Я шукаю...

Як перевірити справжність зарядки Magsafe в кілька простих кроків

фотографія аксесуара Епл мегсейф

У міру розвитку технологій і появи нових девайсів і аксесуарів від, мабуть, найпопулярнішої компанії Apple, на ринку також можна зустріти багато підробок різної якості. Таким чином виходить, що на один оригінальний зарядний пристрій можна знайти 7 китайських підробок. Однією з частих причин походу в ремонтні сервіси є неробочі макбуки, які зламалися через неякісні китайські підроблені аксесуари. Говорячи конкретно, мова йде скоріше про неробочий блок живлення Magsafe, і постраждалого від підробленої зарядки макбука.

магсейф для ноутбуку

Найцікавіше те, що користувач не завжди може зрозуміти, яке зарядний пристрій він купив, і наскільки придбаний аксесуар є оригінальним. На жаль, спритні продавці готові продати втридорога неякісну підроблену зарядку, видаючи її за оригінал. Тоді постає питання: як відрізнити оригінальну зарядку Magsafe від китайської копії. Ми розповімо, як за зовнішніми ознаками дізнатися, що ви збираєтеся купити, і як убезпечити свої гаджети від неякісних аксесуарів.

Вам може бути цікаво: Як перевірити iPhone на гарантійне обслуговування

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як відрізнити оригінальний Magsafe від підробки

В першу чергу, зрозуміти, оригінальний адаптер чи ні, можна за допомогою коробки. Найчастіше, підробка не має стандартний логотип Apple на коробці, також і тактильні відчуття будуть максимально відрізнятися. Неоригінальний Magsafe, точніше його коробка, має тьмяний рисунок. Коробка запечатана без фірмової пломби, а шрифт тексту абсолютно не відповідає оригінальному. Комплектація оригінального зарядного пристрою теж має ряд відмінностей. Так, китайці не особливо стараються та упаковують внутрішній захист Magsafe не особливо ретельно. Вкладають вони всього лише один вкладиш з інструкцією, а сам пристрій перемотують звичайним дротом, добре, що хоча б постаралися і зробили його білим.

магсейф оригінал чи ні

В цілому, можна сказати одне, відрізнити оригінальну Magsafe від китайської копії досить не складно, адже китайські бренди не особливо і намагаються відповідати на 100% оригінальним зарядним пристроям від Apple. Важливо пам'ятати, що оригінал - це відмінна якісна упаковка, фірмова пломба і детальна інструкція, яка входить до складу комплекту.

Друге, на що необхідно звернути ретельну увагу - це блок живлення з вилкою, металевим конектором і проводом USB. В оригінальних пристроях для зарядки блок з носиком мають однаковий відтінок. Вилка при стикуванні не повинна бовтатися або мати великі зазори. Ще багато про що може повідомити логотип Apple, він повинен бути утисненим і якісно здійсненним. Якщо логотип відсутній, або його тиснява виконана неякісно з задирками та зазорами, то можна сміливо сказати, що блок живлення не є оригінальним виробом.

За загальним зовнішнім виглядом зарядного пристрою Magsafe також можна зрозуміти, оригінал вам намагаються продати або ж копію. Неоригінальний аксесуар не має прогумованої основи. У китайських копіях основа зроблена з пластику, а він, як відомо, дуже легко дряпається і його можна пошкодити, просто провівши нігтем. Корпус неоригінального Magsafe також виконаний неякісно, ​​зрозуміти це можна просто обмацавши його, адже на відміну від оригіналу, в цьому випадку тактильно він буде шорстким.

коробка магсейф

Ще одним показником стане місце, де буде стикуватися кабель і зарядка. Так, в китайській підробці можна відзначити не найякісніші з'єднання, а сам провід за кольором швидше сірий, ніж білий, і надмірно гладкий. На такому кабелі може бути помітний брак гуми. В оригінальних зарядних пристроях Magsafe в місцях з'єднання проводу і зарядки є спеціальне гравірування, і ви точно не побачите ніяких браку і розрізів. Навіть в місцях, де шнур щільно з'єднаний з обідком з металу, немає ніяких найменших натяків на неякісно виконану роботу. Оригінальний кабель на дотик дуже приємний, оскільки зроблений з м'якого приємного матеріалу з легкими пухирцями на виробі. Кабель має відтінок близький до сірого кольору.

Ретельно оглянути варто всі наявні написи на коробці або самому виробі. Так, оригінальний Magsafe має спеціальне маркування, яке навряд чи можна виявити на підроблених аксесуарах китайського походження. Таким чином, якщо ви не побачили хоча б одне спеціальне маркування, то ви маєте повне право засумніватися в оригінальності виробу.

блок магсейф

Повернемося знову до проводу USB і конектора Magsafe, оскільки є ще деякі особливості, які допоможуть зрозуміти оригінальний Magsafe чи ні. Кабель від Apple повинен бути матового білого кольору, і також він повинен добре згинатися і гнутися. Діставши кабель з упаковки, ви повинні виявити, що він згорнутий рівно і не хаотично, а також на ньому повинна бути прозора плівка. Якщо ви помітили, що пропонований шнур глянсовий, не хоче еластично гнутися і начебто погано тримає форму, то це явна ознака неоригінальної зарядки, а, значить, від покупки бажано відмовитися. Перевірити працездатність і якість конектора Magsafe можна за допомогою макбуку. Для цього достатньо підключити його до ноутбука і трохи відтягнути на себе. В разі, коли деталі при таких діях якось між собою зсуваються або стикуються криво - перед вами китайська підробка. Багато про що вам також скаже якість металу і його обробка. Якщо ви помітили загострені краї, сліди клею або задирки, то очевидно, що це неоригінальний зарядний пристрій Magsafe. Не забудьте також про вагу блоку, адже підробки дуже часто важать менше оригіналу. Радимо взяти з собою оригінальний Magsafe для точного порівняння.

Друзі, компанія ICOOLA пропонує якісний ремонт iPhone в Києві та Україні, тому, якщо з вашим гаджетом трапилася неприємність, ми з радістю відремонтуємо будь-яку поломку.

комплектація магсейф

Зверніть увагу на те, як виглядає порт type-C. У неоригінальному пристрої він менше, ніж оригінал Magsafe. Також контакти в підробці розміщені рівним рядом, а обробка зсередини має молочний колір. У той час як оригінальний зарядний пристрій налічує поділ контактів, де всередині по боках йдуть два маленьких прорізів, а внутрішня оббивка має білий колір.

Ну і найочевидніше, що має тут же збентежити покупця - це ціна. Перед покупкою дізнайтеся в офіційному магазині Apple, яка вартість потрібного Magsafe в цей момент. Якщо там, де ви зібралися купувати зарядний пристрій вам його готові продати в два рази дешевше, то знайте, що це практично точно підробка.

Не можна економити на купівлі якісних аксесуарів, оскільки в зворотному випадку, за ремонт пристрою клієнт віддасть, як правило, набагато більше. Якщо ви прочитали статтю і виявили, що купили неоригінальний зарядний пристрій від Apple Magsafe, то ми наполегливо рекомендуємо якомога швидше його замінити. Подбайте про свій MacBook та гаманець.

Вас можуть зацікавити статті нашого блогу: Просторовий звук Spatial Audio і Lossless - новий рівень звучання Apple Music

Ваша оцінка: