Я шукаю...

Що робити, якщо Airpods мигають білим і не підключаються

Що робити, якщо Airpods мигають білим і не підключаються - icoola.ua - фото 1

AirPods - чудовий аксесуар для вашого iPhone, але при підключенні до телефону або комп'ютера можуть виникнути проблеми, серед яких ситуація, коли AirPods блимають білим і не підключаються, що робити? Ось деякі з найбільш поширених проблем з AirPods та способи їх усунення.

Поза зоною досяжності

Якщо ваші AirPods знаходяться поза зоною дії мережі, вони не підключаться. Спершу спробуйте підключитися до іншого пристрою Bluetooth:

 • підключіть їх до комп'ютера або до іншого пристрою iOS/MacOS;
 • підключіть їх до нового iPhone або iPad, якщо у вас є проблеми з тим, який у вас зараз.

Навушники та динаміки Bluetooth можуть одночасно підключатися лише до одного пристрою

AirPods можуть одночасно підключатися лише до одного пристрою. Якщо ви хочете використовувати AirPods з iOS, відкрийте Центр керування та перевірте джерело звуку на лівій панелі програми Музика. Якщо для нього не встановлено значення "AirPods", натисніть на нього, щоб замість "iPhone" або "iPad" було написано "AirPods".

Перезавантажте комп'ютер або iPhone

Якщо AirPods блимає білим світлом і не підключається, спочатку спробуйте перезавантажити комп'ютер та iPhone. Щоб перезавантажити iPhone, натисніть та утримуйте бічну кнопку до появи повзунка у правій частині екрана.

Щоб перезавантажити або скинути налаштування комп'ютера Mac:

 • вимкніть комп'ютер;
 • натисніть та утримуйте Shift-Control-Option на клавіатурі (або натисніть Command, Option, P&R для нових MacBook);
 • перезавантажте комп'ютер, натиснувши Return або вибравши пункт Перезавантаження в меню Apple, коли з'явиться відповідний запит.

Скидання Airpods

 • перезапустіть AirPods, натиснувши та утримуючи кнопку на задній стороні зарядного футляра протягом 10 секунд;
 • якщо це не допомогло, зніміть AirPods з iPhone або iPad, потім натисніть та утримуйте кнопку живлення на задній панелі iPhone протягом 5 секунд.

Більшість проблем з Airpods можна усунути перезапуском, повторним підключенням або скиданням налаштувань.

Найпоширеніші проблеми з Airpods можна вирішити шляхом перезапуску, повторного підключення або скидання налаштувань. Якщо у вас виникли проблеми з Airpods і ви не бачите рішення, наведеного тут, зверніться до служби підтримки Apple за подальшою допомогою.

Повторне підключення до пристрою Bluetooth

Якщо AirPods не під'єднуються після сполучення з пристроєм і виконання наведених нижче дій, спробуйте підключити їх знову:

 • від'єднайте пару від усіх пристроїв, які в даний час підключені до AirPods (див. нижче);
 • відключіть телефон від усіх мереж Wi-Fi, до яких він підключений, щоб рівень сигналу не заважав з'єднанню Bluetooth між iPhone та AirPods;
 • вимкніть обидва пристрої перед повторною спробою сполучення - це стосується і всіх iPhone, що знаходяться поблизу, які можуть створювати перешкоди рівню сигналу вашої мережі Wi-Fi;
 • на iPhone зайдіть в налаштування > Bluetooth > значок "i" поряд з кожним з цих двох пристроїв у розділі ПІДКЛЮЧЕНІ ПРИСТРОЇ. Bluetooth, а не через технологію NFC, як навушники Gear Icon X від Samsung; якщо це станеться, не турбуйтеся про це занадто сильно, тому що цей крок має тільки один варіант - "Дозволити" або "Відмовити". шляхи до правильної синхронізації!


AirPods можуть розчарувати, але це не єдині бездротові навушники на ринку. Якщо ви шукаєте більш надійний варіант, перегляньте наш список кращих аналогів AirPods.

Ваша оцінка: