Я шукаю...

FunRace 3D на Айфон - особливості гри

гра FunRace 3D

FunRace 3D є динамічною, але при цьому невигадливою аркадою. Сенс гри полягає у швидкісному проходженні смуг перешкод, які були заздалегідь підготовлені для гравців. На шляху вас чекає безліч перешкод, пасток і незвичайних механізмів.

fan race скрін1

Ваше завдання в грі FunRace 3D - дістатися до фінішу першим, і стати абсолютним чемпіоном. Конкурентів дуже багато і кожен хоче стати переможцем. Вам же належить їх обігнати. При цьому потрібно продемонструвати кмітливість, хитрість і реакцію.

Як же правильно діяти?

Привести вас до перемоги допоможе правильно обрана стратегія. Так, так, саме стратегія. Багато хто може подумати, що важливо швидко бігати, і тоді точно можна прийти до фінішу першим. Ні, це зовсім не так. Нестися як очманілий до фінішу не варто. Потрібно діяти інакше.

Під час забігу не бійтеся зупинятися. Це дозволить вам підглядати за діями суперників, і врахувати всі їх помилки. Тільки після цього можна прискорюватися на сто відсотків. Правильно обрана тактика і хитрість дозволить вам розірвати стрічку переможця.

Геймплей і управління

У кожному випробуванні вам належить управляти кольоровим персонажем. Ви повинні разом з ним пройти смугу перешкод, і зробити це швидше своїх суперників. У кожному забігу у вас будуть суперники - 2 кольорових чоловічків. Якщо ви дійдете до фінішу останнім, то будете дискваліфіковані, а решта будуть боротися за місце переможця.

Відстань кожного рівня невелика, але складність полягає у величезній кількості різних перешкод. Якщо ви з якихось причин злетіли зі смуги, то вам доведеться починати рівень з самого початку, в надії на те, що суперники теж не впоралися з цим випробуванням. Інакше ви гарантовано дійдете до фінішу останнім.

fan race скрін2

З кожним пройденим рівнем ви будете отримувати досвід для підвищення свого рівня. Це дозволить відкрити вам нові рівні й смуги перешкод.

Вам може бути цікаво: Homescapes: огляд гри

Гра відрізняється від своїх конкурентів дуже простим ігровим процесом. Вам потрібно просто торкнутися до екрана. Таким чином ви почнете рух свого персонажа. Щоб він підстрибнув або ж опустився вниз вам необхідно провести відповідну маніпуляцію пальцем.

Поки ви пальцем будете натискати на екран ваш герой буде рухатися вперед. Будьте уважні та в потрібний момент піднімайте палець, щоб змусить вашого персонажа зупинитися або пройти перешкоду.

Особливості гри FunRace 3D для Айфона

  • Режими гри. Гра на iOS не має хитромудрого сюжету, тому завдяки своїм унікальним особливостям гра FunRace 3D змогла за досить короткий час завоювати цілу армію шанувальників. Що ж саме зацікавило навіть найбільш вимогливих геймерів, ми зараз і дізнаємося:
  • Гравцям абсолютно не варто переживати про те, як пройти гру від старту і до самого останнього завдання. Тут присутній єдиний доступний режим - стандартна гонка зі штучним інтелектом. У вас є можливість необмежену кількість разів повертатися до одного і того ж випробування. Навіть якщо ви пройшли трасу першим, вам ніхто не забороняє побити власний рекорд. Постарайтеся пройти смугу перешкод якомога швидше, не давши можливості суперникам побити ваш рекорд.

fan race скрін3

  • Складність. Тут не можна конкретно визначити складна гра чи ні. Це справа випадку. Іноді ви буквально за лічені секунди можете пройти найнебезпечнішу і складну ділянку дороги, а можете витратити не одну спробу для проходження найпростіших випробувань. Саме ця унікальність робить гру в рази цікавіше. Іноді навіть простенькі завдання перетворюються на непрохідне випробування. В цьому випадку потрібно зосередитися і проявити максимальну реакцію.
  • Нагороди. За кожен пройдений рівень ви будете отримувати бали й золоті монети. Це допоможе вам змінити зовнішність персонажа, зробивши його стильним, модним і унікальним. Після 82 рівня у вас відкриється повна колекція різних персонажів. Вибирайте вподобаний і приступайте до подальших випробувань, які приведуть вас до тієї самої золотої медалі абсолютного чемпіона.
  • Оточення. Тут немає яскравих пейзажів і дивних спецефектів. Все навколо зосереджено переважно між штучно відтвореними декораціями. Розташовані вони високо над океаном. Навколо ви точно не знайдете пам'яток, і це на краще, адже ніщо не буде відволікати вас від вашої мети.

А ось над перешкодами розробники попрацювали дуже добре. Тут вас чекають не тільки пастки, обертові лопаті й натискні пластини. Вам доведеться зустрітися з падаючими ядрами та молотками, які розгойдуються з боку в бік. Вас також чекатимуть окремі завдання, де доведеться підніматися вгору по трамплінах і зі свистом падати вниз.

Нестандартні умови гри

Якщо оцінювати роботу розробників, то вони потрудилися на славу. В аркаді FunRace 3D можна грати різними способами в самих нестандартних умовах. У деяких рівнях камера буде знаходитися зверху, а смуга перешкод з величезною кількістю пасток - внизу. Але пробігши зовсім небагато ракурс буде різко змінюватися, і не завжди буде легко і швидко перебудуватися. В цілому це дуже круто і цікаво.

fan race скрін4

Періодично ви будете бачити свого персонажа з боку, а декорації будуть наростати з різних сторін. Такі ефекти дозволяють гравцям частіше експериментувати, не звертаючи уваги на всі жахи, які відбуваються навколо. Завдяки такому незвичайному підходу гра FunRace 3D ніколи не набридне. Ефекти додають різноманітність в гру і допомагають підтримувати потрібний темп на шляху до нових рекордів і титулів.

Гра змогла завоювати цілу армію шанувальників з усього світу. І це не просто слова. Ви можете самі переконатися в цьому, подивившись на таблицю лідерів. Тут ви зіб'єтеся з рахунку, адже кількість ентузіастів, що добралися до фінішу давно перевищує мільйона.

Де скачати гру FunRace 3D на айфон

Завантажити гру FunRace 3D для iOS, яка буде працювати без лагів, ви можете на сайті App Store. Встановіть на свій смартфон останню версію для iOS версію російською мовою і насолоджуйтеся веселими пригодами кольорових чоловічків. Пройдіть всі випробування, заробіть максимальну кількість очок і станьте абсолютним чемпіоном.

fan race скрін5

В інтернеті можна знайти дуже багато зламаних версій гри. Ми ж пропонуємо вам насолодитися цікавим геймплеєм і завантажити FunRace 3D на Айфон офіційною версією.

Читайте також: Чому варто завантажити Minecraft на iPhone? У чому особливість гри?

Ваша оцінка: