Що робити, якщо телефон не підключається до телевізора?

Що робити, якщо телефон не підключається до телевізора?

Бездротове підключення телефону до смарт-телевізора – дуже корисна функція. Це дозволяє зручно керувати телевізором зі смартфона або дивитися контент та програми, доступні на телефоні, на великому екрані телевізора. Але що робити, коли телефон не визначає телевізор і не вдається з'єднати пристрої?

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс

Переконайтеся, що телевізор має доступ до дзеркала екрану

Старі смарт-телевізори можуть не мати доступу до дзеркального відображення екрана, тому нові пристрої з більш досконалим програмним забезпеченням не можуть їх виявити. Якщо у вас є старий смарт-телевізор, який не підтримує функцію дзеркального відображення екрана, ви все одно можете підключити до нього свій телефон за допомогою з кабелю HDMI.

Увімкніть функцію відображення на телевізорі

Навіть якщо телевізор оснащений відображенням екрана, для цієї функції може знадобитися додаткова активація. Для більшості смарт-телевізорів ви знайдете доступ до увімкнення дзеркального відображення екрана в меню "Налаштування мережі".

Переконайтеся, що телевізор і телефон використовують ту саму мережу Wi-Fi

Якщо ви хочете зв'язати телевізор і смартфон один з одним, обидва пристрої повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi, тому що саме через неї передаються дані. Як і ваш телефон, ви можете підключити телевізор до Wi-Fi, перейшовши до «Налаштування мережі». Якщо мережа Wi-Fi захищена паролем, введіть його на обох пристроях і виберіть варіант запам'ятати пароль.

Що робити, якщо телефон не підключається до телевізора? - icoola.ua - фото1

Перевірте сумісність телефону та телевізора

Більшість сучасних телевізорів та телефонів спроектовано таким чином, щоб бути сумісними з максимально широким спектром пристроїв різних марок. Якщо у вас є смартфон і телевізор однієї марки, найпростіше з'єднати їх за допомогою програми, створеної їх виробником. Однак, іноді телевізор однієї марки може бути несумісний зі смартфоном іншої марки. Найчастіше це старі електронні пристрої. У цьому випадку можна використовувати спеціальну програму для дзеркального відображення екрана або окремий пристрій, який має передачу аудіо та відео між пристроями, наприклад Google Chromecast.

Рекомендуємо також дізнатись, як підключити айфон до телевізора!