Як замінити батарею AirTag самостійно: заміна батарейки за пару хвилин

Як замінити батарею AirTag самостійно: заміна батарейки за пару хвилин

Зміст

Зовсім недавно компанія Apple порадувала своїх споживачів релізом і виходом на ринок бездротового маячка AirTag. Більш того, сталося несподіване, адже Apple, яка відома своєю любов'ю до оберігання власних технологій, щедро дозволила іншим конкуруючим виробникам використовувати технологію AirTag.

Що таке AirTag

Для початку необхідно розібратися, що ж це за технологія така AirTag, і чому її появи всі чекали більше, ніж нового айфона?

аіртег в руці

AirTag є бездротовим маяком, який створений для легкого і миттєвого пошуку загублених речей. Звучить досить круто, адже хто з нас не втрачав ту чи іншу річ? Цей маячок має невеликі розміри, тому його дуже зручно покласти в сумку, рюкзак, гаманець або валізу. Так користувач не просто зможе знайти втрачені речі, а й також відстежувати місце розташування, припустимо, валізи на екрані свого пристрою.

AirTag має круглу форму і невеликі габарити, тому його можна безболісно носити з собою всюди. Більш того, конструкція дозволяє прикріпити бездротовий маячок до буквально будь-якої речі, або ж повісити на ключі, що також необхідно, адже за статистикою, ключі займають перші місця в рейтингу часто втрачених речей.

Існує окремий додаток Локатор, за допомогою якого і можна стежити за будь-яким об'єктом, до якого заздалегідь був прикріплений AirTag.

Вас також може зацікавити наступна тема: Якщо AirTag не підключати до смартфона більш як три днів він почне видавати звуки

Чи потрібно заряджати AirTag?

Зовсім не дивно, що споживачі техніки Apple вдаються в питання, а чи потрібно заряджати AirTag? Припустимо, взяти все той же iPhone або навіть MacBook, всі ж звикли, що вони вимагають постійної підзарядки. Більш того, навіть Apple Watch потрібно заряджати.

аіртег ключі

Однак з AirTag все трохи інакше, адже всередину бездротового маячка розробники помістили саму звичайну батарейку типу CR2032. Так само, на радість користувачів, для зміни батарейки немає потреби звертатися в спеціалізовані сервісні центри, оскільки цю процедуру можна провести в домашніх умовах самостійно без інструментів. Вартість батарейки також порадує, адже вона коштує сущі копійки, а знайти її можна буквально в кожному другому магазині, та й в продуктовому теж.

Таким чином те, що Apple відійшла від своїх же канонів гаджетів і аксесуарів з вбудованими акумуляторами, є буквально ковтком свіжого повітря для звичайних споживачів.

Як дізнатися, коли потрібно міняти батарейку в AirTag

У Купертино повідомили, що замінити батарейку в бездротових маячках AirTag можна власними руками навіть непідготовленому користувачеві. А робити це доведеться приблизно раз на рік, і навряд чи частіше.

Втім, назріває невелика проблема, адже смартфон не зможе сказати точно, коли необхідно буде замінити батарейку. Точніше, айфон зможе приблизно розрахувати час виходу акумулятора AirTag з ладу, виходячи з частоти використання. Так що, таке безрадісне повідомлення про заміну може з'явитися в невідповідний момент. Втім, і цю проблему можна вирішити, накупивши кілька батарейок і тримаючи їх при собі як запасні. Благо маленькі розміри це дозволяють.

аіртег батарейка

А ви знали, що якщо ємність вашої батареї менше ніж 80%, то ваш смартфон навряд чи витримає повний робочий день. Радимо скористатися заміною акумулятора iPhone 7 Plus в ICOOLA.

Також відстрочити момент виходу батарейки з експлуатації можна іншим способом - просто не активувати маячок до того часу, поки він вам дійсно не знадобитися, тобто поки ви не почнете ним користуватися. Далі за допомогою програми «Нагадування», можна створити замітку про необхідність поміняти батарейку кожні 11-12 місяців. Так ви точно не пропустите дефолтне повідомлення від айфона.

Як замінити батарею AirTag

Для самостійної заміни батареї AirTag вам не потрібні ніякі інструменти або допомога фахівців. Просто повторіть наступні кроки:

  • Візьміть AirTag так, щоб срібляста сторона виявилася у вас перед очима;
  • Легенько притисніть і поверніть передню металеву частину AirTag проти годинникової стрілки;
  • Кришка повинна легко відійти й знятися, після чого ви зможете дістати використану батарейку і вставити нову, такого ж типу, знаком «+» до верху, щоб вона була спрямована на кришку;
  • Поставте кришку на місце і покрутіть її за годинниковою стрілкою.

аіртег комплект

Як бачите, поміняти батарею AirTag можна буквально за хвилину, не докладаючи величезних зусиль і не витрачаючи гроші на майстра.

А щоб знати, як правильно позбутися від використаних батарейок, рекомендуємо ознайомитися зі статтею: Як правильно утилізувати використані батарейки