Я шукаю...

Що таке відновлені iPhone?

Найкращий смартфон - це відновлений iPhone від ICOOLA

Як виявилося, покупці зі всього світу бояться смартфонів з позначкою «відновлений». Однак все це ні що інше, як ілюзія стосовно якісних товарів, які можна придбати дешевше при цьому нічого не втрачаючи. Відновлені iPhone в ICOOLA.UA - це оригінальні смартфони Apple, що пройшли 3-рівні тестування, мають 1 рік гарантії та доведені до такого технічного стану, як новий смартфон. Вирішили купити айфон в нашому магазині - тоді ви отримаєте найкращу якість за найдоступнішу ціну. А зараз пропонуємо ознайомитись з детальною інформацією, що таке - refurbished iPhone!

Відновлений айфон оригінальними запчастинами

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Чим відновлений iPhone кращий за новий?

Компанія Apple створила всі умови для того, щоб відновлений смартфон практично нічим не відрізнявся від нового. Refurbished-техніка продається з новим корпусом та акумулятором. І що не менш важливо має повноцінну гарантію. Єдиний недолік – відсутність оригінальної коробки. А от щодо якості, він нічим не відрізнятиметься від нового смартфона.

Більшість користувачів впевнені, що відновлений гаджет гірший за новий і не зможе довго прослужити. Однак, це зовсім не так. Мало того, техніка з позначкою «refurbished» у порівнянні з новими пристроями має ряд переваг, серед їх числа:

 • Ціна. Напевно головна перевага. Компанія ICOOLA пропонує придбати відновлені смартфони на 30-40% дешевше ніж нові;
 • Наявність повної комплектації. Купуючи відновлений Айфон користувач отримує аналогічну комплектацію, як і у новому пристрої.
 • Потрійна перевірка. Купуючи відновлений смартфон від ICOOLA не варто хвилюватися, що з ним щось трапиться, навпаки. Він проходить значно більше перевірок, тому ймовірність дефектів рівна нулю.
 • Наявність гарантії. Всі пристрої, які пройшли відновлення мають повноцінну гарантію й користувач відновленого смартфона має такий же рівень захисту як і покупець нового гаджету.
 • Екологія. При виготовленні відновленого iPhone в природу не викидається така величезна кількість електронного сміття, як при виготовленні нового.

Які ризики існують?

Сьогодні в Україні є багато міфів, щодо даної техніки. Проте не всі вони є правдивими. Купуючи відновлений айфон від ICOOLA.UA, ви отримаєте якісний айфон, як новий, з повною комплектацією гарантією. Відзначимо, що відновлений телефон нашими інженерами, в жодному разі не був паяним чи втопленим. Це гаджет, у якому материнська плата в повністю ідеальному стані, а от розхідні матеріали, як от батарея, кнопки гучності, порт зарядки - могли бути замінені на нові!

Однак є категорія продавців, через яких і почали ширитися погані чутки про відновлену техніку. В Україні є велика кількість недобросовісних продавців, які готові продати неякісні смартфони. На території нашої країни дуже важко знайти якісний відновлений пристрій. Однак це не означає що їх не варто купувати. Потрібно віддавати перевагу продукції, яку було відновлено перевіреними компаніями, які мають позитивні відгуки та відмінну репутацію. В Україні таких одиниці, однією з них є renew company ICOOLA.UA

Найкращий вибір відновлених Apple iPhone

Чи варто купити відновлений Айфон?

Якщо гаджет відновлений компанією, то на нього 100% надається безкоштовна гарантія. Подібні девайси коштують значно дешевше при цьому не відрізняються якістю від нових. Дефекти в подібних телефонах практично не зустрічаються. Тому офіційно відновлений смартфон – це чудовий варіант отримати якісний та функціональний пристрій, для категорії покупців з обмеженим бюджетом.

Купуючи відновлений телефон, можна не сумніватися за те, що у ньому встановлені оригінальні деталі та те що він пройшов відповідне тестування, адже ICOOLA дбає про власний бренд та за роки роботи створила ідеальний смартфон.

Які види відновлених айфонів існують?

Сьогодні на ринку представлено два види відновлених смартфонів. Серед їх числа:

 • Manufacturer refurbishing. Техніка даної категорії відновлюється компанією виробником. При виникненні проблем зі смартфоном придбаним в офіційних торгових мережах, який має гарантію користувач може звернутися до Apple Store та обміняти його на новий. Всі повернені гаджети потрапляють на завод, де й здійснюється їх тестування та відновлення. Після цього пристрої отримують «нове життя». Власники смартфонів з позначкою «refurbished» стверджують, що ці пристрої нічим не відрізняються від нових. Це й не дивно, адже вся повернена техніка проходить комплексне відновлення й перевіряється по декілька разів. Тому на подібних смартфонах практично не зустрічаються дефекти й інші несправності.
 • Seller refurbishing. Смартфон відновлюється іншою компанією. До прикладу в ICOOLA, ви купите ref iPhone з гарантією та комплектацію. Слід зазначити, що як такої, різниці між Manufacturer refurbishing та Seller refurbishing немає, адже у першому випадку смартфон складають на заводі і у другому. Тут слід звертати увагу на компанію, що займається відновленням, якщо вона має необіхдні технічні навики та професійних інженерів, відновлений смартфон буде, як новий. 

 

Який відновлений смартфон краще придбати у 2021 році?

Компанія Apple щорічно презентує нові гаджети. Минулого року в продажі з’явилося 14 покоління «яблучної» продукції. Враховуючи якість даної техніки не втрачають популярності й гаджети попередніх поколінь. Зокрема у 2024 році все ще купують смартфони з одинадцятого покоління, та інші старіші девайси.

Переваги даних гаджетів у наступному:

 • iPhone X. За зовнішнім виглядом практично не відрізняється від новіших девайсів. Він має Олед-екран з чудовою яскравістю і передачею кольорів. Основна камера 12 МП, фронтальна 7 МП. Процесор має чіп А11. В продажі можна знайти версію з різними конфігураціями сховища 64, 128, 256 ГБ відповідно. Має надійну сталеву рамку, завдяки якій смартфон захищений від пошкоджень під час падінь.
 • iPhone XR. З’явився у 2018 році й отримав новий чіп А12. Має всього лиш одну основну камеру на 12 МП, та фронтальну на 7 МП. Місткість оперативної пам’яті 3 ГБ, сховище у варіантах 64, 128, 256 ГБ.
 • iPhone XS. Має досить тонкі рамки та OLED-екран, діагональ екрану – 5,8 дюйма. Процесор A13 Bionic, місткість оперативної пам’яті 4 ГБ. Присутній захист від пилу та вологи на рівні IP68.
 • iPhone 7. Стане ідеальним варіантом для власників, які раніше користувалися старішими версіями. При цьому сьоме покоління буде мати практично ті ж функції що і новіші. Крім цього, має технологію розблокування за допомогою Touch ID.
 • Варто зазначити, що компанія Apple здійснює відновлення лише актуальних моделей, тих на які є попит. На ринку СНД досить важко знайти iPhone XR та XS з позначкою «refurbished». Тому приймаючи рішення про придбання треба добре перевірити даний пристрій, адже сьогодні існує багато недобросовісних продавців.
 • iPhone 8 також можна зустріти з відміткою «refurbished». Восьме покоління не настільки популярне в порівнянні з більш прогресивною «десяткою». Однак Айфон 8 має потужний процесор на базі чіпу А11 Bionic, який за потужністю є кращим ніж сьогодні відомий Snapdragon 845.

Айфон, як новий від Айкули

Refurbished iPhone в ICOOLA.UA: які смартфони ми продаємо?

Компанія ICOOLA працює на ринку понад 8 років і пропонує послуги щодо відновлення смартфонів Apple. На сайті ICOOLA.UA можна знайти весь спектр лінійки смартфонів від Apple за доступними цінами. Ми пропонуємо відновлені оригінальними запчастинами гаджети.

Придбання відновленого гаджета ECOPHONE у нас має безліч переваг, серед їх числа:

 1. Безплатна гарантія терміном на 1 рік;
 2. Наявність комплектації;
 3. Екокоробка виготовлена з вторсировини;
 4. Високоякісний смартфон, відновлений оригінальними запчастинами.

Окрім цього, в нашому магазині ви можете виконати ремонт айфона будь-якої складності.

Шикарний айфон відновлений оригінальними запчастинами

Як відрізнити відновлений Айфон від б/у?

Відновлений та б/у смартфон – є зовсім різними, не варто плутати їх. Серед головних відмінностей варто виділити:

 1. Упаковування. Б/у гаджет, як правило, не має пакування. Якщо воно присутнє, то не у такому пристойному стані, як під час придбання нового пристрою. ECOPHONE має фірмову нову коробку виготовлену з вторсировини компанією ICOOLA.
 2. Присутня гарантія. Компанія ICOOLA надає гарантію на 12 місяців на придбаний ECOPHONE. А ось б/у смартфони не мають цієї переваги.
 3. Корпус. Відновлений гаджет візуально має чудовий вигляд. На корпусі не повинно бути подряпин, або ж інших пошкоджень. Пристрій, який вже був у використанні може мати різноманітні подряпини як внутрішні, так і зовнішні.
 4. Комплектація. В комплектацію ECOPHONE входять ті ж самі аксесуари, що і до нового смартфона. Гаджети які раніше були у використанні не завжди мають комплектацію.
 5. Lightning. Має бути чистим без слідів використання. Не повинен бути пил, сміття тощо. Б/у смартфони можуть мати забруднений роз’єм.

Відновлений ECOPHONE прослужить власнику значно довше. Під час роботи НЕ будуть спостерігатися різні підвисання, безпричинні самовільні перезавантаження тощо, на відміну від смартфонів, які раніше вже були у використанні. Тому якщо у вас обмежений бюджет й ви прагнете придбати гаджет, який буде відмінно працювати довгий час – краще обрати відновлений айфон.

Як відрізнити відновлений iPhone від підробки?

Напевно, ні для кого не секрет, що сьогодні є безліч недобросовісних продавців, які намагаються видати смартфон ,який раніше був у використанні за новий, або відновлений. В кращому випадку подібний гаджет є оригінальним, в гіршому є китайською підробкою.

Такі якісні й дорогі смартфони, як iPhone – дуже часто підроблюють. Створені у кустарних умовах девайси намагаються продати як нові, або відновлені. Однак, кожен користувач може себе захистити, звернувши увагу під час придбання на певні моменти.

iPhone 11 Pro відновлений, як новий

Перевірка IMEI

Перевірка по IMEI напевно найважливіший метод, який допоможе упевнитися в оригінальності пристрою. Варто знайти його у налаштуваннях телефону.

На офіційному сайті Apple можна перевірити дані та інформацію про гарантію та сам смартфон. Номер неоригінального гаджета не покаже результату по запиту, адже про підробку на офіційному ресурсі компанії немає інформації. IMEI фіксується на самому смартфоні та на коробці. Варто звірити ці цифри, у підробці вони не збігаються.

Зовнішній вигляд девайсу

Як тільки було перевірено IMEI, необхідно здійснити візуальну оцінку пристрою. Варто звернути увагу на:

 • Екран. Не повинен бути піднятим над корпусом, а також скрипіти.
 • Болти. Повинні мати цілком новий вигляд.
 • Слот сім-карти та бічні клавіші. Повинні бути такого ж кольору, як і сама оболонка телефону;
 • Камера. Її центр повинен збігатися зі скляним «оком» на екрані й корпусі.

Наявність різних роз’ємів

Якщо телефон має роз’єми для карт пам’яті – це вже означає що Айфон не справжній. Не варто купувати даний девайс, адже він немає нічого спільного з компанією Apple.

Меню налаштувань в оригінальному пристрої

Картинка й інтерфейс в неоригінальному пристрою можуть мати інший вигляд. Однак даний момент можна перевірити. Варто зайти до AppStore та ввести у пошук додаток якого немає на інших операційних системах в тому числі на Гугл Плей.

Серія відновлених iPhone 11 Pro

Які iPhone відновлює компанія ICOOLA.UA?

Компанія ICOOLA відновлює всі смартфони від Apple починаючи з шостого покоління і завершуючи дванадцятим. Як правило - це смартфони, у яких була замінена батарея, скло екрану або ж задня кришка. Наші ECOPHONE – це цілком нові гаджети, які можна придбати значно дешевше, ніж новий Айфон, а на відміну від б/у, вони мають 1 рік гарантії. Крім цього, купуючи відновлений пристрій від ICOOLA ви допоможете зменшити кількість виготовленого електричного сміття. Купуючи нову техніку, ви завдаєте значної шкоди навколишньому середовищу, адже виготовляючи новий гаджет виробник змушений викинути більше ніж 80 кг електронних відходів.

Яка відновлена техніка доступна для покупки в ICOOLA?

Щоденно ми працюємо над розширенням асортименту відновленої техніки в нашому інтернет-маркеті. Зовсім скоро, вам стануть доступні для покупки відновлені MacBook, iPad, AppleWatch та інша електроніка. Відзначимо, що ви можете звернутися з не робочим девайсом будь-якого типу і наші інженери допоможуть відновити його працездатність, адже ми - це сревіс, де працють професіонали з мінімальними досвідом 3 роки, що легко відреставрують будь-яку техніку!

Відновлений телефон: що саме у ньому замінялось?

Відзначимо, що відновлений телефон - це гаджет, який є оригінальним та ні в чому не відрізняється від нового телефону. Станом на 2021 рік, з виходом нової моделі айфоні 13, Apple заявила, що ця серія розроблена виключно з відновлених/перероблених компонентів, тобто по суті уже є refurbished. Наші інженери, що проходять постійне навчання та удосконалення своїх професійних навичок, володіють такими ж знаннями, як професійні працівники на заводі, де і розробляють продукцію Епл. Все, що ви отримаєте при покупці відновленого телефон - це такий гаджет, як новий, проте за меншу ціну!

Компанія Apple створила свою продукцію таким чином, що кожну деталь можна з легкістю замінити, тому наші смартфони нічим не відрізняються від нових. Ми впевнені у тому, що наш пристрій не вийде з ладу, ми готові надати кожному покупцеві безкоштовну гарантію на 12 місяців. ICOOLA – це renew-компанія, яка на відміну від звичайних магазинів та сервісних центрів прагне допомогти людям використовувати відновлену електроніку. А також показати цим новий шлях до перерозподілу цінних ресурсів. Тому будьте й ви свідомими – купуйте відновлені Айфони.

Ваша оцінка: