icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Чому iPhone не бачить AirPods і як це виправити: топ порад
30 Червень 2021

Чому iPhone не бачить AirPods і як це виправити: топ порад

Що робити, якщо бездротові навушники AirPods не підключаються до айфона і чому смартфон може їх не розпізнавати

Ольга Мунтян

Всі, хто користуються бездротовими навушниками компанії Apple знають, наскільки легко вони підключаються до iPhone. Так, користувачеві не потрібно витрачати купу часу і зусиль, адже AirPods підключаться до смартфона практично миттєво. Користувачі відзначають, що за кілька років експлуатації, випадків, коли бездротові навушники не підключалися автоматично, фактично одиниці. Та й то, банальне видалення їх з телефону і перепідключення допомогло виправити проблему. Можна сміливо сказати, що за роки свого існування, AirPods показали, що вони готові працювати безперебійно з будь-яким пристроєм Apple, а також і з гаджетами інших виробників.

людина з еірподс

Втім, якщо все так райдужно, то чому виникає проблема того, що Айфон не бачить AirPods, і багато хто шукає, як же виправити це? Дана стаття допоможе розібратися з проблемою. Ми розповімо, як діяти, якщо смартфон не бачить навушники, або ж якщо один навушник не працює, що трапляється вкрай рідко. Поради підійдуть AirPods будь-якого покоління, включаючи найперші.

Причини, чому не підключаються AirPods до айфона

Причин, за якими бездротові навушники не підключаються до вашого смартфону може бути кілька. Але, в першу чергу спробуйте елементарно відв'язати AirPods від айфона і зробіть скидання налаштувань на них. У разі, якщо це не допоможе розв'язанню проблеми, зверніть увагу на інші можливі проблеми:

 • Ваші AirPods можуть бути розряджені;
 • Іноді банальне перезавантаження смартфона може допомогти;
 • Перевірте наявність останнього оновлення програмного забезпечення;
 • Перевірте чи включена функція Bluetooth на смартфоні;
 • Увімкніть/вимкніть режим польоту;
 • Перевірте, чи працюють AirPods на інших гаджетах;
 • Перевірте, щоб ваші бездротові навушники були оригінальними, оскільки зараз на ринку можна зіткнутися з великою кількістю китайських копій, які максимально схожі з навушниками від компанії Епл.

ноутбук еірподс

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом і купити айфон б/у в Києві (Відновлений) за дуже доступною ціною.

Як підключити AirPods до iPhone вперше або після форматування

Для першого підключення AirPods до айфона, вам необхідно елементарно розблокувати свій смартфон і відкрити футляр з бездротовими навушниками. При цьому простежте, щоб індикатор на футлярі горів білим, а якщо нічого не блимає, просто натисніть на кнопку на пару секунд. Далі, на вашому смартфоні має висвітитися повідомлення, де вам запропонують підключити бездротові еірподси. Натисніть на пункт «Підключити».

Після цього індикатор на футлярі загориться зеленим, а на смартфоні відобразяться дані про підключених AirPods, такі як рівень заряду аксесуарів і кейса.

айфон еірподс

Натиснувши кнопку «Готово», можна сміливо використовувати AirPods за призначенням. В майбутньому вони зможуть приєднуватися до смартфона самостійно після того, як ви дістанете їх з футляра і вставите в вуха.

AirPods не підключаються до iPhone - що робити?

Трапляється таке, що айфон не бачить AirPods, або навушники не хочуть підключатися автоматично після з'єднання. Не можна також не відзначити помилки іншого роду, коли користувач отримує повідомлення про «збої підключення» або «це не ваші AirPods».

Допомогти позбутися від таких помилок може можуть деякі прості дії:

 • Видаліть AirPods зі списку підключень в Bluetooth/забути пристрій;
 • Скиньте налаштування AirPods і спробуйте підключитися знову.

Можливо вас зацікавлять інші статті нашого блогу: Основні можливості AirPods: як перейменувати пристрій і інші додаткові функції, про які знає далеко не кожен користувач

Як відв'язати AirPods від iPhone

Насправді єдиним розв'язанням проблеми є видалення AirPods на айфоні та скидання налаштувань AirPods. І якщо ці способи вам не допоможуть, то з ймовірністю в 90 відсотків причина поломки механічна.

айфон еірподси

Для початку необхідно видалити навушники AirPods в налаштуваннях. Для цього потрібно зайти в головне меню налаштувань і вибрати «Bluetooth». Навпроти навушників AirPods повинна бути позначка «і», на яку потрібно натиснути. Після цього виберіть пункт «Забути цей пристрій» і підтвердіть свої дії.

Другий крок - це скидання налаштувань AirPods. На всіх версіях AirPods дана процедура відбувається абсолютно однаково.

 • Вам потрібно покласти два навушники на свої місця в футляр;
 • Тримайте кейс відкритим і безперервно затисніть кнопку протягом 15 секунд;
 • Після того, як індикатор на кейсі 4 рази загориться помаранчевим, настройки будуть скинуті та кнопку можна більше не затискати.
 • Спробуйте заново підключити бездротові навушники до айфона, як було сказано в пунктах вище.

AirPods не підключаються до айфона автоматично

Якщо ви виконали процес сполучення AirPods зі смартфоном, але коли вставляєте AirPods в вуха, вони не підключаються, не варто переживати. В першу чергу подивіться чи заряджені вони. Далі вимкніть і оберіть Bluetooth на телефоні. В кінцевому підсумку можна спробувати перезавантажити смартфон.

еірподс в футлярі

Якщо дані способи не спрацювали та еірподси все ще не підключаються до смартфона, спробуйте здійснити скидання налаштувань і «забути навушники», а потім провести процес з'єднання заново, як зазначено вище.

Видає помилку «не ваші AirPods»

Коли ви відкрили футляр з AirPods, піднесли їх до смартфона і побачили рядок «не ваші AirPods» або «навушники AirPods не підключені до цього айфону», то справа може бути ось у чому:

 • Повідомлення з'явилося в момент, коли користувач спробував підключити AirPods, які прив'язані до іншого смартфону;
 • Повідомлення з'явилося в момент, коли користувач спробував підключити AirPods, які були прив'язані до його айфону, але колись були видалені в налаштуваннях без процесу скидання навушників.

Справитися з цією проблемою можна за лічені хвилини, потрібно просто здійснити процес скидання навушників, як було описано раніше.

Чи не працює один навушник AirPods - що робити

Ситуація, коли один з AirPods не працює, трапляється досить рідко. Однак якщо таке все ж сталося, то найчастіше виною тому неробочий навушник. Всі користувачі бездротових навушників від Apple знають, як дані аксесуари не переносять будь-який натяк на вологу або тим більше воду, а це ж і може послужити причиною поломки.

еірподс лежать

Якщо у вас не працює один еірподс, хоч ви й провели процес скидання налаштувань, проте це не розв'язало проблему, то вихід залишається один - покупка нових навушників або одного навушника. Ремонт може обійтися дорожче або практично так само, як і покупка нових.

В цілому практика показує, що будь-які проблеми з AirPods, які не вдалося вирішити за допомогою скидання налаштувань і повторного з'єднання, є механічними пошкодженнями. У будь-якому випадку спробуйте здійснити перераховані вище дії, а також перевірте бездротові навушники на інших пристроях. Якщо причина все ж механічна, то вихід один - бігти в сервісний центр.

Пропонуємо Вам ознайомитися з даною темою детальніше: У 2021 році на осінній презентації компанія Apple може показати новенький Mac Mini на чіпі M1X

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Цінність продуктів у циркулярній економіці
04 Серпень 2022

Дізнайтесь про те, яким чином визначається цінність продуктів у циркулярній економіці, як продукти підтримуються в обігу завдяки технічному та біологічному циклах та якими способами дизайн може підвищити циклічну цінність продуктів

Як зробити скріншот на смартфоні?
03 Серпень 2022

Дізнайтесь, як зробити знімок екрана на телефонах Android і iOS (iPhone), щоб графічно відобразити розмови в Messenger, поточний стан сайту або подію в додатку

Забуто пароль від облікового запису Google: що робити?
03 Серпень 2022

Дізнайтесь, що робити, якщо після скидання налаштувань смартфона ви не пам'ятаєте логін і пароль від вашого облікового запису Google, та як знову отримати доступ до ваших даних