування. Вогонь і пісок дають скло, поєднання енергії й повітря - шторми. Не будемо вдаватися в подробиці, але гравцеві належить зрозуміти, як з'явилася бактерія, з цієї бактерії - перша тварина, а потім людина. Розвиток тут не зупиняється ні на секунду, тому що ланцюжки генерування об'єктів постійно поповнюються. Причому комбінувати можна нещодавно відкриті елементи з тими, які з'явилися ще на початку ігрового шляху.

Переваги гри Doodle God на iOS

Гра Дадлі Год, назва якої перекладається як придуркуватий Бог, тільки за назвою здається простою і веселою. А так розробники створили справжній симулятор творення, для проходження якого доведеться напружити наявні звивини. При цьому гейм-дизайнери не мали на меті якось образити почуття віруючих або продемонструвати, що Бога насправді не існує.

DoodleGod скрін2

Дійсно цікава розвага має наступні переваги:

  • велика кількість можливих комбінацій предметів;
  • простий і невигадливий сюжет, який не потребує тривалого навчання;
  • максимальна відповідність реальній природі речей;
  • можливість використовувати вбудовані підказки;
  • привабливе візуальне представлення інформації;
  • зрозуміле управління;
  • проходження на безліч годин;
  • націленість на логічне мислення та розвиток інтелектуальних здібностей; універсальний контент, який підійде дітям і дорослим, жінкам і чоловікам.

Як завантажити гру DoodleGod на iOS

На цей час завантажити Дадлі Рік можна в офіційному магазині додатків App Store за досить символічну суму в один долар або 27 гривень за нинішнім курсом. Гра дійсно варто своїх грошей, адже за цю вартість ви отримуєте захоплюючий геймплей. Що стосується вбудованих платних можливостей, то вони також присутні тут в обмеженій кількості. Йдеться про внутрішньоігрові ресурси - так званої енергії. У міру створення нових елементів вона буде витрачатися. Її можна поповнити природним шляхом, просто трохи почекавши. Ну а ті, хто не хочуть або не звикли чекати, можуть купити її в ігровому магазині. Тут же можна поповнити кількість підказок. Якщо в якийсь момент ви опинилися в ступорі та не знаєте, що робити далі, підказки допоможуть знайти вихід. Вони вкажуть, які речовини можна змішати. 

DoodleGod скрін3

Наявність вбудованих покупок аж ніяк не заважає і не робить гру обмеженою. Тут є, чим зайнятися і наявного ресурсу мани вистачає для повноцінного проходження. Розробники попрацювали на славу і заслужили отримати певну суму за своє творіння.

Злом DoodleGod на Айфон

При виникненні деяких труднощів з проходженням може допомогти зламана версія DoodleGod. Вона виправляє один основний косяк гри - необхідність постійного відновлення енергії. Мод Багато Енергії дарує можливість грати нескінченно, без перерв або постійних поповнень мани. При цьому модифікована версія за своїм функціоналом нічим не поступається оригінальній і буде працювати також стабільно, як і основна.

Рекомендуємо все ж не користуватися якимись сторонніми чітами. Це зробить ігровий процес набагато більш насиченим і цікавішим. Ви ж хочете отримати максимальне задоволення від гри?

Огляд DoodleGod

Крім зазначеного вище, гра дарує ще кілька переваг:

1) можливість грати тринадцятьома мовами, серед яких є і російська;

2) адаптовані під мобільні телефони інтерфейс і графічні параметри;

3) режим виживання, що пропонує кілька варіантів закінчення гри в залежності від дій користувача;

4) участь у ряді вбудованих квестів і отримання за це нагород;

5) більш як три сотні доступних елементів;

6) постійні оновлення, які ще більше розширюють ігровий всесвіт;

7) відкриття нової речовини супроводжується мудрою цитатою чи прислів'ям;

8) повний російський переклад без якихось косяків і неточностей.

DoodleGod скрін4

Відкривати нові елементи гравець може на свій розсуд. Немає певної послідовності дій. Можна рухатися конкретно по одній гілці. Однак краще спочатку створити найпростіші категорії, адже це значно розширить кількість можливих для використання комбінацій.

Що маємо в результаті

Якщо ви перебуваєте в пошуку веселої та захоплюючої іграшки для приємного проведення часу - можете скачати на Айфон DoodleGod. Однак вам слід пам'ятати, що це логічна гра. У ній не вийде просто рандомно тикати на кнопки в очікуванні дива. Діяти потрібно вдумливо, припускаючи, а як в реальному житті формуються ті чи інші елементи.

З іншого боку, перед освіченою людиною гра не ставить складних викликів, і здогадатися про походження деяких речей можна самому. З цієї причини Дадлі Год підійде для навчання дітей, які з її допомогою будуть пізнавати світ у всьому його різноманітті. Для них можна підключити спеціальну версію, в якій прихований деякий недитячий контент. У такій версії діти не дізнаються, що при комбінації однієї людини з іншою виходить нова людина.

DoodleGod скрін5

Не зволікайте і встановлюйте на свій телефон цю цікаву гру прямо зараз. Вона дійсно пізнавальна і дозволить зробити кілька цікавих відкриттів. Часто доводиться чути, що ігри на мобільних телефонах - марна трата часу. Однак цей висновок точно не поширюється на DoodleGod, адже тут можна навчитися багато чому і стати освіченішим. Дозвольте своєму мозку трохи напружитися. Розкинути мізками буває корисно.

Вам також може бути цікаво: Ігри для вечірок в компанії на iPhone

Ваша оцінка: