icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців...
04 Січень 2022

Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців...

Поговоримо про наші відгуки? ⏩ ICOOLA.UA розповіла про 6 поганих відгуків, які отримала за весь час існування компанії...

ICOOLA.UA

В будь-якої компанії, навіть, якщо вона завжди йде назустріч клієнту є, як позитивні, так і негативні відгуки. У компаній, що працюють на благо клієнта, негативних відгуків, звісна річ, що не так багато, проте вони є... Задовільнити клієнта не завжди під силу навіть найкращим, адже деколи - це попросту не можливо. Сьогодні ми хочемо поговорити з вами про ICOOLA та її відгуки, адже розуміємо, наскільки це важливо для наших потенційних клієнтів. Ми працюємо на ринку понад 8 років, з яких 3 роки онлайн і за цей час змогли побудувати відмінну репутацію. Станом на момент написання цієї статті, ми зібрали відгуки про ICOOLA від 188 людей і отримали дуже високу оцінку - 4.9 на Google Maps.

 Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців... - icoola.ua - фото 1

Досвід покупки, враження, і не надто позитивні відгуки про ICOOLA.UA

Наша компанія працює на ринку техніки Apple досить давно і за цей час ми змогли створити позитивний імідж серед покупців, адже продаємо лише високоякісні, оригінальні відновлені iPhone. Ми дуже цінуємо власну репутацію і завжди йдемо назустріч клієнтам, котрих щось не задовільнило, якщо - це сталось з нашої вини. Проте інколи, трапляються такі індивіди, котрі розуміють, що вони самі винні у тому, що розбили власний iPhone але хочуть скористатися безкоштовним гарантійним ремонтом. Саме таким покупцями ми робимо приємні знижки на ремонт, але аж ніяк не можемо виконати його безкоштовно... То ж поговоримо про перший негативний відгук ICOOLA.UA, який ми отримали понад 2 роки тому та чому саме він виник. 

Відгук №1: "Завеликий смартфон" 

 Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців... - icoola.ua - фото 2

Ця клієнтка отримала ідеальний iPhone 7 Plus, який відповідав усім критеріям якості, проте вона забажала його повернути, позаяк він великий. Це вже нас досить насторожило, адже, кожен хто купує iPhone 7 Plus повинен хоча б мінімально розуміти, що даний смартфон має діагональ екрану 5.5 дюймів. Все ж таки, ми пішли на зустріч і погодились провести обмін цього смартфону на інший, провівши попередню діагностику. І, тільки уявіть собі, після того, як ми отримали девайс, то побачили, що ця клієнтка намагалась його втопити, всередині пристрою була вода. Звісно, після цього у нас не було вибору, як відмовити їй у обміні.

Відгук №2: "Наклеп від конкурента"

 Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців... - icoola.ua - фото 3

А це вже явний наклеп від конкурентів. Всі ремонтні послуги, які виконує сервісний центр ICOOLA.UA записують у реєстр і, провівши аналіз, ми зрозуміли, що не ремонтували "Мікросхему Вай-Фай" понад півроку. До того ж, наскільки розумним повинен бути той, хто залишив даний відгук, щоб одразу ж зрозуміти, що у нього "отвалілса сєтєвой модем", адже для цього слід провести ретельну діагностику. Також у профілі цієї людини ми побачили позитивний відгук про сервісний центр Apple, що працює поруч з нами, то ж сумнів не було - це конкуренти. Жодної зворотної відповіді ми не отримали... 

Відгук №3: "Смартфон сам зламався"

 Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців... - icoola.ua - фото 4

Друзі, ми надаємо 1 місяць безкоштовної гарантії після послуг нашого ремонту і 1 рік гарантії на замінену запчастину, тобто модульний ремонт. Даний клієнт звернувся до нас аж через 2 місяці після виконаного ремонту і, що найдивніше, то це те, що ця людина намагалась зремонтувати смартфон самостійно. Тобто час гарантійного обслуговування вийшов, клієнт намагався сам зремонтувати, пошкодив екран і заявив, що хоче гарантійний ремонт. Ми не можемо, апріорі, у такому випадку робити усім безкоштовні ремонти, проте ми пішли на зустріч і запропонували йому знижку понад 40% на послуги ремонту. На жаль він відмовився і вирішив залишити поганий відгук. 

Відгук №4: "Друг попросив залишити"

 Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців... - icoola.ua - фото 5

На жаль, клієнт, що залишив відгук №3, скоріш за все, попросив свого друга залишити негативний відгук також, адже ці два відгуки про ICOOLA прийшли до нас одночасно. Ми перевірили базу своїх покупців і жодного Богдана, котрий би звертався до ICOOLA там не знайли... 

Відгук №5: "Забажав отримати відшкодування за якісні послуги"

 Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців... - icoola.ua - фото 6

Даний клієнт забажав скористатися послугою "Переклейки скла екрану" і замінити акумулятор iPhone 7 Plus, при цьому він захотів зробити все дуже терміново, адже часу очікувати у нього не було. Смартфон він бажав отримати у той же день. Ми завжди йдемо назустріч, якщо хтось хоче отримати терміновий ремонт. Оскільки процес переклейки скла екрану довготривала процедура, яка може тривати понад 5 годин, ми вирішили замінити дисплей повністю на аналогічний та оригінальний. Проте йому не сподобалась підсвітка, бо відтінок синього кольору не такий. Відзначимо, що з часом будь-яка підсвітка смартфону Apple втрачає свій колір і клієнтам здається, що нова - світить якось не так. На протест клієнта, ми погодились безкоштовно ще раз замінити дисплей на його смартфоні, після чого отримали дивні заперчення. Клієнт сказав, що втратив свій час, і захотів грошову компенсацію. Але погодьтесь, наші майстри витратили вдвічі більше часу, щоб задовільнити його потреби. Після цього він залишив цей відгук про компанію Айкула, який нас дуже засмутив.

Відгук №6: "Покупець вказав невірний номер телефону"

 Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців... - icoola.ua - фото 7

От уявіть, клієнт залишив невірний номер телефону і ми не змогли з ним зв'язатись. Одразу ж він написав нам негативний відгук про те, що ми не передзвонили (Який з часом відредагував). Негатив та й годі. Проте все ж таки, на наступний день він залишив повторну заявку з правильним номером телефону. До того ж, забажав отримати скріншот адмін-системи сайту, чи справді до нас прийшов номер з помилкою? Ми з ним зв'язались і відправили йому ідеальні оригінальні відновлені iPhone. До речі, про актуальність - у нас на сайті завжди актуальна наявність, адже дуже часто ми працюємо під замовлення і з 95% ймовірністю у нас завжди все є у наявності, то ж б у iPhone 8 у нас є. Щодо не того кольору, ми декілька раз уточнили, що колір смартфону буде Black, адже саме серію Jet Black, компанія Apple практично відразу припинила випускати, через надто тендітний корпус, який легко піддається царапинам. Все ж таки, ми змогли задовільнити цього покупця, проте недокінця, то ж отримали недокінця позитивну оцінку.

Це всі наші погані відгуки про ICOOLA, які ми отримали за понад 2 роки роботи у Google Maps, а це тисячі проданих смартфонів Apple. Ми дуже дбаємо про якість послуг та продукт, який створюємо, адже хочемо, щоб ви отримували лише найкраще! Дякуємо за те, що обрали ICOOLA.UA.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

iPhone 14 Pro Max може отримати 48-мегапіксельну камеру і відеозйомку 8К
18 Січень 2022

Що відомо про iPhone 14 Pro/Pro Max та чи побачимо ми 48-мегапіксельну камеру?

iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності?
05 Січень 2022

Поговоримо про iPhone X в 2022 році, чи не втратив смартфон своєї актуальності на ринку?

Чи буде iPhone 7 та 7 Plus актуальним у 2022 році?
31 Грудень 2021

Чи будуть смартфони iPhone 7 та 7 Plus актуальними у 2022 році?