Я шукаю...

Як заробити на iPhone за 7 днів?

Як швидко заробити на iPhone?

Щоденний розвиток нових технологій дарує людству невеликий страх того, що незабаром людині не залишиться зовсім ніякої роботи.  Адже на заміну людині прийдуть роботи.

Але такі сценарії цієї миті здійснюються тільки в іграх або кіно, в той час, як ми можемо продовжити насолоджуватися усіма позитивними моментами технологічного зростання.  І одне таке відносне нове досягнення - це віддалений заробіток, під час якого не потрібно виходити з дому.  Багатьом, особливо в карантинний період, вже знайоме поняття «робота дома», однак мало хто знає, що заробити можна не тільки через фриланс, а й за допомогою вашого айфона.  Це абсолютно нова сторінка інтернет-заробітку, ознайомитися з якою варто всім власникам техніки Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

За Скільки Днів можна заробити На iPhone 12 В Україні?

iPhone є мрією багатьох, адже цей механізм має безліч необхідних сучасній людині функцій.  А так же він простий і зручний у використанні, та й наявність багатьох важливих програм тільки на айфоні роблять свою справу.

Всупереч на те, що айфон - це досить поширене явище в сучасному суспільстві, не у всіх є можливість придбати його.  Молоді люди думають, як заробити студенту потрібну кількість грошей, щоб купити Iphone в Україні.  Так само стоїть питання про те, скільки часу потрібно витратити на заробіток.

В Україні середня ціна на iPhone 12 128GB становить близько 31 000 гривень.  В той самий час, Держслужба статистики заявляє, що середній заробіток українців в місяць - 11 988 гривень.  З огляду на податки, сума змінюється на 9658 гривень.  Тобто, середньостатистичний житель України повинен відпрацювати близько 87 днів, щоб повністю покрити витрати на покупку айфон 12. При цьому, в його бюджеті не повинно бути ніяких інших витрат.

Як заробити гроші Граючи В Ігри На iOS?

Можливо, ця галузь поки що не так популярна, але вона безумовно завойовує серця тих, хто шукає додатковий спосіб заробітку.  Ясна річ, цей тип доходу не забезпечить вам величезні гроші, але якщо ви все одно витрачаєте багато часу на смартфон в день, то чому б і не заробити на цьому?  До того ж тут не потрібно робити ніяких вкладень, так що в будь-якому випадку - втрачати нічого.

Існує багато різних програм для заробітку грошей на айфон.  Вони діляться на кілька основних категорій:

 • Програми для продажу фото;
 • Програми, готові платити за установку і тестування ігор;
 • Програми для продажів на Форексі;
 • Програми, які допомагають зберегти якийсь відсоток грошей з покупок на певних торгових майданчиках.

Всі перераховані вище категорії тою чи іншою мірою можуть подарувати користувачеві певний дохід.  Вибір залежить повністю від цілей і переваг споживача.  Ми пропонуємо розглянути перелік найпопулярніших програм для заробітку в Україні власників смартфонів на системі IOS.

Необов'язково бути відомим професійним фотографом, щоб мати можливість продавати фотографії свого авторства.  Більш того, не завжди потрібно витрачатися на дорогу техніку, адже звичайного айфона в купе з творчим підходом і спеціальним додатком для продажу фото цілком достатньо.

Такі програми мають однакові функції, які дозволяють користувачам вантажити потрібні фотографії, а так само додавати до них опис і хештеги.  Через такі додатки, великі компанії знаходять і купують цікаві для них фото.  Зрозуміло, авторські права на фото переходять компанії, але якщо ви не планували використовувати їх, то нічого від цього не втратите. 

Дізнайтеся, як правильно вибрати смартфон для дитини.

Найпопулярнішими додатками в даному сегменті є:

 • Clashot. По суті це монетизувати версія Інстаграму.  Тут так само можна переглядати фотографії інших користувачів, підписуватися на них і оцінювати їх контент, а так само завантажувати й працювати зі своїми картинками.  Вам пощастить, якщо хтось вирішить купити ваше фото за невелику суму до 1 долара.  До того ж є можливість заробити більше: потрібно брати участь в щотижневих конкурсах фотографій на певну тему.  Це куди продуктивніше і цікавіше звичайних Селфі.
 • Foap. Ця програма гарантовано принесе вам більше грошей, адже продати тут фотографію якоїсь компанії - легко і просто.  Сума за фото становить близько 100 доларів, хоча іноді можна отримати й більше.  Однак, даний додаток попросить вас пройти верифікацію: потрібно завантажити фото паспорта або водійських прав.  Не варто лякатися такого повороту подій, тому що насправді це дуже поширена тактика, яку використовують багато розробників мобільних додатків.  Компанії не викладають у відкритий доступ ваші дані й не використовують їх у своїх цілях.  Це зроблено для того, щоб користувачі були впевнені в інших користувачів, а так само могли виводити гроші.
 • Twenty20. Це програма з понад 300 000 користувачами з різних куточків планети.  Це величезна база фотографій різних тематик.  І нехай платять за них не особливо багато, тут можна завантажити багато фотографій вашого авторства і взяти таким способом кількістю.  Щось обов'язково куплять.

 Продати фотографії власного авторства досить просто, варто просто враховувати деякі прості правила:

 1. Завантажувати фотографії високої якості. Благо айфони останніх моделей дозволяють сфотографувати з високою роздільною здатністю і здатні позмагатися з деякими фотоапаратами.  В цьому і є їхня перевага - яскраві й чіткі знімки;
 2. Продумати цікаві теми для потенційних покупців. Навряд чи когось цікавитиме фотографія собаки або дитини в поганій якості.  А ось гарний чіткий пейзаж або вінтажний інтер'єр - це вже зовсім інша справа.  Це може підійти як обкладинкою для якогось сайту, так і стати фотографією в інтер'єрі кафе;
 3. Проаналізуйте популярні хештеги. Популярні запити формують хештеги, і саме по ньому майбутні покупці будуть шукати потрібні фотографії.

Мабуть, дана категорія є найпопулярнішою у користувачів, оскільки не вимагає ніяких навичок, досвіду і знань.  Все, що потрібно мати при собі - це iPhone, вихід в Інтернет і багато вільного часу.  Платять в таких додатках трохи, тому щоб добре заробити - потрібно витратити масу годин.  Як заробити студенту в таких додатках і за що там платять?

Розробники готові платити за завантаження якихось ігор та проходження декількох рівнів.  Далі потрібно написати короткий звіт або заповнити анкету з вашими враженнями та побажаннями.

Іноді досить просто сказати гру, адже таким чином, розробники накручують кількість завантажень.  Це допомагає їм потрапити в ТОП.  Так само можуть платити за позитивні коментарі про додаток в AppStore.  Так, можливо це не зовсім чесно, але на що тільки не готові ігромейкери для популярності. 

Найпопулярнішими додатками в даній категорії є:

 • AppCoins. Так, тут не можна заробити величезні гроші, і платять, на перший погляд, копійки.  Але, якщо копнути глибше і розібратися, то можна помітити величезну кількість різноманітних завдань: тут і завантаження додатків, і перегляд відеороликів і багато інших дій, які не вимагають величезних зусиль.  Додаток пропонує реферальну програму, яка пропонує запросити друзів і отримати за це додаткові бали;
 • AdventApp. Це найпопулярніше додаток, яке пропонує заробити гроші на айфон.  Тут є маса завдань: написання відгуків, завантаження програм та ігор, а так само проходження ігор до певного рівня.  Оплата за одне завдання - максимум 15 рублів, але, принаймні не потрібно докладати великих зусиль;
 • AppCent. Насправді цей додаток нічим не відрізняється від своїх конкурентів.  Єдиний вигідний плюс - це те, що за деякі завдання можна отримати до 150 рублів.

Насправді таких додатків не перелічити, ми озвучили лише найпопулярніші з них.  Ви можете випробувати як один з них, так і все відразу, адже це допоможе заробити гроші на айфон.  Не ігноруйте реферальні системи в цих додатках, адже поділившись один раз посиланням з іншого, ви можете значно збільшити свій заробіток.

Заробити за допомогою мобільного додатку можна не тільки продаючи фотографії та завантажуючи додатки.  Вже зараз багато студентів намагаються вивчити торгівлю на Форексі, хоча цей спосіб набагато важче і вимагає більше часу й енергії.  Однак тут можна непогано заробити.  Торгівля на фондових ринках з iPhone використовує величезну кількість різних додатків, таких як мобільна версія Форекс, Swiss Forex, MetaTrade.

Як можна побачити, заробити на мобільних іграх можна за допомогою прокачування персонажів, встановлення рекордів і продажу фотографій і ресурсів за реальні гроші.  До того ж тим, кому подобається грати в ігри точно підійде такий спосіб отримання грошей.  Так само, приємним бонусом стануть програми, які допоможуть повернути певний відсоток грошей з покупок в інтернет-магазинах.

Існує маса способів, як заробити на айфон за 7 днів за допомогою додатків для заробітку грошей.  Багато з них не вимагають ніяких умінь і досвіду.  Десь потрібно буде застосувати креатив і творчий підхід, десь використовувати аналітичне мислення або ж побути трохи бізнесменом.  Але в будь-якому випадку, всі способи у вільному доступі, а користувачеві потрібно всього лише завантажити його цікавить додаток і почати заробляти гроші.

Ваша оцінка: