Я шукаю...

Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль?

Забутий пароль від iPhone

А ви знали, що 40% користувачів iPhone забувають пароль до нього? Така статистика почала стрімко зростати з появою Face ID і Touch ID. І в цьому є своя логіка, адже навіщо пам’ятати пароль, коли можна просто прислонити палець чи підвести телефон до обличчя. Проте якщо така прикра ситуація трапилася із вами, не варто панікувати. У цій статті ми детально розберемо, що робити та як розблокувати айфон якщо забули пароль. Ну, а якщо у вас самостійно не вдалось вирішити дане питання та екранний пароль та і не розблокувався, компанія Айкула виконує якісну перепрошивку айфона 6s або інших моделей за доступну ціну (звісно, якщо у вас не стоїть iCloud).

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Як розблокувати iPhone, якщо забули пароль від екрану за допомогою iCloud? 

Зайдіть на сайт iCloud, введіть ваш Apple ID, після чого перейдіть в розділ «всі пристрої». Там ви знайдете варіант «стерти iPhone». З вашого пристрою видалиться вся інформація, телефон буде виключеним і вам буде необхідно знову під‘єднатися до комп‘ютера через iTunes, щоб відновити резервну копію (якщо вона у вас є). Проте даний метод працює лише, якщо у вас активний iCloud та ви пам'ятаєте свій логін та пароль. Не вводьте безмежну кількість спроб, якщо забули код пароль на айфоні, адже він може назавжди заблокуватися. У вас всього декілька спроб, і вони складаються з наступних етапів:

 • 5 спроб - смартфон не блокується;
 • 6 спроб - блокування на 1 хвилину;
 • 7 спроб - блокування на 5 хвилин;
 • 8 спроб - блокування на 15 хвилин;
 • 9 спроб - iPhone сильно вдарить вас струмом та заблокується на 15 хвилин; (жартуєм звісно, струмом ніхто вас бити не буде)
 • 10 спроб - блокування відбувається на 1 годину;
 • 11 спроб - вітаємо, блокування екрану відбулось назавжди, тепер зняти його можна лише через iCloud.

Як розблокувати айфон якщо забув айклауд?

А ви знали, що Apple iPhone - це найзахищеніша техніка в світі, то ж, якщо ви хочете розблокувати айфон але забули пароль від Айкулад, в такому разі вам слід добряче попотіти, позаяк зробити це дуже важко. Спробуйте згадати пароль від iCloud, він 100% містить наступний перелік умов, а це допоможе Вам при згадуванні:

 1. Пароль точно має одну літеру верхнього реєстру (велику літеру);
 2. Коли ви його вводили, він складався мінімум з 8 знаків;
 3. Там точно немає імені облікового запису, бо його у паролі використовувати заборонено;
 4. Точно немає три одинакових символи підряд;
 5. Якщо раніше ви використовували старий пароль і замінили на новий, то навряд чи вони можуть якось співпадати. Новий пароль повинен відрізнятися від старого;
 6. В паролі, який ви забули від iCloud свого iPhone, мусить бути 1 цифра;
 7. Ну і це точно не найпопулярніші варіації паролей в світі, на подоб qwerty чи 12345.

Друзі, не забувайте пароль до Айклауду iPhone, це дуже важлива річ, яку після встановлення обов'язково потрібно записати!

Як відновити пароль до iPhone за допомогою комп'ютера?

Одразу попереджаємо, що такий метод повністю оновить ваш пристрій і зітре усі дані з нього. Тому перед початком рекомендуємо створити копію свого iCloud, якщо досі цього не зробили. Надалі їх запросто зможете відновити на оновленому iPhone з відомим вам паролем. 

 Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль - icoola.ua - фото 1

Для початку необхідно встановити iTunes на вашому комп‘ютері. Заходимо на сайт Apple iTunes та завантажуємо його. Якщо у вас останні версії Windows, тоді внизу натисніть надпис «Get it from Microsoft». Якщо у вас встановлена Windows 7 -8, або старші, тоді натисніть «оберіть попередню версію iTunes». Після чого клацніть «отримати». Хочемо наголосити на тому, що це завантаження абсолютно безплатне. Одразу після цієї дії у вас зверху з‘явиться запит «Відкрити прикладну програму “Microsoft Store”», на що ви повинні обрати команду «Відкрити прикладну програму “Microsoft Store”». Та натиснути «Install», після чого надпис зміниться на «Launch» - натискаємо. У вас з'явиться нове вікно з умовами, з яким потрібно ознайомитися та прийняти. На цьому завантаження успішно завершено. Переходимо до вашого телефону. 

Зараз ми розповімо, які команди виконувати на шостій, сьомій восьмій та п‘ятій моделі вашого iPhone. А внизу для бу iPhone XS, XR, 11, 12, SE другого покоління та інших новіших моделей. 

Потрібно покласти телефон на стіл та зажати кнопку блокування/розблокування і відповідно - вимкнути його. Далі натиснути та утримувати палець на кнопці зниження звуку і за допомогою спеціального USB кабелю під‘єднати телефон до комп‘ютера, на якому щойно був установлений iTunes. Важливо не відпускати палець, доки на екрані не загориться команда програмного відновлення, у вигляді дроту, що вказує на комп‘ютер. Це займе лічені секунди, а коли з‘явиться, означатиме, що режим відновлення активований. 

Отже, які команди виконувати на iPhone: XS, XR, 11, 12, SE другого покоління. У цьому випадку потрібно зажати кнопку блокування/розблокування та кнопку зниження гучності, після чого вимкнути пристрій. Далі утримуйте кнопку блокування/розблокування і під‘єднайте USB кабель, все ще тримаючи кнопку блокування. І чекайте доки не загориться режим відновлення. 

Також з деякими телефонами потрібно після команди «виключити», затримати палець на круглій центральній кнопці «додому», для активації режиму відновлення. 

 Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль - icoola.ua - фото 2

Далі переходимо до комп'ютера, на якому потрібно включити iTunes і нажати кнопку «відновити», слідом - «відновити та оновити». Після цієї команди всі дані з вашого iPhone будуть видалені.  Завантаження займає близько сорока хвилин, по завершенню яких, ваш гаджет активує режим відновлення і це займе ще близько двадцяти хвилин вашого часу. А далі вас привітає вже оновлений iPhone, добре знайомою усім фразою «Bonjour». 

Пройдіть стандартний процес налаштування та зупиніться на активації iPhone, де вам необхідно ввійти в той  iCloud, що був до відновлення налаштування, тобто ввести ті самі дані, які були там, а саме: Apple ID і Пароль. 

Застерігаємо, що може статися збій активації та доведеться заповнювати усе заново. На жаль, техніка Apple, як і будь-яка інша техніка у світі - не ідеальна, тому не панікуйте, та повторіть попередні дії. 

Наступним кроком після активації стане відновлення даних на вашому iPhone, адже на цьому етапі ваш пристрій, як новенький, щойно куплений у магазині. Apple запропонує вам п’ять варіантів відновлення інформації: 

 1. Відновити з копії iCloud
 2. Відновити з Mac або з Windows 
 3. Перенести безпосередньо з iPhone
 4. Перенести данні з Android 

Або ж п‘ятий варіант: «не переносити дані взагалі». 

Ви можете вибрати будь, який із запропонованих варіантів, але ми покажемо на прикладі «відновити з копії iCloud»:

Вибираємо Apple ID, я кого будете відновлювати дані й водите пароль. Далі Apple надішле вам шестизначний код-пароль, який необхідно буде ввести. Після чого вам запропонують ознайомитися зі становищем та умовами iOS. І тепер від вас вимагатимуть той код-пароль, який ви забули. Внизу синіми літерами буде надпис «Забули код-пароль iPhone?», на котру вам потрібно натиснути й слідом на «Ввести код-пароль потім». Далі виберіть резервну копію та продовжте налаштування.

Як відновити пароль на iPhone за допомогою додатка?

Це дуже простий спосіб оновлення забутого пароля від вашого iPhone, за допомогою прикладної системи «iPhoneUnclocker». Завантажуйте цей додаток на комп‘ютері. Після чого на головному екрані з‘являться три кнопки: «Видалити пароль з екрана блокування», «Видалити Apple ID», «Обійти MOM». Після цього потрібно під'єднати iPhone, на якому необхідно відновити пароль до комп‘ютера і відповідно обрати опцію «Видалити пароль з екрана блокування». Додаток «iPhone Unclocker» одразу розпізнає модель вашого телефону та яка версія iOS для нього є необхідною. Все що вам потрібно зробити - це натиснути на кнопку «Старт», цим самим активувавши процес завантаження останньої версії iOS для вашого iPhone, по завершенню якої, ваш пристрій повністю оновиться під це iOS. 

 Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль - icoola.ua - фото 3

Отже, якщо говорити прямо, то встановлення нового iOS позбавляє вас від пароля, но не потрібно робити резервні копії, щоб цей пароль не повернувся, оскільки той лишається разом з ним. 

Це дуже простий спосіб оновлення паролю. А ще й в додачу отримуєте свіжу iOS, яку лише доведеться заново налаштувати.

Ваша оцінка: