Я шукаю...

Кращий Apple TV у 2024 році

Apple TV

Після довгого затишшя наступив час для виходу нового телевізора від компанії Apple. Опираючись на факти, що Apple Arcade додали нову ігрову послугу на Apple TV у вересні 2019, та запустили послугу TV + у листопаді 2019 року, виникає питання, чому ж сам Apple TV не оновлюється. Здається, ніби останнє оновлення вийшло десять років тому, хоча насправді пройшло всього чотири роки.

Складається враження, що Apple зосередилась лише на просуванні Apple TV як ігрової консолі.

Apple TV+ на екранах телевізорів

Досить дивно, що Apple досі не оновила обладнання, що дозволяє переглядати шоу Apple TV + на екран телевізора, після того, як анонсувала 15 вересня нову службу передплати Apple One. (Apple TV - це не єдиний спосіб дивитися - зараз існує багато телевізорів із вбудованим Apple TV.) Apple витратила велику суму грошей на створення контенту для нової телевізійної послуги.

Ось як виглядає поточна лінійка Apple TV:

  • Apple TV 4K: випущений у вересні 2017 року, він працює на чіпі A10X Fusion, який міститься в моделях iPad Pro 2017 року, і базується на чіпі A10, який використовувався в iPhone 7 і 7 Plus 2016 року Від £ 179 / $ 179. Це було 5-е покоління Apple TV.
  • Apple TV HD: ще менш потужна модель, ніж 4K, HD Apple TV (4-го покоління), випущена у 2015 році, і оснащена чіпом A8, який міститься в iPhone 6 і 6 Plus (який датується 2014 роком). Це було 4-е покоління Apple TV.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Чи вийде новий Apple TV?

Чи потрібен взагалі оновлений Apple TV, коли створюється безліч нових інтелектуальних телевізорів та пристроїв? Наприклад, Amazon Fire TV, Roku, нові Xbox та PlayStation, включають програму Apple TV та підтримку AirPlay 2 (для потокового контенту з iPad або iPhone).

Вихід нового Apple TV

Якщо розглядати лише функцію перегляду вмісту на Apple TV + та всього, що ви придбали в магазині iTunes Store, або AirPlay, то навряд чи. Проте Apple TV пропонує більше, власний App Store і безліч ігор, включаючи доступ до ігор Apple Arcade. Apple збирається випускати Apple TV саме як ігрову консоль, з новим ігровим контролером та іграми.

Коли вийде новий Apple TV?

Відповідно до інформації наданої відомим інсайдером Apple Джоном Проссером, новий Apple TV стартуватиме зовсім скоро - 23 березня. Ця інформація збігається зі звітом Bloomberg, які передбачали вихід нового телевізора у 2024 році. Ця подія є великим сюрпризом, оскільки  новий Apple TV очікували ще у 2020 році. Про це писав автор звіту

Bloomberg, Марк Гурман. На додачу до передбачень Марка, багато аналітиків та експертів говорили, що телевізор мав вийти торік. Сам Джон Проссер очікував що він вийде 7 травня 2020 року.

Чому Apple TV затримувався?

Можливо випуск телевізора затримувався у зв’язку з епідемією коронавірусу, оскільки процес виробництва деяких деталей постраждав внаслідок пандемії. Також є теорія що, Apple чекає на можливість випуску свого нового Apple TV разом з новим шоу на

 Apple TV +, у розпалі слави.

Apple TV та нове шоу на Apple TV+

Але ми чекали й подовше. Наприклад, між першим та другим поколінням Apple TV був розрив майже в чотири роки. Рік виходу кожної з моделей:

  • Apple TV (перше покоління): січень 2007 р.;
  • Apple TV (друге покоління): вересень 2010 р. (через 4 роки);
  • Apple TV (третє покоління): березень 2012 р. (через 1,5 роки);
  • Apple TV (четверте покоління): жовтень 2015 р. (через 3,5 роки);
  • Apple TV (п'яте покоління, 4K): вересень 2017 р. (через 2 роки).

Скільки коштуватиме новий Apple TV?

Те на що ми всі розраховуємо – зниження цін. Ціни на лінійку продукції від Apple виглядають завищеними в порівнянні з іншими цінами на ринку, особливо враховуючи їхній вік.

Теперішня ціна на Apple TV 32 ГБ 4-го покоління $149. Ціна досить висока, а телевізор випущений аж у 2015 році, він працює на чіпі A8, який Apple може навіть припинити підтримувати найближчим часом. Новіший (вересень 2017 р.) Apple TV 4K 32 ГБ продається за $179. Справа не тільки в ціні самого телевізора, а й в тому що користувачам прийдеться оплачувати ще й щомісячну підписку на нову послугу Apple TV і послугу ігрової підписки Apple Arcade. Приємний бонус, якщо ви купите Apple TV, то тримаєте річну підписку на Apple TV +.

Вартість Apple TV

Нові характеристики Apple TV

Apple може затримувати випуск нового телевізора через те що вона може чекати на кращий чіп. Інсайдер Проссер сказав, що новий Apple TV матиме чіп A12X - той самий чіп, який використовувався в iPad Pro 2018 року, - але, можливо, Apple братиме навіть вище.

В наслідок встановлення нових послуг, таких як послуга ігрової підписки Apple Arcade та послуга HomeKit Secure Video, Apple TV вимагатиме більше потужності. Кращим варіантом буде процесор наступного покоління A14, що встановлений в лінійці iPhone 12. Це підтверджується звітом Bloomberg, в якому припускається, що Apple буде розглядати потужніший процесор у зв’язку з новими ігровими функціями. Чіп A14 значно покращить графічну продуктивність, та розширить місткість оперативної пам’яті до 6 ГБ. Для живлення Siri, ми можемо побачити один із чіпів серії Т, виготовлений Apple.

Більший жорсткий диск

Цілком ймовірно що Apple збільшить обсяг пам’яті. В наявних моделях з 32 ГБ і 64 ГБ можна 4K-фільми можна лише транслювати, а не завантажувати, це викликає незадоволення користувачів, які хочуть не лише транслювати фільми. Подейкують, що нова матиме 64 ГБ або 128 ГБ.

Графіка

Інформація зі звітів свідчить про те, що новий Apple TV матиме HDMI 2.1, він пропонує автоматичний режим низької затримки, який може регулювати налаштування телевізора для кращого зображення швидкого вмісту без будь-яких затримок.

Новий пульт Apple TV

У звіті Bloomberg за вересень 2020 року сказано, що пульт дистанційного керування буде покращено. Буде додана нова цікава функція, яке дозволятиме знайти його, якщо він зник з вашого поля зору.

 Пульт для Apple TV

Зараз Apple Remote викликає складність у користуванні не тільки через те що у нього багато різних кнопок. Пульт досить маленький для зручного користування, складно знайти кнопки не дивлячись на пульт, а сенсорна панель занадто мала.

Нові функції Apple TV

Будь-яку послугу TV + можна буде запускати з Mac, також буде можливим підключати Mac до екрана телевізора.

HomePod Apple TV Combo

Згідно зі звітом, Apple перемикнула програмне забезпечення на HomePod з iOS на tvOS. На відміну від пристроїв iOS, для HomePod і Apple TV споживання енергії не є проблемою, оскільки вони завжди підключені до мережі.

Підтримка AirPod Siri

Можна буде з’єднувати AirPods і AirPods 2 з Apple TV, на старих навушниках можна призупинити відтворювання подвійним натисканням, а AirPods 2 можуть відповідати на команди "Hey Siri". Також можна використовувати й Bluetooth навушники інших брендів.

Підтримка AirPod Siri на Apple TV

Siri на Apple TV

Ви зможете розмовляти з Siri на HomePod з будь-якої точки кімнати, навіть якщо грає гучна музика, вона зможе виконувати запити. Зараз з Siri можна розмовляти лише за допомогою пульта дистанційного керування.

Ваша оцінка: