Я шукаю...

Гра Medium – психологічний трилер, який неможливо забути

гра на айфон Medium

Новий проєкт від невеличкої незалежної студії Bloober Team – це гра на айфон Medium у стилі психологічного трилера з елементами хоррору, що утримує увагу гравця до самого завершення.

 гра на айфон Medium5

Іграшка вражає реалістичним атмосферним сюжетом, захоплює цікавими квестами та інтригуючою історією, фінал якої розкривається зовсім неочікувано. Компанія Bloober Team спеціалізується на розробці психологічних трилерів з нахилом в жанр хоррор. Але тут ви не побачите неприв’язаних до сюжету лякаючих скрімерів, оскільки основною метою є перенесення у віртуальний загадковий світ, навіювання похмурості та таємничої атмосфери. Готова гра виходить якісною, відрізняється поміж інших цікавим сюжетом, непередбачуваними подіями, лякає та дивує.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Огляд гри «Медіум» на Айфон

The Medium – на сьогодні найдорожчий серед проєктів компанії. Розробники подбали про зручний та зрозумілий геймплей, що дає можливість повністю зануритися у світ моторошних подій. Короткий огляд гри «Медіум». Дівчина-медіум, на ім'я Маріанна має особливий дар – можливість бачити потойбічних істот. Вона допомагає неупокоєним духам віднайти спокій та повернутись у свій світ. Історія, що взята за основу, – дуже проста та лаконічна, без зайвих деталей, що ускладнювали б сюжет. Проте проходження гри дуже цікаве, а сюжет наповнений непередбачуваними подіями.

 гра на айфон Medium1

Вам також може бути цікаво: Забруднення повітря через пандемію

Мета проходження гри Medium – знайти відповіді на питання у потойбіччі. Реалістичні сцени, цікаві головоломки, загадкові завдання та пошук речей – ось основні завдання гравця, який має допомогти завершити справу Маріанні. Локації розділені на дві частини. З одного боку – реальний світ, з другого – примарний. За сюжетом камера у грі іноді поділяється на два екрани: реальний світ та потойбічний. Деякі гравці скептично поставились до такого способу розвивати сюжет, адже у прийому є і мінус: в цьому режимі система комп’ютера сильно перевантажується, адже треба утримувати багато мультимедійної інформації на екрані. Через це інколи збиваються налаштування частоти кадрів, але після завершення сцени все повертається на свої місця.

Графіка, текстура, звуки та музика заслуговують окремої уваги. Управління та деякі деталі подібні до Silent Hill. Основний талант розробників – створювати ідеальні візуальні ефекти, записувати якісний музичний супровід, що допомагає зануритись в атмосферу гри. Протягом дії складається враження, що хтось стежить за гравцем, інтрига залишається до самого завершення гри.

Графіка гри

Одна з найсильніших сторін гри – візуальне оформлення. Це й не дивно, адже розробники спеціалізуються на створенні графічних ефектів. Серед переваг можна виділити:

 гра на айфон Medium2

  • деталізацію оточення героїні, других планів;
  • точно та яскраво переданий антураж радянської будівлі тих років;
  • текстури та локації виглядають виразно, відрізняються одна від одної;
  • висока роздільна здатність гри;
  • хороший геймплей.

Проходити гру дуже цікаво, додаток має багато схвальних відгуків від фанатів.

Сюжет гри Medium

Дія відбувається у Польщі, на дворі 1999 рік. Головний герой гри – Маріанна, яка за сюжетом і є медіумом. Її дар бачити паралельні світи стає в пригоді загадковому незнайомцю, який просить молоду дівчину допомогти у пошуках правди серед страшних подій минулого.

Сюжет гри Medium від початку та до кінця тримає в напрузі гравця, реалістичні кімнати, якісний звук та моторошне відчуття потойбічного світу роблять проходження таким захопливим та емоційним. Сюжет простий, проте розробники постарались продумати його до найдрібніших деталей, утримати інтригу до самого кінця та занурити гравця в атмосферу загадкового потойбіччя.

 гра на айфон Medium3

Дівчина повинна прибути у занедбаний санаторій часів СРСР та знайти відповідь на таємницю страждаючого привида. Щоб виконати завдання, медіум потрапляє у паралельний світ, розмовляє з душами померлих, збираючи артефакти, що відкривають частини історії.

Щоб завантажити гру Medium на Айфон, потрібно впевнитися що в пристрої достатньо вільного місця. Графічні об’єкти та різноманітні спецефекти потребують великої кількості технічних ресурсів. Відчуття таємниці та тривоги розбурхує уяву та допомагає пройти гру на єдиному диханні.   

Чому варто встановити гру на Айфон

Починаючи грати в «Медіум», варто пам’ятати, що вона сильно відрізняється від, на перший погляд, схожих ігор. Це не «Сайлент Хіл», де основне завдання полягає у бійках з монстрами, не «Амнезія», де герой постійно тікає від когось, а також не стандартний хоррор гра, де всюди «вилазять» скрімери. Скоріше, це збірний образ з усіх трилерів.

 гра на айфон Medium4

Перш за все, це інтерактивна історія, яка з перших секунд занурює вас у сюжет та веде крізь події. Це цікава оповідь про головну героїню, що не займає багато часу, проходиться гравцем на одному диханні.

На цей момент ця робота вважається однією з кращих серед усіх ігор, випущених компанією.

Читайте також: Гра Chuchel: огляд, особливості та сюжет

Ваша оцінка: