Я шукаю...

Чи варто скачати Minecraft на iPhone? В чому особливість гри?

Minecraft на iPhone

Minecraft на iPhone – це гра кількість активних користувачів у якій перевищує десятки мільйонів. Вона доступна на ПК, мобільні телефони і вже не перший рік користується популярністю. Майнкрафт - це оригінальна гра вигляду «пісочниці» яка має безкінечний просторій і відкриває широкі можливості для гравця. Тут відсутні будь-які місії, квести, або ж завдання. Але є можливість сповна насолодитися необмеженими можливостями які пропонує користувачеві розробник. Реально це гра, заради якої варто купити айфон бу

Гра дозволяє жити повноцінно: збудувати власний будинок, зберегти його від руйнування, а також здійснювати інші важливі справи які були взяті з реального життя. Деякі користувачі можуть відмітити нескладний і примітивний вид графіки, але мільйони гравців все ще продовжують віддавати перевагу саме цьому додатку. Наш блог ICOOLA також каже, що цей додаток є саме тим місцем, де хочеться проводити час. 

Коротка історія появи Майнкрафт на Айфоні

Створювати ігри для смартфонів, або ПК не так просто як може здатися на перший погляд. Найважливішим критерієм є навіть не графіка, а задумка та сама ідея.

Засновником і автором ідеє є Маркус Персон. Цікавим фактом є те, що раніше розробка носила зовсім іншу назву, а саме CaveGame. І запуск відбувся більше 10 років тому, а саме в 2009 році.

В той період гра не вирізнялася нічим особливим і складалася всього з двох блоків. Але через деякий час з’явилася оновлена версія яка вже була більш цікавою для користувача. Все це відбувалося в 2010 році. А через 4 роки компанія створену Персоном було викуплено Microsoft. Особливої популярності гра набула на iPhone 7 Plus.

Цікавим можна вважати те, що нова компанія не потратила ні центу на піар розробки. А от зараз немає користувачів які б ні разу не чули про цю гру.

Чому варто зіграти  Minecraft на iPhone або iPad

Розробники стверджують, що головне завдання гри – розвивати логічне мислення. Вся справа полягає у тому, що практично на кожному кроці може чекати несподіванка, вирішити яку можливо лише за допомогою розуму та фантазії.

Середовище настільки швидко буде змінюватися, що власнику гаджета просто необхідно буде пристосовуватися для того щоб не втратити свого персонажа.

В Майкрафт також можливо відточити майстерність в сфері будівництва. Впродовж гри прийдеться побудувати не одну будову для укриття і захисту. При цьому буде можливість побудови не лише невеликої башти, але і цілого оборонного комплексу.

Користувач зможе вмикати так зване інженерне мислення і створювати різні будови і конструкції. Зробити це допоможе велика кількість наявних схем.

Не останнє місце буде займати і збір ресурсів, а особливо їжі. Якщо персонаж не матиме всього необхідного, то просто не зможе існувати як і людина в реальному житті. Таким чином, проводячи цікаво вільний час можливо ще і покращити деякі власні навички у різних сферах.

Чому необхідно спробувати взлом гри Minecraft

Майкрафт настільки проста, що буде працювати на будь-якому комп’ютері, або смартфоні. Єдине що потрібно – це мати 200 Мб вільного простору на жорсткому диску. А для тих кому вже набридла звичайна версія є невеликі міні-ігри, або взлом гри Minecraft.

В повноцінній версії присутні два популярні режими:

 1. Виживання. По відгукам гравців, це самий цікавий режим. Проте через одноманітність досить скоро він може набриднути. Потрапивши в новий світ герой опиняється без нічого і для того, щоб залишитися живим йому необхідно негайно діяти. В першу чергу варто зорієнтуватися скільки часу залишилося до сутінок за допомогою сонця. Після цього можна розпочати добування і краще починати з дерева. Головне уважно слідкувати за часом, так як у грі він йде досить швидко. При настанні темного часу доби, краще знайти укриття.
 2. Креатив (творчість). Гравець знову опиниться у новому світі. Персонаж отримує безсмертя, можливість польоту над землею, а також доступ до всіх можливих блоків. Режим дозволяє у Майкрафт будувати будь-які будинки в незалежності від блоків, а також розмірів.

Серед основних інструментів які впродовж гри будуть використовуватися, виділяють:

 • Піч. Необхідна для того щоб здійснювати переплав золота.
 • Сокира. Для добування деревини.
 • Скриня. Дозволяє звільнити інвентар.
 • Лопата. Допоможе набагато швидше копати м’яку поверхню землі.
 • Меч. Згодиться для боротьби з монстрами і добування їжі.

Майнкрафт скачати безкоштовно з всіма можливостями і режимами

Після того як Майнкрафт скачати безкоштовно, гравець отримає доступ до звичайного персонажа, з стандартними можливостями. Ім’я головного героя Стів. Він буде мати базові навички, та користувач зможе прокачати його, або ж замінити на більш сильнішу версію.

В залежності від обраного режиму будуть наявні спеціальні можливості. В грі є 4 режими з урахування вище згаданих:

 1. Виживання. Потребує раціонального використання і добування ресурсів. Головними ворогами персонажа будуть голод, монстри, і інші небезпеки.
 2. Творчість. Герой отримує безсмертя і здатність будувати будь-які будови.
 3. Хардкор. Це так звана «гра по-дорослому», якщо персонаж помирає, то все стирається і відновити світ неможливо з тієї точки. Все почнеться спочатку.
 4. Пригоди. Тут пропонуються подорожі по картам, але з наявністю хоча б базових навичок виживання.

Чому последняя версия популярна?

По всьому світу гра продовжує завойовувати прихильність користувачів. Майнкрафт на Айфоні з’явилася значно раніше ніж на пристрої Андроїд, так на смартфонах з останньою операційною системою вона стала можливою лише у 2011 році.

Цікаво почитати: Into the dead 2 - продовження зомбі тематики в стилі «Runner»

Головною причиною популярності останньої версії є можливість здійснення різних необмежених дій. Грані створює лише уява користувача.

Графіка в грі 8-бітна і здатна сподобатися далеко не кожному. Однак в останньому варіанті було дещо змінено, це призвело до оновлень і в графіці.  Так якщо скачати Minecraft оновлений варіант, то можна переконатися у тому, що тепер вода, персонажі і локація стала більш деталізованою.

Чи можна скачувати Minecraft дітям?

Майкрафт відкриває грандіозні можливості, адже персонаж може робити все що йому здумається і при цьому все ж залишається головна мета – вижити. Батьки навіть не могли і  подумати, що популярний додаток може бути корисним і для дітей. Але як стверджують експерти це дійсно так.

У зв’язку з цим можна виділити 5 причин, які говорять про те, що дітям варто дозволяти проводити час в Майкрафт:

 1. Дає базові навички програмування. Практично всі механізми працюють на основі Redstone Circuit. І саме це дасть розуміння особливостей будови механічних приборів. З їхньою допомогою можливо створити автоматичне включення освітлення у збудованому будинку, і так далі. Майкрафт допоможе зрозуміти обчислення які необхідні для отримання конкретних результатів.
 2. Допомагає краще пізнати навколишній світ. Ігровий світ повністю підкоряється законам реальної природи. Це дає можливість розраховувати дистанцію між об’єктами, робити невеликі помітки на території і тим самим не заблукати під час прогулянки лісом, або під час невеликої подорожі.
 3. Навчає передбачати дії наперед. Щоб досягнути успіху в Minecraft важливо прогнозувати майбутні події, і вирішити яка стратегія буде використана. Без цього практично неможливо обійтися. Так навіть процес будівництва укриття потребує планування. І в майбутньому навички даного плану обов’язково стануть у пригоді.
 4. Дає можливість шукати правильне розв'язання наявної проблеми. В грі постійно відбуваються ситуації які потрібно без підказок негайно вирішувати. Практично така ж ситуація відбувається і у житті. Так персонаж змушений буде постійно перебувати у пошуку їжі, оборонятися від монстрів і робити інші дії для того щоб вижити. І збудувати будинок буде недостатньо, так як знайдуться монстри які зможуть його зруйнувати. Варіантом може стати створення пасток. І це лише одна з проблем з якими дитині доведеться впоратися в Майкрафт.
 5. Наявність математичних розрахунків. Особливо це важливо для тих, хто має значні трудності з точними науками. Minecraft стане цікавим видом навчання. Увесь світ гри складається з великої кількості блоків. А для того щоб побудувати будинок, міст, тунель, або щось інше необхідно рахувати. З математикою доведеться мати справу і під час створення важких плат, для того щоб механізми мали схильність до повторення.

Це лише найменша частина того з чим доведеться стикнутися впродовж перебування в Майкрофт. Гра подарує дитині масу нових знань у математиці, фізиці, хімії.

Радимо прочитати також про гру Into The Dead 2. Це культовий зомбі-апокаліпсис, який не залишить вас осторонь!

Майнкрафт мод

Майнкрафт мод – це можливість створити більш цікавий світ. Сюди відносяться різноманітні додаткові програми які застосовуються в ігровому процесі.

Так, наприклад, потрапляння нових речей за допомогою моду дасть можливість по-новому управляти інвентарем. Серед популярних модів можна виділити:

 • нові можливості персонажів;
 • додавання нових крафтів і можливостей;
 • створення нових персонажів, блоків і навіть істот;
 • нове відображення блоків та інших елементів.

Моди створюються не самими розробниками, а гравцями. А також мають наступні особливості:

 • створюють додаткові можливості, але не є частиною ігор;
 • створюються на основі індивідуальної фантазії;
 • перед додавання варто дізнатися наскільки один компонент буде сумісний з іншим;
 • якщо версія не підходить, а також моди не сумісні між собою гра взагалі може не запуститися.

Сервери, де можна знайти улюблену версію

Враховуючи те, що гра почала своє існування ще в 2009 році, то за цей час з’явилася велика кількість версій і користувачі досить часто мають одну улюблену. Сервер допомагає знайти саме той варіант який необхідний.

Minecraft – це гра яка має досить велику історію. Вже більше 10 років вона завойовує увагу гравців зі всього світу. 

Ваша оцінка: