Я шукаю...

Що робити, якщо телефон зависає на логотипі під час увімкнення?

Що робити, якщо телефон зависає на логотипі під час увімкнення? - icoola.ua - фото

У виняткових випадках телефони Android можуть зависати під час входу до системи. Це не дуже поширена ситуація, тому може застати власника смартфона зненацька. Перш ніж оцінювати ситуацію як безвихідну, спробуйте кілька перевірених способів вирішення цього питання. У наступних рядках ви прочитаєте, що варто спробувати відразу і які подальші кроки слід зробити.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Перезавантажте телефон

Вимкнення та включення телефону, коли екран з логотипом зависає, є швидким методом вирішення проблеми. Просто натисніть та утримуйте кнопку живлення смартфона, доки екран не стане чорним. Зачекайте кілька хвилин, перш ніж знову увімкнути телефон, використовуючи ту саму кнопку. Ті з вас, хто має смартфон старшого покоління, можуть спробувати вийняти акумулятор з вимкненого телефону і через деякий час знову поставити його на місце. Однак, якщо батарея цього гаджета не знімна, скористатися цією опцією точно не можна.

Що робити, якщо телефон зависає на логотипі під час увімкнення? - icoola.ua - фото1

Подбайте про резервне копіювання даних

Якщо телефон продовжує зависати під час увімкнення, це майже напевно вказує на програмну проблему. Це може означати, що ваш смартфон неправильно зберігає важливі дані та інформацію. Тому, перш ніж пробувати інші методи ремонту телефону, варто подбати про копію даних. Це стосується, наприклад, копіювання фотографій, контактів, нотаток або повідомлень. Найбільш зручне рішення – синхронізувати дані з обліковим записом Google. Для цього перейдіть до «Налаштування телефону» та виберіть вкладку «Користувачі та облікові записи», де потрібно знайти опцію автоматичної синхронізації даних.

Радимо дізнатися, на скільки пам'яті брати айфон: який оптимальний обсяг вибрати?

Увімкніть смартфон у безпечному режимі

Більшість телефонів, що працюють на операційній системі Android, мають функцію безпечного режиму. Це дозволяє пристрою працювати без додаткових програм, лише використовуючи заводські налаштування. Якщо після увімкнення телефон залишається застиглим на логотипі, рекомендується перевести його в безпечний режим. Якщо помилка викликана збоєм однієї з програм, ця програма буде деактивована в безпечному режимі. У цьому випадку його можна буде легко видалити пізніше. Найголовніше, що в безпечному режимі ви не втратите збережені дані. Щоб увімкнути смартфон у безпечному режимі, натисніть та утримуйте клавішу зменшення гучності під час увімкнення телефону. Якщо ви хочете знову вийти із безпечного режиму, просто перезавантажте смартфон.

Відновити телефон до заводських установок

Найрадикальніше рішення в ситуації, коли телефон після ввімкнення залишається висіти на логотипі, це відновлення заводських налаштувань. Перед виконанням цього кроку необхідно виконати вищезазначене резервне копіювання даних. Скидання телефону видаляє всю інформацію, включаючи непотрібні файли, із пам'яті телефону.

Після скидання на телефоні залишаться лише встановлені програми. Вам потрібно буде знову увійти до свого облікового запису Google, а також завантажити та знову увійти до всіх програм, які ви хочете використовувати на своєму телефоні. У цьому випадку варто дати вашому смартфону час, необхідний для оновлення програмного забезпечення. Якщо у вас більш старе покоління, повне оновлення може тривати від 24 до 48 годин. Обов'язково тримайте пристрій під'єднаним до зарядного пристрою протягом цього часу, оскільки батарея буде розряджатися набагато швидше, ніж при звичайній бездіяльності. Смартфон також повинен мати постійний доступ до Wi-Fi з'єднання.

Щоб відновити заводські налаштування телефону, перейдіть до його основних установок та виберіть Система та оновлення. Перейдіть на вкладку під назвою «Скинути», і після натискання на неї буде показана можливість відновити заводські налаштування телефону.

Скористайтеся гарантійним терміном телефону

Якщо відновлення телефону до заводських установок не дало потрібних результатів, рекомендуємо звернутися зі скаргою до виробника або постачальника пристрою. Однак це не завжди може бути здійсненно. Проблема зависання на логотипі при включенні зазвичай стосується смартфонів старшого покоління, гарантійний термін яких давно минув.

Програмне скидання

Наступний крок, якщо скидання до заводських налаштувань не відбулося і гарантійний термін використовувати не можна, - це ретельне програмне скидання смартфона. У цьому випадку найкраще звернутися до служби GSM і покластися на знання та досвід фахівців, які в ній працюють. Звичайно, ви можете спробувати виконати програмне скидання самостійно.

Найпростіший спосіб скинути програмне забезпечення на Android – оновити його. Якщо ваш смартфон підключений до Інтернету, він зазвичай автоматично завантажує останню версію системи. Однак, якщо ви вимкнули цю опцію, ймовірно, ваш смартфон використовує застаріле програмне забезпечення. Це не важко перевірити. Перейдіть до «Системні установки та оновлення» та виберіть категорію «Оновлення програмного забезпечення». Відновлення програмного забезпечення, яке вимагає найтехнічніших знань, включає завантаження останньої версії Android на комп'ютер і наступне встановлення її на смартфон.

Рекомендуємо також дізнайтись, як перекинути дані з андроїда на айфон!

Ваша оцінка: