Я шукаю...

Методи які допоможуть заряджати смартфон значно швидше

Швидка підзарядка смартфона

Сьогодні практично кожен сучасний смартфон отримує функцію швидкої зарядки. Однак подібну можливість мають лише нові гаджети. Навіть смартфон з функцією швидкісної зарядки можна заряджати ще швидше.

З кожним роком нові гаджети стають все більш потужними. Великі дисплеї, яскравіша і плавніша картинка й інші функції здатні набагато швидше розряджати акумулятор. І напевно, кожен стикався з ситуацією, коли вранці телефон був заряджений на 100%, а вже ввечері він потребує нової підзарядки.

Варто прочитати: Додаток «Локатор» на iPhone навчить шукати гаджети сторонніх виробників.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Як змусити смартфон заряджатися швидше

Часто на підзарядку телефона не вистачає часу, або його є дуже мало. Що робити у ситуації коли смартфон практично розрядився, а у користувача є всього лиш 5 хв? Сьогодні є відразу декілька методів які можуть допомогти набагато швидше зарядити гаджет навіть без функції швидкої зарядки.

Як заряджати смартфон швидше

Використовуйте лише якісний зарядний адаптер

Сьогодні виробники не завжди кладуть до коробки з гаджетом зарядний пристрій. Відповідно, користувач змушений купляти його самостійно. З метою зекономити ми не завжди приймаємо правильне рішення щодо придбання зарядного адаптера.

Краще обирати якісні зарядні пристрої, адже від цього напряму залежить час підзарядки смартфона.

Варто врахувати, що неоригінальні та неякісні зарядні пристрої будуть не просто заряджати повільно, але й можуть нашкодити акумулятору.

Якісні адаптери допоможуть заряджати смартфон швидше

На швидкість зарядки може впливати й пошкоджений кабель. Якщо ви розумієте що кабель потрібно замінити, краще не відтягувати цей момент.

Не рекомендується заряджати новий придбаний смартфон, пристроєм який залишився від попереднього гаджета. Це може призвести до значно сповільненої підзарядки.

Заряджати смартфон краще при кімнатній температурі

Варто звернути увагу й на температуру при якій заряджається смартфон. Не рекомендується заряджати телефон в зимову пору року на вулиці, або ж у спеку влітку.

Користувач може самостійно перевіряти температуру телефону встановивши додатки. Показник температури телефону не повинен бути нижчим ніж 20 градусів і не бути вищим 40.

Вимикайте телефон

Значно пришвидшити процес підзарядки можна вимкнувши смартфон. В такому режимі додатки навіть у фоновому режимі не будуть працювати, тому пристрій зможе значно швидше заряджатися.

Не потрібно користуватися телефоном під час зарядки

Якщо потрібно швидко зарядити гаджет, краще не використовувати його в момент підзарядки, адже це сповільнить даний процес.

Якщо такої можливості немає, то варто хоча б переглядати відеоролики, або ж грати в ігри. Також, допоможе пришвидшити процес підзарядки зменшена до мінімуму яскравість екрану.

Перейдіть у режим польоту

Якщо буде увімкнений режим польоту буде відключена мобільна передача даних, а також Wi-Fi, Bluetooth і GPS.

Режим польоту на смартфоні

Це призведе до відключення мобільного інтернету, що також пришвидшить процес зарядки.

Використовуйте більш потужні зарядні пристрої

Напевно, кожен користувач розуміє, що всі зарядні пристрої різні. Обираючи новий адаптер потрібно звернути увагу на цей час. Прискорити процес можна за допомогою більш потужної зарядки.

Особливо даний момент стосується смартфонів, які підтримують функцію швидкої зарядки. Придбання потужнішої зарядки допоможе значно прискорити даний  процес.

Краще використовувати кабель, а не USB-розетку

Варто зазначити, що кабель здатен заряджати значно швидше ніж спеціальна розетка. Тому, щоб зарядити смартфон значно швидше підключайте гаджет до електроенергії через кабель.

Подбайте, щоб процес синхронізації був вимкнений

Якщо немає можливості підзарядити телефона за допомогою кабелю, і під рукою є лише кабель та ноутбук доведеться заряджати від USB-порту. Проте, навіть у такому випадку є можливість трохи прискорити процес зарядки.

Увімкнувши телефон до ноутбука необхідно зайти до налаштувань та обрати «Тільки зарядка». Це допоможе виключити опцію передачі даних і смартфон буде лише заряджатися.

Як прискорити зарядку Айфона

Дії щодо прискорення процесу зарядки на iPhone можуть бути такими ж як і для звичайного андроїд-пристрою. Однак є й деякі нюанси, які притаманні лише «яблучній» продукції.

Прискорення зарядки на Айфоні

Краще використовувати адаптер живлення iPad, а не iPhone

Ця порада підходить лише тим користувачам які є власниками не лише Айфона, але й iPad. Вся річ у тому, що адаптер живлення планшета має потужність 10-12 Вт.  Якщо смартфон має адаптер всього лиш на 5 Вт, то краще використати зарядку від планшета.

Це допоможе зарядити Айфон значно швидше.

Використання адаптера Айпад

Краще знімати чохол під час підключення Айфона до електроенергії

Особливо даною порадою варто скористатися у літні спекотні дні. Під час підзарядки смартфон може значно перегріватися, а це сповільнить даний процес. Крім цього, постійне перегрівання буде негативно впливати на акумулятор пристрою і призведе до його швидкого зношення.

Здійснення налаштувань Айфона на зарядку

Якщо потрібно швидко зарядити Айфон, однак користувач чекає важливого дзвінка й відповідно вимкнути смартфон він не може, необхідно перейти у налаштування та:

  • зменшити яскравість дисплею до мінімуму;
  • вимкнути Wi-Fi та Bluetooth;
  • активувати режим енергоощадження перейшовши до налаштувань, та обравши розділ «Акумулятор».

Головне у такому випадку виконати останній пункт. Адже увімкнення ощадливого режиму допоможе блокувати фонові оновлення додатків, які можуть значно сповільнювати процес підзарядки смартфона.

Необхідно користуватися лише оригінальними компонентами

Як і в андроїд-пристроях для Айфона краще підбирати якісні компоненти. Для «яблучної» продукції даний пункт відіграє особливо важливу роль. Сьогодні можна придбати будь-який зарядний адаптер. Однак краще не економити.

Від дешевих зарядних пристроїв нічого хорошого очікувати не варто. Вони будуть не просто сповільнювати процес підзарядки, але й негативно вплинуть на акумулятор Айфона. А якщо врахувати, що смартфон від компанії Apple не дешевий гаджет, то приймаючи рішення про його придбання варто передбачити й те, що доведеться купити і якісні аксесуари.

Зарядку пришвидшать якісні адаптери

Ігнорування даного правила призведе до швидкого зношення акумулятора Айфона.

Звичайно, способи прискорити зарядку не єдине на що потрібно звернути увагу. В першу чергу, якщо потрібно цілодобово використовувати смартфон варто врахувати даний момент ще на етапі вибору гаджета. Адже можна придбати телефон з функцією швидкої зарядки й з більшою місткістю акумулятора. В такому випадку смартфон не буде потребувати постійної підзарядки й заряджатиметься значно швидше.

Прочитайте також: Користувачі винні у тому, що компанія Apple прийняла рішення не комплектувати смартфони зарядними адаптерами.

Якщо в найближчі плани не входить придбання нового смартфону, потрібно звернути увагу на повербанки. Вони допоможуть у будь-який момент підзарядити гаджет.

Ваша оцінка: