Я шукаю...

Альтернатива AirTag

Якісна альтернатива AirTag

Ми ретельно підготували список найкращих альтернатив AirTag від Apple для тих, хто шукає аналогічні функції в іншому продукті. Кожен варіант пропонує унікальні функції та переваги, гарантуючи, що ви зможете знайти пристрій відстеження, який відповідає вашим конкретним потребам.

Наш вибір надає перевагу надійності, користувацькому досвіду та цінності, пропонуючи вам вибір, який виділяється на переповненому ринку засобів відстеження особистих речей.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

HumanCentric Tracker Tag

Ми виявили, що HumanCentric Tracker Tag є компетентним супутником для тих, хто хоче стежити за своїми речами без AirTag.

Плюси і мінуси трекера
плюси мінуси
Проста інтеграція з програмою Apple Find My Немає надширокосмугової точної локації
Зручний силіконовий тримач для легкого кріплення Сумісний лише з продуктами Apple
Працює від змінного акумулятора для довговічності Трохи більший за AirTag

Безпроблемно підключившись до програми Apple Find My, у вас не виникне проблем із підключенням пристрою, одразу почавши відстежувати різні предмети, як-от ключі та сумки.

Особливо корисний силіконовий тримач, який можна закріпити майже на всьому, що ви боїтеся втратити. Незалежно від того, прикріплений він до рюкзака під час подорожі чи просто до ключів від автомобіля, він добре тримається, гарантуючи, що бірка залишається на місці.

Заміна батареї відбувається нечасто, але коли це необхідно, ми цінуємо батарею CR2032, що входить у комплект. Це поширений тип, його легко придбати, і заміна розрядженого акумулятора є безпроблемним процесом.

Його функціональність обмежена користувачами продуктів Apple, що може стати перешкодою для інших. Однак, якщо ви закріпилися в екосистемі Apple, це обмеження вас не вплине.

Підсумовуючи, HumanCentric Tracker Tag успішно виконує свою роль. Хоча це не найкомпактніший або найбагатший варіант на ринку, його надійність, простота використання та безпечний метод підключення роблять його сильним вибором для тих, хто прихильний до мережі Find My від Apple.

Tile Sticker

Ми рекомендуємо Tile Sticker для тих, кому потрібно стежити за своїми речами, завдяки його стриманому дизайну та надійним можливостям відстеження.

Переваги і недоліки стікера
плюси мінуси
Міцний клей для надійного розміщення Незамінний акумулятор обмежує тривале використання
Водостійкий, що забезпечує довговічність у різних умовах Менший діапазон в порівнянні з іншими моделями
Вражаючий термін служби батареї до 3 років З часом клей на певних поверхнях може послабшати

Прикріпивши наклейку до пульта дистанційного керування телевізором, налаштування буде легким, і за кілька хвилин ви зможете відстежити пульт за допомогою програми Tile. Звуковий дзвінок, який видає наклейка, достатньо гучний, щоб знайти її, навіть коли вона захована в щілині дивана.

Ви можете довіряти, він витримає випадкові бризки або удари завдяки своїй водостійкій конструкції. Ви будете вражені зручністю, яку він додасть у наш день, перетворюючи час, витрачений на пошук об’єктів, на продуктивну роботу.

З іншого боку, хоча ми цінуємо тривалий термін служби батареї, той факт, що її неможливо замінити, означає, що з часом нам доведеться купувати нові наклейки. Незважаючи на ці незначні недоліки, Tile Sticker став незамінним гаджетом у нашій щоденній рутині.

Wolmund Smart Bluetooth Tracker

Wolmund Smart Bluetooth Tracker пропонує корисне рішення для відстеження предметів, які легко загубити, незважаючи на деякі обмеження.

Переваги та недоліки трекера
плюси мінуси
Універсальний пристрій для пошуку ключів, гаманців і домашніх тварин із різними кольорами Неузгоджене підключення може бути проблематичним
Дистанційно керуйте камерою телефону для селфі та групових фотографій Обмежений діапазон відстеження з оцінкою відстані
Відстеження останнього відомого місцезнаходження за допомогою програми IFindU Відгуки користувачів свідчать про те, що робота програми може бути неоптимальною

Цей елегантний маленький пристрій від Wolmund буде значущим активом для повсякденного життя. Прикріпити його до брелока, сумки чи навіть нашийника домашньої тварини було легко завдяки брелоку, що входить у комплект. Навігація через з’єднання Bluetooth із нашими смартфонами буде інтуїтивно зрозумілою, а додаткова функція віддаленої зйомки фотографій буде чудовим бонусом під час прогулянок.

Душевний спокій, знаючи, де знаходяться ваші цінні речі, заспокоював. Додаток IFindU показав останні відомі місця розташування ваших предметів, хоча точність залежить від діапазону Bluetooth, який, на нашу думку, був достатнім, але не великим.

Після початкового налаштування сповіщення, які сповіщатимуть вас про те, що наші товари залишають визначений діапазон, були своєчасними. Пам’ятайте, хоча трекер Wolmund допомагає стежити за речами, він не позбавлений випадкових збоїв у зв’язку та радіусі дії, як свідчать відгуки клієнтів.

Також цікаво прочитати: AirTag на Android.

MangoTek StarTag Tracker

Цей трекер є надійним вибором для тих, хто потребує надійної та безпечної альтернативи AirTag.

Переваги та недоліки трекера
плюси мінуси
Забезпечує повну конфіденційність завдяки анонімному обміну зашифрованими даними Сумісний лише з пристроями iOS, що обмежує його універсальність
Має режим втрати та гучний звук для легкого визначення місця розташування Може бути не таким точним у відстеженні місцезнаходження порівняно з провідними брендами
Створений із захистом від бризок і може похвалитися змінною батареєю Відносно новий на ринку з меншою кількістю відгуків користувачів для комплексної оцінки

Уявіть, що ви прикріплюєте до своїх речей крихітного охоронця, який тихо стежить, щоб вони ніколи не були втрачені. Прикріпивши його до свого брелока, за кілька хвилин ви будете готові, ваші речі будуть доступні одним дотиком на ваших iPhone.

Ви всі стикалися з відчуттям паніки, коли ви не можете знайти свій гаманець. За допомогою StarTag ви увімкнете Lost Mode і швидко отримаєте допомогу від мережі Find My. 

Під час несподіваної зливи захист від бризок зробить свою роботу, і ваш трекер вийшов неушкодженим. Було приємно знати, що навіть за межами зони дії величезна мережа пристроїв Apple може прийти на допомогу. Крім того, стежити за станом батареї було легко, і думка про просту заміну батареї раз на рік не обтяжувала нас.

ATUVOS Smart Tracker Trio

ATUVOS Smart Tracker Trio є розумною інвестицією для тих, хто хоче стежити за своїми речами без щомісячної плати.

Переваги та недоліки трекера
плюси мінуси
Легко поєднується з програмою Find My від Apple, забезпечуючи швидке налаштування Несумісний із пристроями Android, що обмежує його зручність
Розроблено з тривалим терміном служби батареї та сповіщає вас, коли прийшов час змінитися Діапазон Bluetooth може бути недостатнім для певних потреб
Рейтинг водонепроникності IP67 і гучний звуковий сигнал сприяють його надійності Функція контактної інформації NFC залежить від готовності шукача взаємодіяти

Приємно знайти рішення для відстеження, яке бездоганно інтегрується з нашою екосистемою Apple. Підключення трекера ATUVOS до ваших речей запропонувало миттєвий спокій; швидке підключення до програми Find My означало, що ви не витрачали час на налаштування.

Щоразу, коли ви щось залишите позаду, цей маленький гаджет буде рятівником. Рейтинг водонепроникності IP67 і кільце з високим децибелом були особливо вражаючими під час наших тестів у дощовий день, забезпечуючи довговічність і чутність навіть у не ідеальних умовах.

Тому, хто часто подорожує, вам не потрібно постійно турбуватися про заряд акумулятора. Однак ми б хотіли, щоб ця можливість відстеження була також доступна для наших друзів Android; ексклюзивність для користувачів Apple є помітним недоліком. Функція NFC додає продуманий штрих для відновлення, хоча вона покладається на передумову доброї волі спільноти.

Galaxy SmartTag2

Якщо ви пов’язані з екосистемою Samsung, SmartTag2 стане бездоганним і надійним доповненням для контролю за вашим майном.

Переваги та недоліки трекера
плюси мінуси
Вражаюча стійкість до води та пилу Сумісність обмежена пристроями Samsung Galaxy
Тривалий час автономної роботи з опціями енергозбереження Іноді видає випадковий звуковий сигнал
Інтуїтивно зрозуміле відстеження за допомогою програми SmartThings Find

Зовнішній матеріал може легко подряпати

Galaxy SmartTag2 від Samsung, і це не що інше, як полегшення для відстеження предметів, які легко загубити. Він здається міцним, і, враховуючи його рейтинг IP67, ми не хвилювалися через дощ або пролиття рідини.

Здається, що батарея розтягується на багато років, і коли вона розряджається, режим енергозбереження є зручною функцією. Його інтеграція з додатком SmartThings Find зробила пошук нашого обладнання майже легким.

З іншого боку, ми цінуємо міцну конструкцію, було трохи розчаровано помітити поверхневі подряпини після незначних ударів і подряпин. Ексклюзивна сумісність із пристроями Samsung також є палицею з двома кінцями. Звичайно, це фантастично для користувачів Galaxy, але це залишає інших осторонь. Більше того, випадковий звуковий сигнал  – це незначна гикавка, але може бути дратівливою.

Коли справа доходить до дроту, Galaxy SmartTag2 — це потужний маленький гаджет. Це більше, ніж просто трекер; можливість взаємодії з пристроями IoT додає рівень інтелектуальної функціональності. Ви точно знайдете душевний спокій, знаючи, що до ваших цінностей можна дістатися лише за допомогою програми.

MiLi

Ми настійно рекомендуємо MiLi Key Finder усім, хто потребує ефективного способу відстеження своїх речей в екосистемі Apple.

Переваши та недоліки маячка
плюси мінуси
Швидко реагує в радіусі дії Bluetooth, забезпечуючи швидке визначення місця розташування предмета Працює лише з iOS, обмежуючи його використання власниками пристроїв Apple
Надсилає швидкі сповіщення, коли предмети залишаються Технологія без UWB може вплинути на можливості точного відстеження в приміщенні
Поставляється зі зручним брелоком і змінним акумулятором Можуть виникнути проблеми зі сполученням, якщо не дотримуватися інструкцій

Налаштування MiLi Key Finder виглядає майже ідентично процесу, який ви пройшли б із Apple AirTag. Це просто: запустіть програму Find My, і протягом 30 секунд ваші елементи будуть прив’язані та готові до відстеження.

Можете прикріпити його до своїх речей, які часто гублю — ключі, рюкзак, навіть нашийник мого домашнього улюбленця — і це, безперечно, відіграє свою роль у мінімізації паніки через втрачені речі.

Сповіщення про розділення, які попереджають вас, коли ви занадто віддалилися від позначеного елемента, є неймовірно корисними. Це більш-менш цифровий повідок, який служить профілактичним кроком, а не реагуючим рішенням, яке може оцінити кожен, хто коли-небудь залишав свій гаманець у кав’ярні.

Додаткова батарея — це продуманий штрих, який економить поїздку до магазину приблизно на рік. Враховуючи те, що ми маємо звичку очікувати від таких пристроїв довговічності, відсутність необхідності турбуватися про часту заміну батареї — це зітхання з полегшенням.

Хоча прикро, що користувачі, які не користуються iOS, не можуть приєднатися до вечірки, хто закріпився у всесвіті Apple, MiLi Key Finder пропонує надійну та економічно ефективну альтернативу стежити за вашими речами.

Відсутність ультраширокосмугового діапазону (UWB) є невеликою затримкою; ми все ще можемо знаходити наші предмети, хоча це не залежить від сантиметрової точності, яку надає UWB. 

Дотримання правильних інструкцій із налаштування є ключовим, оскільки деякі можуть зіткнутися з проблемами, якщо вони спробують додати його як звичайний AirTag — переконайтеся, що ви вибрали «Додати інші елементи», щоб забезпечити плавний процес сполучення.

Також цікаво прочитати: iPhone 15 та iPhone 15 Pro: поглиблене порівняння.

Tile Mate Tracker

Tile Mate Tracker є надійним компаньйоном для відстеження наших речей, поєднуючи простоту використання та душевний спокій.

Переваги та недоліки трекер
плюси мінуси
Широка сумісність з пристроями iOS і Android Незамінна батарея зрештою призводить до електронних відходів
Водостійкий і міцний дизайн Обмежено радіусом дії Bluetooth для прямого пошуку
Велика та активна мережа пошуку Для преміум-функцій потрібна підписка

Зручність, яку він привносить у нашу рутину, була відразу помітна. Ті моменти розчарування, проведені в пошуках ключів чи гаманців, залишилися в минулому. Він ідеально вписався в нашу існуючу екосистему гаджетів, оскільки зручний додаток Tile є інтуїтивно зрозумілим і простим у навігації.

Інтеграція з вашими розумними пристроями перетворила ваші недоречні предмети на легко розв’язувані головоломки, а не на тривалий пошук. Просте звернення до Siri з проханням знайти наш Tile принесло напрочуд полегшення, а впевненість, що ви можете знайти свій телефон, навіть коли він без звуку, є неоціненною.

Однак ви зіткнулися з обмеженнями, намагаючись знайти елементи за межами діапазону Bluetooth, де стала необхідною величезна мережа Tile. Хоча функція пошуку спільноти вражає, її ефективність залежить від кількості користувачів Tile. Варіанти оновлення доступні для покращення досвіду, але вони мають додаткову плату, яка може стати вирішальним фактором для деяких.

VXIA Airtag

Якщо ви шукаєте міцний і непомітний тримач Airtag, модель VXIA може бути саме тим, що вам потрібно, щоб ефективно стежити за своїми цінностями.

Переваги та недоліки
плюси мінуси
Міцна конструкція з надійним гвинтовим фіксатором Обмежено плоскими поверхнями через дизайн
Ненав'язливий тонкий профіль зі звуковим сигнальним вікном Декому механізм гвинтового кріплення може бути втомливим
Міцна клейка основа 3M для різноманітного застосування Естетичні параметри обмежені вибором одного кольору

Прикріпивши тримач Airtag VXIA до кількох предметів. Функція закручування додає відчуття постійності та безпеки. Його тонкий, матовий чорний силует ідеально поєднується з різними гаджетами, додаючи незначної маси. На сноубордах, дронах чи дорожніх сумках важко не захоплюватися тим, як цей чохол непомітно поєднується з нашим спорядженням.

Звукове вікно — це тонке, але розумне включення, яке гарантує, що ви можете почути пінг Airtag без приглушених перешкод і що його сигнал відстеження залишається сильним. Очевидно, що VXIA подбала як про захист, так і про функціональність, досягнувши гарного балансу між ними.

Опора тримача на клей означає, що він найкраще підходить для плоских гладких поверхонь. Якщо ви хочете прикріпити AirTags до будь-чого, що має вигин або текстуру, можливо, доведеться проявити креативність або шукати деінде. Тим не менш, міцність стрічки 3M не розчарує — ваші мітки все ще надійно на місці після численних активних використань.

Процес загвинчування корпусу може сподобатися не всім. Для тих, хто часто переміщує свої теги між об’єктами або віддає перевагу швидкому закріпленню, це може бути невеликим недоліком. 

Питання що часто задаються

У цьому розділі ми розглядаємо поширені запити про найкращі альтернативи AirTag від Apple для відстеження особистих речей, транспортних засобів тощо, зосереджуючись на конкретних функціях і порівнюючи з іншими відомими трекерами на ринку.

Які головні конкуренти AirTag від Apple для відстеження особистих речей?

Tile Mate, Tile Pro і Samsung Galaxy SmartTag є одними з найсильніших конкурентів AirTag від Apple. Вони пропонують надійні рішення для відстеження з такими індивідуальними перевагами, як змінні батареї та більш широка сумісність з різними мобільними операційними системами.

Який пристрій рекомендовано для відстеження транспортних засобів, подібний до функцій AirTag?

Для відстеження транспортних засобів відмінним вибором є Tile Pro або GPS-трекер SpyTec GL300. Обидва пропонують можливості відстеження в режимі реального часу, хоча SpyTec GL300 розроблений спеціально для відстеження транспортних засобів із подовженим терміном служби батареї.

Які основні відмінності між Tile Pro і AirTag від Apple?

Tile Pro відрізняється від AirTag від Apple тим, що пропонує замінний акумулятор, ширший діапазон сумісності з Android і більш гучний дзвінок для пошуку предметів. Проте AirTag використовує величезну мережу Apple Find My, яка може забезпечити більш надійне покриття в певних областях.

Чи є якісь помітні пристрої відстеження, розроблені Google, які конкурують з AirTag?

На момент публікації Google не випустила прямого конкурента AirTag. Однак користувачі можуть використовувати службу Google Find My Device для пристроїв Android, щоб відстежувати телефони, планшети та годинники, підключені до їхнього облікового запису Google.

Які особливості відрізняють теги відстеження Samsung від AirTag Apple?

Galaxy SmartTag і SmartTag+ від Samsung виділяються своєю здатністю інтегруватися в екосистему Samsung SmartThings, яка включає в себе більш широкий спектр пристроїв, окрім смартфонів. Крім того, SmartTag+ пропонує технологію Ultra-Wideband (UWB) для точного відстеження місцезнаходження, подібну до реалізації UWB від Apple.

Які провідні програми для керування Bluetooth-трекерами не від Apple?

Серед провідних програм для керування трекерами Bluetooth, які не належать Apple, є програма Tile для різних пристроїв Tile і програма SmartThings Find для тегів відстеження Samsung. Ці програми пропонують такі функції, як відстеження останнього відомого місцезнаходження, мережі пошуку спільноти та різноманітні параметри інтелектуального сповіщення.

Також цікаво прочитати: Айфон 14 в 2024: як довго смартфон буде зберігати лідерські позиції?

Ваша оцінка: