Я шукаю...

Як зарядити телефон через Wi-Fi?

Як зарядити телефон через Wi-Fi? - icoola.ua - фото1

Багато власників смартфонів були зачаровані можливістю заряджати телефон через Wi-Fi без постійного використання кабелів і зарядних пристроїв. Коли ж ця можливість з'явиться у широкому доступі?

Як має працювати зарядка Wi-Fi?

Можливість заряджати телефон без проводів через Wi-Fi здається дуже привабливою. Це означало б кінець вічного носіння кабелів, які дуже обмежені, а також кінець зарядних пристроїв. Хоча на даний момент такої можливості немає, все начебто говорить про те, що в майбутньому з'являться послуги Wi-Charge або PoWiFi. Живлення акумулятора у смартфоні надалі має забезпечувати роутер.

У США вже зареєстрований патент на бездротовий маршрутизатор для айфонів. Цей патент було подано Apple. Передбачається, що в майбутньому аналогічні пристрої будуть створені для Android телефонів. Тоді буде достатньо, якщо телефон буде у зоні дії роутера, тобто. просто по Wi-Fi, і пристрій почне заряджатися. Важливо, щоб заряджання не впливало на підключення до бездротової мережі. Завдяки цьому ви зможете одночасно подорожувати мережею та отримувати енергію, необхідну для роботи телефону. Радіосигнал, що передається маршрутизатором, буде просто перетворений на електрику. Для цього необхідно буде мати відповідний передавач у роутері та приймач у смартфоні. Очевидно, що цей варіант стосуватиметься пристроїв нового покоління, у старих моделях смартфонів зарядка по Wi-Fi буде неможлива.

Мережі Wi-Fi, які ми зазвичай використовуємо, вже споживають невелику кількість енергії. Зазвичай це близько 1 Вт передачі даних. Дослідники працюють над розробкою технології зарядки для пристроїв, що знаходяться в зоні дії мережі. Швидкість заряджання може бути не такою, як у звичайних зарядних пристроїв, але це вдруге. Зазвичай ми залишаємося в мережі Wi-Fi більшу частину дня, тому ваш смартфон зможе заряджатися практично будь-коли. Правило, ймовірно, полягатиме в тому, що чим ближче телефон до передавача, то швидше поповнюється енергія.

Хоча технологія заряджання телефонів Wi-Fi в даний час недоступна, все вказує на те, що вона стане майбутнім смартфонів. Завдяки цьому, напевно, наближається час, коли ми зможемо раз і назавжди розпрощатися з усілякими зарядними кабелями.

Які поточні альтернативи бездротової зарядки?

Нині звані індукційні зарядні пристрої забезпечують бездротову зарядку. Хоча їм для роботи потрібне харчування, смартфон, який заряджається від них, більше не потребує додаткового зарядного кабелю. Просто помістіть телефон на спеціальний зарядний майданчик, який може заряджати акумулятор без проводів. Якщо ви хочете використовувати цей метод рекуперації енергії, у вас має бути телефон, який підтримує індукційну зарядку. Провідні виробники електроніки працюють над тим, щоб усі базові моделі телефонів пропонували цю функцію.

Якщо вас зацікавила дана стаття, тоді вас також зацікавить як правильно обрати кабель зарядки...

Ваша оцінка: