Забуто пароль від облікового запису Google: що робити?

Забуто пароль від облікового запису Google: що робити?

Після скидання налаштувань смартфона до заводських налаштувань ви, безумовно, захочете отримати доступ до всіх своїх улюблених програм якомога швидше. Ваш обліковий запис Google також можна синхронізувати з іншими службами та налаштуваннями. Але що робити, якщо після скидання налаштувань смартфона ви не пам'ятаєте логін і пароль від старого облікового запису Google?

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Логін і пароль для облікового запису Google

Кожен власник облікового запису Google мав використовувати адресу електронної пошти Gmail, щоб зареєструватися на своєму смартфоні. Окрім входу в обліковий запис, потрібно було також ввести пароль. Однак багато користувачів, які не користуються Gmail щодня, з часом можуть просто забути свій логін і пароль. Тому після скидання налаштувань смартфона або обміну його на нову модель ви можете даремно запитувати, як зайти в старий обліковий запис?

Великою перевагою при повторній спробі отримати логін і пароль облікового запису Google є безпека, яку гарантує цей американський гігант хмарних сервісів. Завдяки цьому ви можете використовувати опцію нагадування пароля. Звичайно, вам все одно потрібно буде ввійти в систему. Якщо ви не ґрунтуєтесь на абсолютно випадковому рядку символів, рекомендуємо просто спробувати найвірогідніший. На щастя, є рішення, навіть якщо ви взагалі не пам’ятаєте, що входили в систему.

Оновлення облікового запису Google електронною поштою

Якщо ви хочете запам’ятати облікові дані свого облікового запису Google, найкраще відкрити Gmail у браузері, наприклад на комп’ютері чи ноутбуці. Перейдіть до опції входу, де ви повинні ввести свою електронну адресу. Під полем введення ви знайдете опцію: «Забули адресу?». Натисніть на нього, і ви перейдете на підсторінку, де ви зможете ввести номер телефону, пов’язаний із вашою адресою електронної пошти, або другорядну адресу електронної пошти, пов’язану з цим обліковим записом.

Після введення номера телефону або другої електронної адреси натисніть «Далі». Наступним кроком буде введення вашого імені та прізвища. Після підтвердження ви отримаєте код підтвердження на другу електронну адресу або SMS. Якщо ви обираєте опцію текстових повідомлень, переконайтеся, що ваш смартфон увімкнено та може приймати дзвінки та повідомлення. Після отримання коду підтвердження введіть його у відповідне поле та підтвердьте. Ви повинні побачити список імен користувачів, з яких ви можете просто вибрати своє.

Забуто пароль від облікового запису Google: що робити? - icoola.ua - фото1

Нагадування пароля облікового запису Google

Дізнавшись адресу електронної пошти для свого облікового запису Google, ви все одно втратите пароль, але, на щастя, його досить легко отримати. Знову перейдіть до Gmail у браузері на комп’ютері чи ноутбуці та виберіть опцію входу. Заповніть адресу електронної пошти, яку ви щойно отримали, і натисніть «Далі». Під полем для введення пароля ви знайдете опцію:

«Забули пароль?» і виберіть його. Можливо, вам буде запропоновано ввести останній пароль, який ви пам’ятаєте. Якщо ви взагалі не пам’ятаєте свій пароль, виберіть опцію «Спробувати інший спосіб». У цьому випадку Gmail запитає вас, чи є у вас телефон, на якому ви вже використовуєте обліковий запис Google. Якщо він у вас є, ви можете натиснути «Так». Опція скидання пароля надсилається на ваш смартфон у вигляді повідомлення.

Однак якщо ви замінили смартфон на новий, ви не зможете скористатися цим методом. Знову виберіть «Спробувати іншим способом». Google запропонує вам надіслати код підтвердження на номер, пов’язаний із вашим обліковим записом Gmail. Ви можете надіслати його на свій номер телефону за допомогою SMS або за телефонним дзвінком. Прийнявши код, ви зможете встановити новий пароль.

Однак ви також можете вибрати варіант «У мене немає номера телефону». У цьому випадку код підтвердження буде надіслано на попередньо встановлену додаткову електронну адресу. Якщо ви не налаштували другу адресу електронної пошти для відновлення, є альтернатива. Знову ж таки, все починається з вибору опції: «Спробувати інший спосіб». Цього разу необхідно буде ввести нову адресу електронної пошти, на яку можна надіслати відповідне підтвердження. Однак цей варіант не завжди може бути ефективним і може потребувати відповіді на низку додаткових запитань перевірки.

Перед скиданням смартфона збережіть дані в обліковому записі Google

Якщо ви не хочете втратити налаштування, не забудьте зберегти дані в обліковому записі Google перед скиданням смартфона. Ви можете знайти цю опцію, відкривши Gmail або Google Play. Ви повинні використовувати той самий логін і пароль для входу. Ми рекомендуємо вам правдиво використовувати своє справжнє ім’я та іншу інформацію про себе. Якщо ви обґрунтовано очікуєте, що в майбутньому забудете свої дані для входу, вам слід переконатися, що ваш обліковий запис Google пов’язано з вашим номером телефону або другою адресою електронної пошти для підтвердження.