Я шукаю...

Viber Месенджер і Відео Чат. Огляд функціоналу

Viber Месенджер

Популярність месенджерів придбала масштабного розміру. Сьогодні є можливість встановити на свій гаджет кілька варіантів і користуватися найбільш зручним функціоналом. Серед відомих в Україні представлений Viber Месенджер. Це один з перших додатків, які з'явилися на ринку, з можливістю спілкуватися з іншими людьми за допомогою безплатних повідомлень. При цьому, з Viber можна було навіть здійснювати дзвінки. Як працює Viber Месенджер сьогодні? Чим ще може здивувати своїх користувачів?

Друзі, компанія ICOOLA рекомендує усім, хто хоче вперше скористатися пристроєм Apple iPhone купити айфон 7, адже саме ця модель найдоступніша в ціні.

Viber Месенджер

Варто прочитати про способи як врятувати планету: це може зробити кожен.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке Viber Месенджер і Відео Чат?

Viber Месенджер є програмою у вигляді мобільного додатку, який потрібно попередньо встановити. Через вебсервер можна обмінюватися повідомленнями в реальному часі, вони приходять практично миттєво. Варто відзначити, що месенджери вже давно вийшли з категорії додатків тільки для обміну повідомленнями. Додаток надає послуги обміну інформацією та повідомленнями абсолютно безплатно. Це одне з найбільших переваг Viber Месенджера. Крім цього, розробники пропонують користувачам відправляти різні яскраві картинки, GIF і інші анімаційні наліпки.

Месенджер необхідно увімкнути через Wi-FI або мобільний інтернет. Всі міжнародні дзвінки, текстові повідомлення, групові чати та інші послуги реалізуються абсолютно безплатно. Для синхронізації програма використовує номер телефону як логін, щоб допомогти знайти всі необхідні контакти, хто також встановив додаток на телефон. Viber є частиною великого холдингу Rakuten Group. Це світовий лідер у сфері електронної комерції й фінансових послуг.

Також рекомендуємо прочитати ще більше цікавих новин Apple.

Viber Месенджер

Функціональні можливості Viber Месенджер і Відео Чат

  • можливість організувати голосову або відеозв'язок;
  • зробити повноцінну конференцію в режимі онлайн;
  • відправляти файли, фото і відео, інші зображення;
  • пересилати документи різного формату.

Програма передбачає додаткову функцію Viber Out, за допомогою якої можна дзвонити на будь-які номери навіть без звантаження програми. Дана послуга буде платною, але є можливість увімкнути спеціальний пакет на місяць або вибрати будь-який інший період. Також, всередині програми можна згадувати користувачів в групі, щоб ніхто не пропустив нічого важливого, пересилати повідомлення декільком адресатам, закріпити важливу інформацію у верхній частині екрану групового чату, відповідати на вибране повідомлення в груповому чаті, ділитися своїм місцеположенням і контактами зі своїми друзями.

Viber Месенджер

Варто прочитати про те, навіщо охороняти луки й степи: як уникнути екологічної катастрофи.

Додаткові привілеї

Розробники щодня пропонують різні новинки та оновлення для ще простого і зручного застосування. Тепер у Viber месенджера з'явилася нова функція «Мої нотатки». Це спеціальний чат для особистих повідомлень, де можна зберігати необхідну інформацію тільки для особистого використання. Це індивідуальне сховище для важливих нотаток, списків завдань, чернеток повідомлень важливих посилань і файлів. Наприклад, можна пересилати повідомлення з інших чатів, щоб потім швидко їх знайти. Також, є можливість позначати замітки як виконані, для цього потрібно натиснути на кнопку зліва від повідомлення. Нотатки автоматично синхронізуються між усіма пристроями.

Viber Месенджер

Основні переваги Viber

Серед усіх представлених месенджерів, Viber займає провідні позиції завдяки простому управлінню та зручному використанню. У повсякденному житті це ідеальна програма для передачі файлів, а також обміну текстовими повідомленнями. Вся інформація всередині програми строго засекречена, дотримуються всі умови конфіденційності. Тому, клієнти можуть сміливо відправляти все, що необхідно. На цей час це один з важливих умов.

Viber месенджер гарантує повну безпеку. Завдяки технології наскрізного шифрування, вся інформація назавжди залишиться тільки між користувачем і його співрозмовником. Повідомлення кодуються в момент вирушення з будь-якого пристрою і розшифровуються тільки на пристрої одержувача. Ключі шифрування нікуди не передаються, а зберігаються на цих же пристроях. Ніхто, навіть співробітники Viber, не можуть прочитати надіслані повідомлення.

На ринку є безліч конкурентів, нових додатків з обміну безплатних повідомлень. Viber впевнено тримається в лідерах вже кілька років і не поступається по функціональності іншим програмам. Тут зібрані всі необхідні опції для спілкування з друзями та колегами. Є можливість влаштовувати конференції в режимі онлайн для великої кількості користувачів, близько 20 осіб для аудіо та відео дзвінки. Це зручний і одночасно простий месенджер для пересилання інформації швидко й ефективно. Всі, хто встановив Viber на телефон вже встигли оцінити всі переваги програми.

Ваша оцінка: