Я шукаю...

Чому повербанк не заряджається?

Чому повербанк не заряджається?

Повербанки можуть стати справжнім порятунком, коли акумулятор вашого мобільного телефону розряджається під час руху. Але, якщо батарея вашого повербанка сама разрядиться, у вас будуть великі проблеми. Крім того, ці портативні зарядні пристрої оснащені світлодіодними індикаторами, які повідомляють вам про стан їх акумулятора.

Ці індикатори блимають певною схемою, яку іноді нелегко зрозуміти. Непостійне блимання цих індикаторів може бути пов’язане з проблемою, яка означає, що ваш повербанк не заряджається. У деяких випадках ви навіть можете помітити, що повербанк підключено до зарядного пристрою, і світлодіодні індикатори блимають, але пристрій не заряджається. 

Як я дізнаюся, що мій повербанк повністю заряджений? 

Більшість сучасних повербанків оснащені індикаторами заряду, які дозволяють користувачам візуально визначити рівень заряду пристрою. Ось кілька способів, як ви можете дізнатися, що ваш повербанк повністю заряджений:

 • Світлодіодні індикатори: Найпоширеніший спосіб - це наявність світлодіодних індикаторів. Коли повербанк заряджається, ці індикатори поступово змінюють свій колір або починають світитися по черзі, показуючи рівень заряду. Коли всі індикатори світяться неперервно і не мигають, це зазвичай означає, що повербанк повністю заряджений.
 • Цифровий дисплей: Деякі моделі повербанків оснащені цифровим дисплеєм, який показує рівень заряду в процентах або через іншу відповідну індикацію. Повна зарядка відображається, коли на дисплеї з'являється 100% або повне значення, передбачене виробником.
 • Звуковий сигнал: Деякі повербанки можуть подавати звуковий сигнал або іншу аудіо вказівку, коли вони повністю заряджені. Це менш поширена особливість, але вона може бути корисною.
 • Інструкція від виробника: Завжди корисно звернутися до інструкції, яка йде в комплекті з вашим повербанком. Виробники зазвичай надають інформацію про те, як інтерпретувати індикатори заряду.

Якщо ваш повербанк не має жодних зовнішніх індикаторів або ви не можете зрозуміти, як вони працюють, спробуйте знайти модель вашого пристрою в інтернеті. Часто можна знайти додаткову інформацію або відгуки користувачів, які могли мати схожі питання.

Не забудьте дізнатись: який повербанк кращий у цьому році!

Що робити, коли повербанк не заряджається? 

Є кілька речей, які можуть спричинити цю проблему. Нижче наведено можливі причини та способи їх усунення:

 1. Перевірте, чи кабель живлення вставлено повністю. Можливо, ви не повністю вставили штекер живлення в зарядний порт, що призводить до неправильного з’єднання. Перевірте вилку та переконайтеся, що вона підходить до розетки. Також переконайтеся, що роз’єм живлення на повербанку правильно вставлено в розетку.
 2. Спробуйте зарядити за допомогою іншого кабелю живлення. Якщо підключення достатнє, а акумуляторна батарея все ще не заряджається, можливо, кабель живлення несправний. Деякі кабелі живлення можуть бути низької якості, що може мати прямий вплив на швидкість заряджання. Такі кабелі живлення не підтримують технологію швидкої зарядки, як цього вимагає повербанк.
 3. Заряджайте повербанк через настінну розетку, а не через порт USB ноутбука. Рекомендується заряджати повербанк від основної електричної розетки, а не через комп’ютер чи ноутбук. Вихідний струм від USB-порту комп'ютера або ноутбука становить близько 0,5 А, цього недостатньо для зарядки повербанка.
 4. Використовуйте інший адаптер. Існує ймовірність, що адаптер, який ви використовуєте для заряджання свого акумулятора Power Bank, вийшов з ладу.
 5. Можливо, розрядився акумулятор повербанка. Якщо ваш повербанк не заряджається, а світлодіодні індикатори не вмикаються під час підключення до джерела живлення, імовірно, у повербанку сталася внутрішня несправність.

В нашому магазині ICOOLA, можна придбати повербанки за вигідною ціною та чудовою якістю! Рекомендуємо звернути свою увагу на повербанк на 30000

Ви можете звузити ці проблеми, пройшовши через такі пункти:

 • Перевірте гарантію на свій повербанк. На більшість із цих пристроїв надається гарантія від 12 до 36 місяців, отже, ви можете замінити пристрій.
 • Уточніть у виробника. Відомі бренди мають веб-сайти та центри обслуговування клієнтів.
 • Якщо все вищезазначене не допомогло, утилізуйте повербанк і придбайте новий.

Чому не заряджається повербанк до кінця?

Якщо ваш повербанк не заряджається до кінця, можливо, це пов'язано з однією з наступних причин:

 • Пошкоджений або неякісний кабель. 
 • Адаптер живлення.
 • Батарея повербанку пошкоджена або зношена.
 • Помилка в електроніці управління.
 • Використання при зарядці.

Що робити:

 1. Перевірте кабель і адаптер.
 2. Дайте повербанку повністю розрядитися, а потім спробуйте знову зарядити до 100%.
 3. Перезавантажте повербанк (якщо в моделі є така функція).
 4. Використовуйте адаптер з достатньою потужністю для вашого повербанку.
 5. Зверніться до сервісного центру виробника, якщо проблема не вирішується, особливо якщо гарантія ще дійсна.

Якщо повербанк старий або його батарея значно зношена, можливо, прийшов час розглянути можливість придбання нового.

Для більше преміальних смартфонів, таких як айфон 14 білий варто використовувати дорожчі Power Bank, які не зіпсують акумулятор смартфону!

Як запобігти поломки повербанку?

Щоб запобігти поломки портативного зарядного пристрою (повербанку), важливо дотримуватися декількох простих порад:

1. Використовуйте якісні кабелі для зарядки. 

Погана якість кабелів може не тільки знизити ефективність зарядки, але й пошкодити акумулятор повербанку.

2. Не допускайте повної розрядки. 

Сучасні літій-іонні та літій-полімерні акумулятори не люблять повного розряду. Намагайтеся заряджати повербанк, коли рівень заряду опускається до 20-30%.

3. Уникайте перегріву. 

Не залишайте повербанк під прямими сонячними променями або в інших гарячих місцях. Висока температура може пошкодити акумулятор і електроніку.

4. Не заряджайте і не розряджайте повербанк одночасно. 

Це може призвести до перегріву і скорочення терміну служби акумулятора.

5. Використовуйте адаптери із відповідним вихідним струмом. 

Занадто високий струм може пошкодити акумулятор.

6. Чистіть контакти. 

Забезпечте, щоб контакти для зарядки були чистими і не мали окислення, що забезпечить кращий контакт і зарядку.

7. Зберігайте повербанк в сухому місці. 

Волога може пошкодити електроніку всередині.

8. Не впускайте та не розбирайте. 

Фізичні пошкодження або спроби самостійного ремонту можуть призвести до непоправних поломок.

9. Використовуйте регулярно. 

Довготривале не використання може негативно вплинути на акумулятор. Якщо ви не плануєте використовувати повербанк тривалий час, зарядіть його приблизно до 50% перед зберіганням.

10. Слідкуйте за станом акумулятора.

Якщо ви помітили, що повербанк швидко розряджається або заряджається довше, ніж зазвичай, це може бути ознакою зносу акумулятора.

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете продовжити термін служби свого повербанку та зберегти його ефективність.

Чи можна відремонтувати повербанки?

Так, повербанк можна відремонтувати, якщо він ще на гарантії. Якщо виробник визначить, що ви використовували свій пристрій належним чином, і він все ще в гарантійному терміні, він відремонтує, відновить або замінить ваш повербанк. Відзначимо, що у наш

Як я дізнаюся, що мій повербанк пошкоджений?

Якщо роз’єм USB на вашому повербанку нестабільний і він хитається або якщо вам важко вставити в нього кабелі, це означає, що ваш повербанк пошкоджено.

Як довго працюють батареї повербанків?

Більшість людей не використовують повербанки щодня, тому батарея зазвичай може працювати набагато довше, ніж 18 місяців. Це залежить від моделі використання. Іншим фактором є якість схеми контролера та елементів батареї. Повербанк від хорошого бренду може тримати заряд від 3 до 6 місяців з мінімальними втратами.

Скільки годин я повинен заряджати свій повербанк?

Більшість повербанків заряджаються протягом 1-2 годин. Крім того, ви можете дотримуватись інструкцій виробника, щоб отримати приблизний час заряджання. Крім того, ви не повинні залишати повербанк заряджатися довше, ніж це необхідно.

 

 

Ваша оцінка: