Я шукаю...

Що таке Airtag та як його зарядити?

Що таке Airtag? - icoola.ua - фото

Позбудемось раз і назавжди від проблеми втрати гаманця, ключів чи пульта, разом з Apple AirTag. Розберемо конкретне призначення AirTag, що це таке та як його заряджати. 

AirTag — це невеликий пристрій відстеження, розроблений Apple. Його можна прикріпити до будь-якого предмета та використовувати, щоб допомогти знайти його, якщо він загубиться. AirTag використовує технологію Bluetooth для зв’язку з пристроями iOS, а також може використовуватися з пристроями Android за допомогою програми Google Maps. AirTag живиться від батареї типу CR2032 і має працювати приблизно рік, перш ніж знадобиться нова батарея. Сьогодні дуже багато власників оцінили всі переваги цього маленького пристрою, адже з ним, можна бути спокійним, вколи вирішите купити айфон бу і хвилюватиметесь, що можете його загубити.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Як працює Apple AirTag?

Apple AirTag підключається до iPhone через Bluetooth і використовує технологію Ultra Wideband (UWB) для зв’язку з іншими пристроями Apple, оснащеними такою ж технологією, наприклад новими iPhone 11 і 12. Коли AirTag вимкнено або знаходиться поза зоною дії iPhone, пристрій надсилає сповіщення користувачеві та дозволяє йому відстежувати місцезнаходження AirTag. Пристрій також може надсилати сповіщення, якщо третя сторона переміщує AirTag, що може бути корисним для запобігання крадіжці речей.

Щоб налаштувати AirTag, просто розташуйте його біля iPhone і з’єднайте з додатком «Find My». Коли пристрій налаштовано, він готовий до використання. Щоб знайти предмет, оснащений AirTag, просто відкрийте програму «Find My» на iPhone і виберіть опцію «Search».

Потім iPhone почне шукати об’єкт і відобразить його розташування на карті. Якщо об’єкт знаходиться далеко від iPhone, програма відобразить сповіщення, коли він буде поблизу.

AirTag також здатний відтворювати звук при активації, що може бути корисним для пошуку загубленої речі в темному місці. У разі втрати AirTag можна віддалено заблокувати, щоб лише уповноважені люди могли переналаштувати його. Також можна віддалено видалити всі дані з пристрою.

Які переваги Apple AirTag?

Apple AirTags пропонують багато переваг перед іншими системами відстеження. Перш за все, технологія UWB дозволяє точно локалізувати об'єкти навіть у найважчих місцях, доступних телекомунікаційним мережам.

Крім того, AirTag сумісний із локаційною мережею iBeacon від Apple, що дозволяє пристроям отримувати сповіщення , коли вони знаходяться поблизу предметів, оснащених AirTag. Нарешті, AirTag можна поділитися з іншими користувачами програми Find My, що полегшує пошук загубленої речі.

Недоліки Apple AirTag

AirTag — дуже зручний пристрій, але він має деякі недоліки. Ось декілька:

  • AirTag не є водонепроникним, а це означає, що його не можна використовувати у вологих або запилених місцях;
  • Він не перезаряджається і його потрібно замінити, коли акумулятор розрядиться;
  • Його не можна використовувати з іншими пристроями, окрім пристроїв Apple;
  • Його не можна використовувати для відстеження домашніх тварин.

 

Сумісність AirTag

AirTag постійно випромінює сигнал Bluetooth, щоб бути видимим. Якщо він втрачений, він передає сигнал на інші сумісні пристрої, підключені до мережі. Таким чином, режим роботи базується на мережі, яка включає мільйони iPhone та iPad.

Ці пристрої здатні передавати всю інформацію про місцезнаходження вашого AirTag у ваш iCloud.

Зверніть увагу, що AirTag сумісний, згідно з Apple, з такими моделями: iPhone 11 і молодші, також з iPad, MacBook, Apple Watch та iPod Touch.

Як дізнатися, коли потрібно міняти батарейку в AirTag

У Купертіно повідомили, що замінити батарейку в бездротових маячках AirTag можна власноруч навіть не підготовленому користувачеві, що дуже дивно. А робити це доведеться приблизно раз на рік і навряд чи частіше.

Втім, назріває невелика проблема, адже смартфон не зможе точно сказати, коли необхідно буде замінити батарейку. Точніше, айфон зможе приблизно розрахувати час виходу акумулятора AirTag з ладу, з частоти використання. 

Так що, таке безрадісне повідомлення про заміну може з'явитися в невідповідний момент. Втім, і цю проблему можна вирішити, купивши кілька батарейок і тримаючи їх при собі як запасні, маленькі розміри це дозволяють.

Також відстрочити момент виходу батареї з експлуатації можна іншим способом - просто не активувати маячок до того часу, поки він вам дійсно не знадобиться, тобто поки ви не почнете користуватися ним. Далі можна скористатися додатком «Нагадування», і створити замітку про необхідність поміняти батарейку, швидку кожні 11-12 місяців. Так ви точно не пропустите дефолтне сповіщення від айфона.

До речі, якщо ви все ж таки не мали AirTag і загубили свій айфон, дізнайтесь, що робити!

Як замінити батарею AirTag

Для самостійної заміни батареї AirTag вам не потрібні інструменти або допомога фахівців. Просто повторіть такі кроки:

  1. Візьміть AirTag сріблястою стороною;
  2. Легко притисніть і поверніть передню металеву частину AirTag проти годинникової стрілки;
  3. Кришка повинна легко відійти і знятися, після чого ви зможете дістати використану батарейку і вставити нову, такого ж типу, знаком «+» до верху, щоб вона була спрямована на кришку;
  4. Поставте кришку на місце та прокрутіть її за годинниковою стрілкою.

Як бачите, поміняти батарею AirTag можна буквально за хвилину, не докладаючи величезних зусиль і не витрачаючи гроші на майстра.

Ваша оцінка: