Я шукаю...

Як змінити звук зарядки iPhone?

Як змінити звук зарядки iPhone? - icoola.ua - фото

Для того, щоб скористатись новими функціями iPhone, слід оновити операційну систему на iOS 14, або новішу версію. У той час, поки власники Meizu, Huawei, Sony, Xiaomi не можуть вже терпіти стандартних звуків, остання версія iOS принесла в життя користувачів iPhone ще більше класних можливостей, завдяки яким щоденне життя стає цікавішим і легшим. Однією з таких функцій є встановлення власного звуку, який буде спрацьовувати при підключенні смартфону до мережі електроенергії. Якщо ви давно мріяли про це, то можете радіти, оскільки в наш час це можна втілити в реальність.

На які iPhone можна вже встановити найновішу версію iOS? У переліку придатних для встановлення iOS 14 мобільних пристроїв можна знайти iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, бу iPhone 11 64gb, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE. 

Зарядка на iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Додаємо власний звук зарядки на Айфоні

Якщо ви хочете, щоб все пройшло успішно та максимально швидко, то слідуйте цій детальній інструкції.

 1. Інсталюйте додаток «Швидкі команди» з AppStore, якщо його ще немає на вашому пристрої.
 2. Знайдіть в Інтернеті посилання на команду і встановіть її, а також звук, який ви хочете для неї використовувати (можна для цього використати Siri).
 3. Повертаємося у додаток «Швидкі команди».
 4. Натисніть на нову команду, а потім на звук, що був завантажений вами.
 5. Оберіть «Поділитися». Потім скопіюйте текст, що з’явиться на екрані.
 6. Натискаємо «Автоматизація». В такому випадку у вас є вибір: хочете ви створити функцію конкретно для себе чи для всіх користувачів домашнього центру. Обрати необхідно перше.
 7.  Прокрутіть до самого низу, поки не побачите вкладку «Зарядний пристрій» і натискаємо. 
 8. Тут необхідно подумати, хочете ви, щоб звуковий сигнал спрацьовував при підключенні/відключенні чи й в тому, і в іншому випадку. Оберіть необхідний для себе варіант і натискаємо «Далі».
 9. Додаємо дію «Надіслати повідомлення». Після того, як з’явиться вікно, вставте туди попередньо скопійований текст.
 10. Додаємо дію «Кодувати», змінюємо її на «Декодувати».
 11. Додаємо дію «Відтворити звук» і зберігаємо зміни. Перед цим необхідно вимкнути функцію «Запитувати під час запуску». 

Як змінити звук зарядки iPhone? - icoola.ua - фото 2

Швидкі команди 

Перехід на iOS 14, нову версію мобільної операційної системи, яка регулярно оновлюється, сумісної з продуктами компанії Apple, є лишень питанням часу. До того ж після оновлення операційної системи користувач мобільного пристрою отримує в подарунок багато цікавих віджетів, які дозволяють максимально персоналізувати гаджет. 

 • У iOS 14 з'явились зовсім нові віджети, які можна додати на домашній екран.
 • Віджети будуть показуватися на головному екрані саме в той момент, коли потрібно користувачу.
 • Віджети відрізняються розмірами, оскільки є віджети маленького, середнього та великого розмірів.
 • Інтерактивні віджети можна розміщувати на головному екрані та змінювати їх положення на головному екрані відповідно до інтересів користувача телефона. Для цього розробники запропонували користуватись функцію ротації, щоб змінювати розміщення віджетів на головному екрані. 
 • Щоб додати зовсім нові віджети, достатньо скористатись значком +, який у верхній частині екрану зліва. Тримаємо палець на пустому екрані, щоб змінювати розміщення віджетів та додавати нові. Це один з ефективних способів персоналізації домашнього екрана iPhone. 

Як змінити звук зарядки iPhone? - icoola.ua - фото 3

Серед оновлених віджетів є Погода, Календар, Карти, а також Швидкі команди. Завдяки Швидким командам можна автоматизувати швидкі команди та додавати їх на екран Додому та згрупувати, помістивши у тематичні теки. Також можна запускати швидкі команди оперативно, не закриваючи інші застосунки, з якими працює користувач iPhone.

Команда американської компанії, штаб-квартира якої знаходиться у сонячній Каліфорнії, представила досить нову для ринку мобільних телефонів функцію — змінювати звук пристрою для зарядки при її підключенні. Хоча цінителі бренду досить неоднозначно ставляться до таких змін, порівнюючи такій спосіб персоналізації мобільного пристрою з можливостями Android. Для деяких користувачів навіть класичний звук телефона при підключенні зарядного пристрою є проявом прихильності до цінностей бренду та розробок команди Apple. 

Як змінити звук зарядки iPhone? - icoola.ua - фото 4

Для чого існує функція зміни звуку зарядки на iPhone?

Навряд чи можна назвати цю функцію життєво необхідною. Її просто можна налаштувати для того, щоб підіймати собі настрій кожного разу при підключенні зарядного пристрою. Уявіть собі, що приходите ввечері додому втомлені та засмучені з роботи та розумієте, що необхідно підзарядити телефон. Підключаєте його до електромережі й чуєте, наприклад «Посміхнись, усе буде добре». Прикольно, чи не так?

До речі, використовувати цю функцію можна не лише на iPhone, а й на iPad, якщо на ньому встановлена версія операційної системи iOS 14.

Як зробити так, щоб спрацьовував звук Siri?

 1. Заходимо у додаток  «Швидкі команди», а потім натискаємо «Автоматизація».
 2. Натискаємо «Додати нову автоматизацію», а потім — додати дію «Промовити». 
 3. У вікні «Текст» пишемо бажані словосполучення, це може бути будь-що.
 4. Натискаємо «Детальніше», завдяки цьому можна обрати різні голоси Siri.
 5. Зберігаємо і змінюємо «Запитувати при запуску». 
 6. Після цього можете перевірити, чи коректно працює функція.

Як вимкнути автоматизацію?

Звісно, бувають випадки, коли щось набридає, в тому числі й така функція. Усе передбачено, тому ви завжди можете її вимкнути. Хочете це зробити? Тут усе написано:

 • Переходимо у додаток «Швидкі команди» і натискаємо «Автоматизація».
 • Натискаємо «Редагувати автоматизацію» і змінюємо «Вмикання цієї автоматизації».

Як змінити звук зарядки iPhone? - icoola.ua - фото 5

Як змінити звук зарядки iPhone на iOS 14?

 1. Користувач iPhone повинен додати на головний екран віджет Швидкі команди (в оригіналі  — Shortcuts). Що потрібно зробити, щоб додати Швидкі команди? Гортаємо вліво від домашнього екрана, натискаємо на пустий екран біля Нотаток та тримаємо, поки не з'явиться значок + зліва у верхній частині екрану. Натискаємо значок +, а потім скролимо до моменту, поки не знайдемо віджет під назвою Команди, який і надає доступ до користування швидкими командами. 
 2. Після того як віджет Швидкі команди успішно додали, знаходимо його на робочому столі мобільного пристрою, та вибираємо функцію Автоматизація й натискаємо на Створити автоматизацію для себе. 
 3. Потрібно вибрати Зарядний пристрій (Зарядка), де є опція Підключення зарядного пристрою та Відключення зарядного пристрою. Зелений прапорець (або ж пташку) ставимо навпроти Підключення, якщо користувач iPhone планує змінити стандартний звук при підключенні зарядки, що є однією з фішок iPhone. На екрані з'являється опція Додати дію, натискаємо на неї. 
 4. Як можна додати дію? У пошуковій стрічці, яка з'явилася на екрані телефону, пишемо вручну Вимовити текст та вводимо текст. Місце для вводу тексту з'явиться на дисплеї мобільного пристрою автоматично. Користувач має можливість самостійно вибрати фразу, яка буде вимовлятись помічником Siri кожного разу як мобільний пристрій ставиться на зарядку. Можна скористатись додатковими функціями, щоб змінити швидкість відтворення тексту, висоту тону, мову та голос. Текст може відтворювати не тільки жіночим голосом помічника Siri, але й Сирени, тобто є й інші варіанти, які можна протестувати в ручному режимі. 
 5. Коли необхідна інформація введена та всі важелі виставлені у потрібному положенні, потрібно нажати кнопку Далі у верхній частині екрану. Слід натиснути на опцію Запитувати до запуску, щоб відключити функцію. Якщо користувач нічого не планує змінювати, то просто переходить далі, натиснувши “Готово” у верхній частині екрану. 

Як змінити звук зарядки iPhone? - icoola.ua - фото 6

Так відбувається персоналізація звуку iPhone при підключенні зарядного пристрою, якщо йдеться про використання мобільного застосунку Shortcuts, або ж Команди. 

Замість тексту, який відтворюється жіночим голосом помічника Siri, можна змінити звук на мелодію. Для цього при переході на сторінку Додати дію у пошуковій стрічці пишемо не Вводимо текст, а Музика. У нижній частині екрану з'являються музичні композиції, одну з яких можна вибрати для подальшого відтворення. Відтворюється музична композиція під час зарядки мобільного пристрою. 

У застосунку Shortcuts можна змінити й анімацію зарядки на iPhone, але для цього потрібно ще завантажити Charging Show, Charging Play і Charging Play +. Досить часто при відтворенні анімації може з'явитися ще й реклама, тому багато користувачів рекомендують все-таки зупинитись на Charging Show. Краще за все протестувати деякі віджети самостійно, та вибрати той віджет, який по функціоналу підходить найбільше.

Що ще дозволяє зробити iOS 14?

 • Віджети на головному екрані. З появою віджетів інтерфейс вашого пристрою може кардинально змінитися. Ви можете додавати різноманітні стопки на екрані. Це можуть бути, як змінні фотографії, так і вікно з музикою, календарем або Shazam.
 • Крапки різного кольору. Досить-таки важлива нова функція, яка дозволяє побачити, чи використовує зараз якийсь додаток ваш мікрофон або камеру.
 • Новий інтерфейс дзвінку. Якщо ви використовуєте на цей час айфон, а вам зателефонують, то вікно дзвінка вже не буде займати весь екран, як раніше, а просто з’явиться зверху. Якщо з якоїсь причини у вас немає можливості взяти слухавку, то можете згорнути вікно і воно не заважатиме.
 • Картинка в картинці. Наскільки відомо, раніше ця функція була присутня лише на планшетах від Apple. Зараз вона з’явилася ще й на смартфонах, що дозволяє одночасно, наприклад, переглядати фільм і писати нотатки або листуватися з другом у чаті.
 • Малювання фігур правильної форми у нотатках. Якщо ви часто використовуєте додаток «Нотатки», то це нововведення повинно сподобатись. Тепер, коли ви хочете намалювати, наприклад, коло або зірочку, то можете не морочитися, а з легкістю намалювати фігуру від руки. Потім утримуйте палець на малюнку протягом певного часу і він перетвориться на ідеально рівний.
 • Звук в AirPods Pro. Тепер звук в нових навушниках стане ще крутішим. З’явилася функція, яка підстроює налаштування програвання музики під різні положення вашої голови.
 • Новий перекладач. Додаток схожий на Google Translate, але від компанії Apple. Підтримує такі мови: російську, англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську, японську, корейську, арабську, португальську та китайську. Маємо надію, що з часом кількість мов збільшиться і там з’явиться навіть українська, було б непогано.
 • Оновлений інтерфейс Сірі. Схоже на те нововведення, що пов’язано з дзвінком. Тепер, при виклику Сірі, додаток не буде займати весь екран, а з’являтиметься у вигляді кружечка внизу екрана.
 • Оновлений інтерфейс у повідомленнях. Тепер ви можете відповідати співрозмовнику на конкретні повідомлення, як це робиться в Telegram. З’явилося налаштування, завдяки якому ви можете отримувати повідомлення з групових чатів, адресовані лише вам.
 • А як же без нових Memoji?. Apple додає нові смайли та наліпки майже у кожне оновлення операційної системи. Тому й в iOS 14 не обійшлося без цього. Тепер ваше спілкування в iMessage стане ще більш веселим і різноманітним.
 • Зміна браузера Інтернету та Пошти за замовчуванням. Тепер не обов’язково використовувати додаток «Пошта» та «Safari» за замовчуванням. Якщо вам не подобаються ці додатки, то замість них можна, наприклад, встановити схожі від Google.

Хочеш змінити звук зарядки, проте у тебе ще досі немає iPhone? Рекомендуємо обрати iPhone 7 Plus 32gb бу, адже ця модель надзвичайно доступна в ціні, до того ж, кожен хто придбав смартфон в магазині Айкула, отримає безкоштовну гарантію на 1 рік.

Ваша оцінка: