Я шукаю...

Ігри для вечірок у компанії на iPhone

Ігри для вечірок у компанії на iPhone

Ігри для вечірок на iPhone — чудовий спосіб весело провести час у компанії друзів чи нових знайомих. Іноді фільми, серіали чи посиденьки за столом набридають. Тоді цікавіше зіграти у класичні настільні ігри, найпопулярніші з яких досить дорого коштують. Значно краще скористатись безкоштовними додатками, котрі можна за кілька секунд скачати на телефон. Вони поділяються на категорії за:

 • Тематикою
 • Жанрами
 • функціями (інтелектуальні, розважальні)
 • кількістю гравців (індивідуальні, групові)
 • рівнем складності

Нижче представлені незвичні та захоплюючі ігри для компанії із двох і більшої кількості учасників, які часто витісняються із топрейтингів менш якісними, але більш популярними додатками.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Словесні інтелектуальні ігри для компанії

Alias українською

Версія iOS 8.1 чи новіша

Безкоштовна гра, у якій потрібно пояснити слово, не називаючи його. Не можна використовувати спільнокореневі слова, але можна синоніми чи антоніми. Гра розрахована на велику кількість учасників, яким пропонується розділитися на мінімум дві команди по двоє гравців. Далі можна обрати назву своєї команди із запропонованих або ж придумати власну. Перед початком гри пропонується обрати час раунду для кожної групи та кількість слів, необхідних для виграшу. Останнє слово, коли вийшов час, можуть відгадувати усі необмежено довго. Доступні кілька рівнів складності, але найкраще починати із легкого, оскільки середній достатньо складний. Відгадані слова потрібно свайпати у той бік, що вказаний у правилах, за невідгадані терміни знімаються бали.

CrocoParty

Версія iOS 9.0 чи новіша

Аналог популярної гри «Крокодил», що оптимізована для смартфонів. Після скачування на екрані висвічується слово, яке одна людина має пояснити за допомогою міміки та жестів. Той, хто відгадує, стає ведучим і сам пояснює наступне слово. Грати можна, поділившись на команди, а також у режимі оффлайн. Доступні різноманітні теми раундів: знаменитості, фільми, для дітей, їжа, тренди, спорт, музика тощо.

Читайте також: GarageBand: особливості, характеристика та коротка інструкція щодо використання

ACTIVITY Original Remote

Версія iOS 10.0  чи новіша

Грати можуть до 16 учасників, найменше із двома у кожній команді. Ігрове поле складається із 49 клітинок, які позначені іншим кольором та символом. Колір вказує на те, із якої теми слово треба пояснити, а символ – яким способом (малюнком, словесно чи пантомімікою). На кожен раунд виділяється певний час, зазвичай 1 хвилина. Суть гри – максимально швидко пояснити слово. Команда, що порушила правила, зобов’язана передати хід іншій команді. Гра стає цікавішою із кожною новою клітинкою, а визначити переможця можна лише вкінці гри. Нова версія дозволяє підключати iPhone або iPod touch до iPad.

inReverse Lite

Версія  iOS 9.0 чи новіше

Весела гра для кількох команд по двоє учасників. Перший гравець слухає уривок пісні, запропонованої додатком, і співає його. Тоді партнер по команді чує цей уривок ззаду наперед і намагається повтори звуки. Вкінці всі слухають фінальний варіант, змонтований з усіх записів, та намагаються вгадати пісню.

Алкогольні ігри на телефоні

Ігри для вечірок з алкоголем призначені лише для повнолітніх учасників. Вони досить популярні, оскільки мають невеликий розмір і швидко завантажуються, а також розраховані на будь-яку кількість учасників. Це непогана можливість здружити нову компанію чи дізнатись щось нове про хороших друзів, або ж перевірити, хто може найбільше випити.

Picolo

Версія iOS 9.0 чи новіша

Класична гра, що урізноманітнить застілля. На початку додаток пропонує вам вписати свої імена та обрати один із 5-ти режимів гри. Далі натискаєте на Старт і виконуєте завдання на картках. Простота графіки, відсутність покупок у додатку та непередбачувані задачі – те, що вам потрібно!

Рулетка (Drink Roulette: Drinking Game‪s)

Версія iOS 9.0 чи новіша

Схожа на типове колесо фортуни чи рулетку, але зі своїми відмінностями. Потрібно усім гравцям по черзі крутити колесо та виконувати завдання, які там написані. Усе, що потрібно для гри – це запас різноманітного алкоголю та бажання грати. Тут немає переможців, оскільки задоволення отримує кожен учасник.

Mulabar

Весія iOS 11.0 чи новіша

Хочете влаштувати незабутню вечірку для друзів, на якій точно не буде нудно? Дана гра із неординарними завдання  створена для того, щоб вам було максимально весело та цікаво.  Доступні 4 рівні, від найпростішого для розігріву до складних трешових завдань. Суть гри – виконати представлене завдання або ж випити замість цього. Звісно, за станом здоров’я можна відмовитись від виконання  Учасниками може бути необмежена кількість людей (від 2-х і більше).

Онлайн-ігри для компанії у мережі

UNO

Версія  iOS 10.0 чи новіша

Цікава карткова гра, розрахована на кількох учасників, із кількома варіантами правил. У класичному варіанті є звичайні карти 4-х кольорів та особливі чорні карти. Під час свого ходу кожен учасник може поставити на центральну карту на столі свою, такого ж кольору або з такою ж цифрою. Зробити це треба швидше ніж інші. Виграє той, хто найшвидше позбудеться усіх своїх карт.

King of Opera

Версія  iOS 9.0 чи новіша

Гра, якій немає альтернативи серед інших додатків. Участь може брати до 4-х учасників, які борються за право доспівати арію на оперній сцені. Прожектори світять лише на когось одного, тому інші штовхають один одного та використовують заборонені прийоми. Для кожного учасника доступна одна кнопка на екрані, за допомогою якої можна переміщати свого віртуального персонажа по сцені. Мета гри – якнайбільше разів потрапити під світло прожекторів і отримати за це бали. Також потрібно берегтися тенора-бика, який найнебезпечніший з усіх. Із недавнього часу гра платна.

Slither.io

Цікава гра, що нагадує змійку на перших Nokia. Можна грати у веб-браузері або ж додатках на Android і iOS. Все що потрібно – це ввести свій псевдонім, оскільки реєстрація та витрати зайвого часу не передбачені. Карта гри практично безмежна, тому врізатись у стіну неможливо. На ігровому полі видно одразу усіх учасників, які у режимі онлайн. Починається все із того, що ваш персонаж – змія, яка намагається максимально збільшити свої розміри шляхом поїдання кольорових кульок навколо. Чим більша і яскравіша кулька, тим у більшу кількість разів збільшиться довжина тіла. Загинути персонаж може лише тоді, коли торкнеться іншої змії. На смартфоні є три варіанти руху:

 • режим стрілки: ваш палець виконує роль курсора і вказує у той бік, куди має рухатися змія
 • режим джойстика: регуляція руху відбувається пальцем, що служить джойстиком у кутку екрану
 • класичний режим: при натисканні у будь-якому місці змія рухатиметься у цьому напрямку

Монополія

Безкоштовний аналог класичної настільної гри. Правила прості: після реєстрації учасники по черзі кидають кубик на поле та роблять хід згідно з числом, яке випало. Опинившись на території якоїсь фірми, її можна купити або заплатити оренду, якщо вже є власник картки. Грати можна доти, доки не набридне або до банкрутства одного із учасників.

Air Hockey

Сподобається любителям хокею та інших видів спорту. Одночасно може грати двоє людей, які обирають рівень складності: простий, середній чи важкий. Завдання кожного учасника – максимальну кількість разів забити шайбу у ворота суперника, при цьому захищаючи власні ворота. Перемагає той, хто заб’є найбільше голів за встановлений час.

Застільні ігри для дорослих

Якщо ви вирішили на один вечір відмовитись від телефонів та не хочете перетворювати посиденьки із друзями на пиятику, то застільні ігри – кращий варіант проведення часу.

Мафія

Розрахована на велику кількість людей, мінімум 6 учасників. Для гри знадобиться лише колода спеціальних карт або звичайні гральні карти, розділені між різними персонажами. До прикладу, тузи – Мафія, король – Дон мафії, валет різних кольорів – Комісар та Лікар, 10 та 9 – мирні жителі тощо. До гри можна додавати нових персонажів та змінювати їх кількість, залежно від кількості гравців. Грає умовно три команди: Мафія з Доном, Мирні жителі, Лікар і Комісар, а також Маніяк. Перші намагаються знищити усіх мирних, мирні – мафію, а маніяк вбиває усіх підряд, йому важлива лише власна вигода. За порядком слідкує ведучий.

'

Хід: гра ділиться на два періоди часу – день та ніч. Першого дня ведучий роздає гравцям карти, після чого місто засинає. Першої ночі гравці по черзі прокидаються, показуючи ведучому хто є хто. Наступних ночей прокидається Мафія – одноголосно обирає жертву і вбиває її, Дон та Маніяк  – також обирають жертву, Комісар – перевіряє роль будь-якого гравця, Лікар – рятує життя того, кого вбили. Вдень ведучий коротко, але цікаво описує події, що відбулись. Тоді усі учасники висловлюють підозри щодо ролі один одного та шляхом голосування вирішують, кого стратити. Гра завершується перемогою мирних жителів, якщо уся мафія мертва. Мафія перемагає тоді, коли кількісно переважає над мирними.

Загалом існує багато правил даної гри, тому можете обрати, який до вподоби.

Також читайте: Огляд ігор в Телеграм для власників смартфонів iPhone

Правда чи дія

Для гри потрібна будь-яка пляшка з-під рідини. Грати можуть не лише близькі друзі, а й колеги по роботі, нові знайомі, закохана пара, сім’я з дітьми. Усі сідають у коло. Перший гравець крутить пляшку і ставить запитання тому, на кого вона вказала: «Правда чи дія?». Другому учаснику потрібно обрати чи правдиво відповідати на якесь каверзне питання, чи виконувати смішну, іноді божевільну дію.

Приклади питань:  «Коли востаннє брехав(-ла)?», «На що готовий(-ва), щоб заробити 1 млн гривень?», «Віриш у НЛО чи магію і чому?», «З ким із присутніх хочеш піти на побачення?», «Про що мрієш?», «Чого найбільше боїшся?».

Приклади дії: постояти на одній нозі хвилину, з'їси шматок вершкового масла, зробити масаж будь-кому із присутніх, понюхай інших гравців і скажи, чим пахне кожен тощо.

Я ніколи не …

Гра для компанії, яка має сісти у коло. Шляхом жеребкування обирають, хто говоритиме першим. Тоді перший гравець каже речення із «я ніколи не …», а інші думають, робили це чи ні. Якщо відповідь «так», то нараховуються бали. Проте значно цікавіше випивати трохи якогось алкоголю, замість балів. До прикладу, гравець каже: «Я ніколи не стрибав із парашутом». Хто стрибав – п’є. Якщо ніхто не п’є, тоді це має зробити той, хто сказав, чого він не робив.

Приклади «Я ніколи не …»:

 • бував у відділку поліції
 • плавав у морі
 • крав щось у магазині
 • ламав руку/ногу
 • фарбував волосся
 • плакав через сюжет фільму
 • подорожував закордоном
 • робив тату

Запитання розраховані як на дівчат, так і на та хлопців.

Игры для вечеринок на iPhone - отличный способ весело провести время в компании друзей или новых знакомых. Иногда фильмы, сериалы или посиделки за столом надоедают. Тогда интереснее сыграть в классические настольные игры, самые популярные из которых достаточно дорого стоят. Значительно лучше воспользоваться бесплатными приложениями, которые можно за несколько секунд скачать на телефон. Они делятся на категории по:

 • тематике
 • жанрами
 • функциями (интеллектуальные, развлекательные)
 • количеством игроков (индивидуальные, групповые)
 • уровнем сложности

Ниже представлены необычные и захватывающие игры для компании из двух и большего количества участников, часто вытесняются с топрейтингив менее качественными, но более популярными приложениями.

Ваша оцінка: