Я шукаю...

Homescapes: огляд гри

Homescapes

Реліз мобільної free-to-play гри Homescapes відбувся у 2017 році, яка є спін-оффом Gardenscapes. Розробником ігрового програмного забезпечення — чи то Homescapes, чи то Gardenscapes — є російська компанія Playrix. Два проєкти належать до єдиного жанру комп'ютерних ігор — match-three, або ж три в рядок. У чому ж специфіка такого геймплею?

Попри те, що ігри match-three відразу захоплюють своєю інтуїтивною простотою та швидким стартом, яскравими елементами та приємними бонусами, початкове ігрове поле змінюється на кожному з рівнів, дивуючи кількістю доступних кроків та елементів гри, положення яких можна змінювати, комбінуючи між собою.

Основна ціль гри, незалежно від рівня, — розгорнути килим, який розміщується на ігровому полі у центральній його частині, зібравши потрібну кількість елементів за допомогою бустерів. Гравець отримує зірки за кожний рівень, який вдалось пройти, — та відкриває нові розділи геймплею.

Playrix, штаб-квартира якої базується у російському місті Вологда, спеціалізується на розробках ігрових мобільних застосунків у жанрі головоломок та стратегій. У 2019 році команда Playrix взяла курс на розширення присутності власного бізнесу у країнах Східної Європи. Шанувальники ігрового програмного забезпечення Playrix в очікуванні нових релізів, які можуть обійти за популярністю Homescapes та Gardenscapes.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Homescapes vs Gardenscapes

Як не дивно, історія сюжету обох проектів, лаунч яких став можливим завдяки зусиллям команди розробників мобільного ігрового софту Playrix, розвивається навколо життя дворецького на ім'я Остін. У команді заявляють, що вибір такого персонажу був не спонтанним, а є результатом ґрунтовного обдумування. Адже лисуватий чолов'яга з бакенбардами та вусами, у якого немає конкретної національності, полонить не одне жіноче серце.

На шляху Остіна трапляються різноманітні головоломки. Розв'язуючи задачі і Хоумскейпс всі кімнати: головний герой повинен відкрити та відремонтувати будинок. Звісно, у процесі гри Остін буде змушений освоювати нові навички для того, щоб відремонтувати автомобіль тощо.

Ось у Gardenscapes у центрі сюжету знаходиться родова садиба, та основною задачею Остіна є облаштування території навколо цього дому. Саме у цьому геймплеї Остін заводить знайомство з Джен Ні Тон, у якої є своя сторінка в ігровій соціальній мережі. Розробники ввели новий івент, який з'явився під назвою Кімнати. Тому Остін разом зі своїми друзями та Джен можуть займатись ще й облаштуванням кімнат у родинній садибі.

Якщо йдеться про гру Хоумскейпс  завантажити на Айфон чи звичайний Андроїд, то уже у цьому геймплеї Остін навідується у родинну садибу до власних батьків, та знаходь їх дім у повному занепаді. Щоб запобігти продажу будинку, де мешкають Вільям та Олівія, батько та мати Остіна, головний герой разом з користувачем занурюються у світ ремонту — та головоломок. Розробники трохи ускладнили гру шляхом збільшення кількості комбінацій, перепон, які зустрічаються на шляху головного героя гри. Новою пасією Остіна стає дочка маминої подруги на ймення Кетрін. Що об'єднує Джен та Кетрін між собою, так це високий рівень інтелекту.

Хоумскейпс: завантажити на Айфон з операційною системою iOS та гаджет на базі Android

Homescapes огляд гри - слід почати з набору елементів гри, як нагадують про домашній затишок та комфорт. Достатньо зібрати три однакових за кольором та формою предмета, щоб вони зникли з ігрового поля. Ба більше, гравець має можливість збирати ще й комбінації, щоб спростити та пришвидшити проходження одного рівня.

  • Якщо користувачу вдалось зібрати чотири однотипних елементи відразу, то зачисляється бонус. Перевагою такого бонусу є можливість одним махом видалити з ігрового полю цілий ряд предметів по горизонталі або ж вертикалі.
  • Чотири елементи у формі квадрату дають бонус, що з'являється на ігровому полі у вигляді літака. Літак прибирає фішки навколо себе.
  • Ігрові елементи одного кольору та форми можуть розміщуватися на полі у вигляді літери кирилиці — Т. Така комбінація складається з п'яти елементів, тому бомба, що з'являється, видаляє з поля по два елементи від епіцентру вибуху.
  • Можна ще сформувати комбінацію у вигляді п'яти елементів у один ряд — з'являється диско-куля. Її функція — видаляти однотипні елементи з ігрового поля за один раз. Ефективніше поєднувати їх з іншими бустерам, щоб зробити на полі просто вау-эффект.

Як виглядає звичайний рівень у Homescapes завантажити на Айфон чи Андроїд безкоштовно на офіційному сайті гри? Після запуску мобільного застосунку користувачу відкривається інформація про рівень гри, кількість доступних кроків та цілі, що стоїть перед гравцем. Ще є доступ і до списку бонусів, які можна використати у грі без втрати кроку.

Для того щоб застелити килим на ігровому полі, потрібно “зафарбувати” ігровий простір у зелений колір. Завдяки зміні положення елементів геймплею ти виявлення комбінацій з бустерами відкриваються частини килими, який по завершенню рівня з'явиться на ігровому полі як цілісне полотно зеленого кольору.

Окрім цього, користувачу потрібно подбати про те, щоб знищити горіхи у шкаралупі — та не забути про те, щоб прибрати піну. З кожним рівнем завдання ускладнюються, тому звичайна гра у жанрі три в ряд вже не здається такою простою.

Більш дієвим є використання бонусів, що доступні у грі, не по одному, а у комбінації з іншими. Адже літак у парі з бомбою видалить з ігрового поля велику кількість елементів. Додаткові переваги користувачу принесе диско-куля, яка не знищує всі бонуси, а навпаки, збільшує їх кількість замість звичайних елементів (чашок тощо) на ігровому полі. У такому випадку гравець пришвидшує перехід у наступний рівень, яких у Homescapes налічується більше дев'ятисот.

Уже після проходження 500-го рівня користувачі знайомляться з Остіном та його батьками набагато ближче. За накопичені зірки облаштовують кімнати у родовій садибі, відправляють маму Остіна на кулінарне шоу, встановлюють новий комп'ютер та замінюють заржавілу клітку папузі. Остін полюбляє ділитись своїми досягненнями в ігровій соціальній мережі, що, до речі, і стимулює деяких гравців продовжувати ремонт. 

Попри те, що Homescapes відноситься до free-to-play мобільних ігор, все ж більш детальний огляд гри показав, що є можливість придбати бонуси й за додатковий кеш. Окрім цього, користувачам можуть запропонувати за окремі кошти встановити сейф для монет. Монети, які можна накопичувати в грі, є як soft-валютою, так і hard-валютою одночасно. Коли використовують ігрові монети? Краще їх витрачати, коли не вдалось закінчити рівень, а доступних кроків уже немає.

Homescapes: огляд регулярних та індивідуальних подій гри

Користувачі Homescapes, яким вдалось завантажити гру на Айфон без труднощів, мають можливість не тільки постійно займатись облаштуванням території чи ремонтом кімнат, але й брати участь у різноманітних подіях. Розробники пропонують два типи ігор — Полювання на медалі та Конструювання літачків. За кожне змагання гравець отримує додаткові бали для переходу в наступну лігу. Саме на ці події й витрачається найбільша кількість монет, які вдалось накопичити у рутинній роботі з Остіном, його рідними та друзями.

Якщо у випадку з Полюванням на медалі та Конструюванням літачків присутня атмосфера змагання, то у грі є події, які не схожі на типові змагання. Одним з таких подій є в'язання шарфу. Таке ремесло під силу матері Остіна, тому саме Олівія займається його в'язанням. Коли вибір є закінченим, гравець отримує додаткові подарунки, а саме бонуси та безмежну кількість життів, використання яких обмежено лиш часом.

Homescapes Взлом iOS для користувачів

Які переваги використання чит-кодом? Чит-код є секретним кодом, який потрібен для зміни ігрових параметрів. Якщо йдеться про гру у головній ролі з Остіном, то чит-код вводиться у певному порядку для того, щоб купувати щось у грі безкоштовно, без необхідності вносити власний кеш у гру. Звичайно, для того, щоб користуватись чит-кодом, потрібно ознайомитись детально з інструкцією. Можна підібрати чит-коди для мобільних пристроїв з операційною системою iOS та Android, навіть без root та jailbreak.

Переваги та недоліки Homescapes: огляд гри

Gardenscapes та Homescapes — схожі між собою геймплеї від одного розробника, що доступні для завантаження на мобільні гаджети безкоштовно. У 2020 році розробники пропонують підписку у вигляді одного з івентів, та вона не є обов'язковою для гравців.

Сюжет Homescapes крутиться навколо історії життя дворецького на ймення Остін, який допомагає батькам у догляді за родинною садибою. Разом з персонажами гри користувачі геймплею дізнаються про існування сімейних таємницю, натикаються на несподівані знахідки. Кожен персонаж має свою історію та риси характеру, які розкриваються під час гри та проходження сотні рівнів.

Серед плюсів Хоумскейпс — зрозумілий інтерфейс, бонуси у вигляді додаткових життів та бустерів, щоденні івенти. До явних мінусів гри відносять довге завантаження ігрового софту. Ба більше, щоб Хоумскейпс завантажити на айфон, потрібно звільнити місце у телефоні, адже об'єм оперативної пам'яті не повинен бути менше, ніж 2 Гб. Багато гравців відмічають надзвичайну складність рівнів, які не вдається пройти ні за перший, ні за п'ятий раз — допоки не закінчаться кроки, і потрібно запускати в дію бустери.

Homescapes — мобільна гра з простим та інтуїтивно зрозумілим механізмом, приємними та цікавими історіями, завданнями різної складності на кожний день.

Ваша оцінка: