Я шукаю...

Як змінити програму електронної пошти за замовчуванням на iPhone?

Як змінити пошту за замовчуванням на iPhone

Розробники компанії Apple здолали довгий шлях для того, щоб надати своїм користувачам можливість змінювати програму електронної пошти і ряд інших додатків за замовчуванням на ту, яка необхідна конкретній людині. Якщо раніше власники iPhone користувалися виключно заданими розробниками програмами, то зараз з'явилася інформація про те, як змінити програму електронної пошти за замовчуванням на iPhone. Це можливо тільки в разі, якщо використовується оновлення від iOS 14 і вище. На старих версіях операційної системи рекомендації не спрацюють.

Користувачі останніх оновлень від Apple з легкістю можуть змінити додаток браузера та електронної пошти, яке використовується за замовчуванням. Якщо слідувати розробленому алгоритму, то на виконання цієї дії можна витратити не більше декілька хвилин. Головне – вивчити кілька особливостей налаштування, про які йтиметься далі.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Для чого міняти електронну пошту за замовчуванням на iPhone?

Ще з самої ранньої версії iPhone люди, які користувалися операційною системою iOS, не мали можливості за замовчуванням встановлювати сторонні розробки на свій гаджет, навіть якщо вони були завантажені з офіційного маркету. Розробники не забороняли завантажувати пошуковики за типом Chrome або поштового клієнта Spark для використання в особистих цілях, але в разі, якщо на адресу приходив лист, або користувач просив голосового помічника відкрити програму з поштою, то автоматично відкривається не завантажений Spark, а додаток під назвою «Пошта», який йшов за замовчуванням. Багато власників iPhone вважали цю функцію вкрай незручною і чекали, коли ж компанія Apple дасть можливість самостійно вибирати програми за замовчуванням.

Переваги вибрати програму для постійного використання:

 • комфортна робота з улюбленими додатками;
 • мінімальна трата особистого часу;
 • швидке налаштування;
 • можливість за секунду відкрити лист або посилання;
 • інтерес для користувача.

Через те, що раніше не можна було самостійно встановити улюблений додаток для обміну листами за замовчуванням, багатьом власникам смартфонів від компанії Apple доводилося звикати до інтерфейсу вбудованого додатка і його функціоналу, в той час, як інші аналоги вважалися більш зручними й оснащеними різними додатковими можливостями.

Вигода в використанні «Пошти» для компанії Apple в тому, що вона не отримувала судові позови в разі, якщо її користувачі встановлювали якісь сторонні додатки для обміну листами з нелегальною інформацією, бо в «Пошті» все проходить через досить складний і серйозний моніторинг. Також фірма могла якоюсь мірою контролювати своїх клієнтів і витрачати мінімум коштів на ті ж самі судові розгляди або виплату компенсації. Також компанія широко розповсюдила конкретний мобільний додаток для обміну листами й отримала з цього дуже хороший прибуток.

Як змінити додаток електронної пошти на смартфоні?

Налаштувати програму для відкриття посилань і відправки, прочитання листів на останніх версіях оновлення операційної системи iPhone дуже легко. Для цього потрібно виконати кілька нескладних дій, з якими впорається як новачок, так і постійний користувач техніки Apple.

Покрокова інструкція зі встановлення стороннього додатка пошти за замовчуванням приведена нижче.

 1. Необхідно відкрити загальні налаштування смартфона.
 2. Блок з усіма можливостями перегортається в самий низ.
 3. Потрібно знайти поштовий додаток, який повинен стати клієнтом за замовчуванням (це може бути будь-яка програма, якщо за своїм функціоналом і пропозиціями, а також наявності або відсутності потреби матеріальних вкладень вона подобається користувачеві).
 4. Потрібно вибрати цю програму і відкрити її загальне меню в налаштуваннях.
 5. Ставиться галочка біля «додаток пошти за замовчуванням».
 6. Останній крок – підтвердження дії.

У разі, якщо через якийсь час власник iPhone в якості програми електронної пошти за замовчуванням захоче побачити якийсь інший або повернути заводські налаштування, то таким же чином йому потрібно буде знайти конкретну програму і поставити галочку біля неї. Зазвичай на таке налаштування витрачається не більше трьох хвилин.

Також часто перед зміною головного додатку «Пошти» за замовчуванням на екрані з'являється пропозиція додати новий обліковий запис. Якщо власник смартфона не планує користуватися рекомендованою розробкою, то цей пункт можна просто пропустити, оскільки таким чином програма намагається просто утримати користувача. Встановити за замовчуванням відразу кілька поштових клієнтів неможливо. Обов'язково повинен використовуватися тільки один варіант.

Важливо відзначити, що при зміні головного додатку для обміну електронними листами всі дані зберігаються. Обліковий запис і всі прив'язані до нього паролі, інша інформація не «злітають», тому виконувати налаштування можна сміливо без страху втратити щось важливе.

Таким же чином вибирається і браузер або будь-який інший додаток, яким на постійній основі користується власник iPhone. Встановлюється тільки сторонній клієнт, який пройшов перевірку на наявність вірусів або вручну був дозволений користувачем на подальше застосування. Якщо в призначених для користувача налаштуваннях немає віконця з установкою іншого додатку зі стандартними програмами, то це означає, що iPhone все ще працює на старій версії. Тоді доведеться оновити операційну систему, і тільки після цього вийде виконати перераховані вище кроки.

Якщо після налаштування програма почала «вилітати», то рекомендується звернутися в сервісний центр для отримання професійної допомоги. Є ймовірність того, що вона була просто завантажена з піратського ресурсу, і техніка не підтримує її функціонал або вважає потенційно небезпечною і намагається зберегти конфіденційну інформацію.

Ваша оцінка: