Я шукаю...

Як скачати Майнкрафт на айфон?

Minecraft на iPhone - icoola.ua - фото

Давайте зануримось в гру, яка підкорила серця мільйонів з самого першого оновлення. Ми розкажемо вам, що таке майнкрафт та розпишемо покрокову інструкцію як завантажити цей додаток на айфон. Гайда розбиратись.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що таке Minecraft?

Minecraft - це гра, яка дозволяє гравцям створювати та досліджувати власні віртуальні світи, використовуючи різноманітні блоки різних матеріалів. Ви можете все будувати своє місто, копати шахти, добувати ресурси, які ви використаєте для свого виживання та саме цікаве взаємодія з іншими гравцями у різних режимах гри, таких як творчий, виживання та мультиплеєр, все до вашого смаку та настрою.

У перші дні Minecraft був особистим проектом Notch, псевдонім його творця. Він розробив віртуальний світ, у якому гравці могли робити все, що їм заманеться.

Його успіху - це універсальність. Він сподобається як гравцям, які хочуть будувати складні, деталізовані структури, так і тим, хто хоче відправитися в небезпечні печери та зіткнутися з ворогами. 

У 2014 році Microsoft придбала компанію Mojang, яка розробила Minecraft. З роками Minecraft розвивався завдяки постійним оновленням, які додавали свіжий вміст, як-от нові біоми, моби та ігрові механізми.

Дізнайтесь більше, як скачати кап кут на айфон?

Як завантажити Minecraft на айфон безкоштовно?

Є багато різних способів завантажити платні ігри на Android, але на iOS все значно складніше. Ми спробували не один спосіб оминути сплату: змінювали регіон на Аргентину, скачували з сайтів, проте жоден із цих способів не виявився реально працюючим. Всі можливості блокуються, і залишається лише одне — купувати.

Цей недолік дійсно дратує, але можна зрозуміти позицію Apple: компанія хоче зберегти ваші конфіденційні дані та смартфон від вірусів, що є відмінністю від Android.

Тож ось головний і безпечний спосіб завантаження Minecraft на iPhone:

  1. Відкриваємо додаток App Store;
  2. Клацаємо на поле пошуку на верхній панелі;
  3. Вводимо запит “Minecraft” і натискаємо 'Готово';
  4. Обираємо потрібний додаток, тиснемо на кнопку купівлі і сплачуємо вартість гри.

Гру потрібно оплатити лише один раз, і вона йде з ліцензією. У програмі присутні опції для додаткових покупок, такі як режим мультиплеєра, скіни та інше.

Якщо ви не знаєте, як добавити карту в Apple Pay?

Ваша оцінка: