Що робити, якщо телефон заряджається лише у вимкненому стані?

Що робити, якщо телефон заряджається лише у вимкненому стані?

Ви намагаєтесь увімкнути телефон, який підключений до зарядного пристрою, і нічого не відбувається? Єдиний спосіб зарядити акумулятор – повністю вимкнути телефон перед зарядкою? Така ситуація найчастіше виникає, коли користувач намагається зарядити телефон за допомогою іншого електронного пристрою, наприклад, стаціонарного комп'ютера, ноутбука або повербанка. Телефон також часто не заряджається через дефект, який виник при його збірці. Причин, чому не заряджається смартфон, може бути кілька. Ось способи, які можуть допомогти вирішити цю проблему.

Перезавантажте пристрій

Проблеми з живленням можуть бути викликані загальним збоєм операційної системи. Тому ваш перший крок повинен полягати в тому, щоб повністю вимкнути телефон. Залиште його вимкненим приблизно на 15 секунд, а потім знову увімкніть, щоб переконатися, що проблема вирішена.

Перевірте налаштування

Коли ви намагаєтеся зарядити телефон за допомогою ноутбука, дуже часто під час заряджання автоматично вибирається режим USB, що може виявити, наприклад, підключення для передачі даних. Змініть режим заряджання, увійшовши до «Підключення пристрою» до «Параметри» та натиснувши «Підключення через USB».

Вимкніть функції, що не використовуються

Ще одна причина, через яку ваш телефон не заряджається, полягає в тому, що він споживає занадто багато енергії для різних програм і функцій. Про те, що це дійсно так, може свідчити навіть надто висока температура пристрою. Щоб запобігти цьому, перед заряджанням вимкніть GPS-пошук та з'єднання Bluetooth. Ми рекомендуємо не використовувати пристрій під час заряджання. Особливо це актуально для енергоємних ігор та програм або перегляду фільмів.

Перевірте USB-кабель

Перш за все, переконайтеся, що USB-кабель, який ви збираєтеся використовувати, не має явних дефектів, які можуть перешкодити зарядженню. Звичайно, найпростіше це перевірити, використавши для заряджання інший USB-кабель. При заряджанні телефону від іншого пристрою ми рекомендуємо використовувати якомога коротший мідний USB-кабель, оскільки по ньому енергія надходитиме на пристрій якнайшвидше.

Перевірте зарядне гніздо телефону

Проблеми із заряджанням телефону також можуть бути викликані пошкодженою або брудною зарядною розеткою. Тому добре час від часу перевіряти її та одразу ж очищати. Якщо ви виявите пил або інше сміття в зарядному гнізді, спробуйте акуратно видалити його. Можна використовувати тонкий пінцет.

Перевірте порт USB на пристрої, до якого ви підключаєте телефон

Забруднення, що перешкоджає належній зарядці, також може вплинути на порт USB ноутбука, настільного комп'ютера або зовнішнього акумулятора . Переконайтеся, що порт не має пилу або бруду.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

supersale

Power Bank REMAX Chinen Series 22W Fast Charging 50000mAh White (Новий)

2 673 UAH -13%
2 349 UAH
(1)
5.0