Я шукаю...

Що робити, якщо телефон сам запускає програми?

Що робити, якщо телефон сам запускає програми? - icoola.ua - фото

Цілком природно, що при використанні смартфона ви хочете мати повний контроль над завантаженими вами додатками. Якщо ви вмикаєте їх лише тоді, коли хочете їх використовувати, ваш смартфон працює ефективніше та довше підтримує максимальний заряд батареї. Тому автоматичне включення програм нікого з нас не порадує. Що ви можете зробити, щоб запобігти цьому?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Оптимізація енергоспоживання

Налаштування смартфонів з операційною системою Android (починаючи з версії 6.0 Marshmallow) мають опцію оптимізації енергоспоживання. Це запобігає мимовільному включенню додатків. Просто знайдіть вибраний додаток у списку та активуйте оптимізацію енергоспоживання в його налаштуваннях. Однак завжди пам'ятайте, що інші функції смартфону, такі як GPS та мережеві підключення, також впливають на оптимізацію енергоспоживання. Вони завжди вимикаються, коли телефон перебуває в режимі очікування (чорний екран), але знову активуються після розблокування.

Вимкнути повідомлення

Якщо ви перейдете до основних налаштувань телефону , а потім виконайте пошук на вкладці програм, ви можете налаштувати повідомлення, які надсилає кожну програму. Мимовільна активація додатків дуже часто пов'язана з включенням їхнього повідомлення. Якщо ви не бажаєте отримувати такі повідомлення, просто вимкніть опцію дозволу повідомлень.

Что делать, если телефон сам запускает приложения? - icoola.ua - фото1

Фонові програми

У налаштуваннях кожної програми також можна керувати способом її запуску. Перейдіть до інформації про програму, а потім до інформації про енергоспоживання. Одним із перших запропонованих варіантів буде запуск програми. У меню виберіть, чи хочете ви, щоб програма запускалася автоматично, працювала у фоновому режимі, запускалася іншими програмами або включалася лише вручну.

Додаток для зовнішнього блокування

Якщо вам потрібне послідовне рішення для блокування програм, які активуються самі по собі, скористайтесь додатковим програмним забезпеченням. І Google Play, і App Store пропонують безліч блокувальників програм, що дає вам більше контролю над поведінкою інших завантажених програм на вашому смартфоні. Хорошим прикладом таких програм є AppBlock, Smart AppLock або Block Apps. Завдяки ним вибрані програми запускаються лише після ручного увімкнення. Наприклад, ці програми також блокують небажані сповіщення.

Рекомендуємо також дізнатись, що робити, якщо телефон завис на логотипі!

Ваша оцінка: