Я шукаю...

Гра Among Us: особливості гри і як завантажити на айфон

Among Us на ios

Among Us представили публіці в 2018 році, але масово захопити увагу геймерів їй вдалося відносно недавно. Гра стала вірусної серед стримерів і блогерів за рахунок непередбачуваності ігрового процесу. Так, тепер близько 60 мільйонів осіб грає в Амонг Ас щодня. Варто відзначити, що гра стала стільки популярною не в період локдауна, коли люди шукали нові розваги, а лише у вересні.

Про що гра Among Us на ios

Якщо спробувати коротко описати гру, то це всім відома «Мафія», тільки з більш складним сюжетом і онлайн. У даній грі є космічний корабель і група астронавтів, серед яких є один або кілька зрадників. В одній партії гри може брати участь від 4 до 10 учасників, при цьому не більше 3 самозванців.

Гра розвивається так: на кораблі виявляються випадково розподілені персонажі - це астронавти (мирна сторона) і самозванці (сторона противника). У кожного персонажа унікальний зовнішній вигляд, немає ніяких ознак хто ворог, а хто - друг. Сенс гри полягає в непомітному протистоянні двох команд. Завдання астронавтів - виконати всі завдання в різних відсіках корабля і обчислити всіх ворогів, а вороги зобов'язані ліквідувати всіх мирних астронавтів.

А ви знали, чому не варто відкладати ремонт розбитого телефону?

Чим же Амонг Ас так приваблює геймерів

Завантажити Among Us на айфон - значить зануриться в захоплюючу пригоду, повне азарту і несподіванок. Завдання розташовані по всьому кораблю - це прості завдання, наприклад, з'єднати дотиком пальця дроти в електрощитку або зібрати сміття в вентиляції. Головна складність гри полягає в тому, що на одній території будуть лиходії, які видають себе за астронавтів. Ворог може тихо підкрастися до самотнього персонажу поки інші не бачать і знищити його. Також самозванці можуть ховатися в тіні, за кутами або переміщатися по вентиляції, щоб залишитися непомітним і знищити жертву або ж просто заважати роботі команди астронавтів, ламаючи обладнання або закриваючи двері між відсіками.

У разі виявлення вбитого персонажа, команда може скликати термінові збори, де учасники будуть голосувати проти можливого ворога. При цьому оголосити тривогу можуть як мирні астронавти, так і вбивця, оскільки це найкращий спосіб відвести від себе підозру. Підняти всіх на вуха можна не тільки при вбивстві, а в моменти коли ви відчуваєте, що за вами стежать або хтось просто поводиться підозріло. Для оголошення тривоги знадобиться дістатися до центральної кімнату і натиснути спеціальну кнопку.

Проблема гри в тому, що ви граєте з реальними людьми, а значить об'єднається для чесного голосування не завжди можна. Тут, як і в відомої «Мафії», якщо проти когось голосує більшість, то його викидають з гри. Якщо вдасться визначити самозванця, то ваша команди виграла, якщо ж ні, то гра продовжується. В такому випадку виходить, що постраждала невинна.

Грайте з друзями і незнайомцями

Ще один прикольний момент гри, можливість грати зі своїми друзями і паралельно спілкуватися голосом. В такому випадку доведеться постійно сперечатися, міркувати і стежити за тебе хто поводиться дивно або незвично. Among Us на айфон - це набагато краще ніж звична карткова «Мафія», так як в онлайн-грі доведеться виконувати міні-завдання і взаємодіяти з людьми, коли неможливо зібратися всім разом. Ця гра відмінний варіант за часів пандемії, коли краще поберегти здоров'я і не збиратися великими компаніями, а провести час в теплій компанії друзів дуже хочеться.

Гра передбачає можливість об'єднатися не тільки з компанією друзів, а й зіграти з незнайомцями на відкритих серверах. Звичайно, гра в такому випадку буде неймовірно захоплюючою, спілкуватися доведеться через текстовий чат, але в грі доведеться покладатися тільки на себе. Але граючи з незнайомцями по-справжньому відпочити навряд чи вийде, тому що невідомо з ким вам доведеться грати. У Амонг Ас величезна аудиторія, ймовірно, з вами в команду можуть потрапити школярі або зовсім малюки, які не можуть зв'язно висловити свої думки текстом.

Як завантажити Among Us на ios

Складнощів із звантаження і установкою ігрової програми на айфон виникнути не повинно. Досить перейти в офіційний магазин App Store, знайти гру і завантажити, Амонг Ас повністю безкоштовна. У самій грі можна здійснити покупки, це персонажі, костюми і капелюхи. Але ніщо не заважає насолоджуватися грою без цього.

Among Us злом

Дана гра неймовірно захоплююча і точно сподобається всім віковим групам. Але нерідко користувачам набридає чесна гра, тоді вони шукають зламані версії, щоб зробити ігровий процес більш захоплюючим. Можна завантажити зламану версію гри, в такому випадку ви отримаєте повну свободу дій:

 • вибирайте швидкість пересування персонажа, в тому числі після смерті. Ви можете задати швидкість пересування гравця по карті. Швидкість встановлюється за допомогою повзунка в меню зламаної версії;
 • міняйте колір персонажа, ця функція дозволить в розпал гри змінити колір шкіри;
 • відхилення реклами, в грі присутня реклама, установка зламаної версії дозволить позбутися від пропозиції нав'язливих послуг;
 • розблокування всього гардероба і персонажів. Купівля нових костюмів і предметів декору в грі платна, за реальні гроші. Якщо бажаєте заощадити, завантажуйте зламану версію гри і вам будуть доступні всі елементи, міняйте їх коли і скільки завгодно.
 • вбивство без перезарядки, якщо вам доведеться грати на стороні лиходіїв. то ця опція дозволить ліквідувати мирних членів екіпажу без очікування відновлення функції вбивства. Ця можливість буде доступна в будь-якому випадку, настройки ігрової кімнати не впливають на цю функцію;
 • миттєва перемога, якщо ви не бажаєте грати до кінця, то ця можливість зробить вас головним. Закінчуйте гру за лічені секунди, незалежно від того на чиєму боці ви граєте;
 • автоматичне виконання завдань. Дана можливість наблизити вас до перемоги, так як не треба буде витрачати час на розв'язання проблем, пов'язаних з підготовкою космічного корабля;
 • зняття ліміту на оголошення тривоги. Амонг Ас передбачає можливість скликати екстрену нараду по одному разу на кожного гравця. Дана опція зніме це обмеження і дозволять скликати нараду при будь-якому підозрілому випадку;
 • відкриття радара, ця функція дозволить відразу побачити хто з гравців зрадник. В такому випадку тільки ви будете вирішувати, коли закінчити гру;
 • закриття дверей без обмежень, в такому випадку ви отримаєте можливість закрити двері з мирними астронавтами коли забажаєте, звичайно, якщо граєте за зрадника;
 • зняття ліміту повідомлень, дана опція зніме всі обмеження за кількістю відправлених повідомлень в чаті. Спілкуйтеся скільки завгодно і обчисліть зрадника.

Як бачите, подібні модифікації злому Among Us роблять гру не зовсім чесної, але точно подарують вам задоволення, так як вся гра буде залежати тільки від ваших дій.

Підсумки

За словами гравців Among Us на айфон - це відмінний спосіб весело провести час в компанії друзів або незнайомців. Також гра вчить командній роботі, що не може не радувати, особливо коли мова йде про дітей. Серед нас - це наполеглива робота всієї команди, ваше завдання бути досить спостережливим і уважним, щоб не стати жертвою або не видати себе, якщо граєте за команду зрадників.

Ігровий процес дуже захопливий, особливо радує те, що доводиться грати з реальними людьми, спілкуватися і приймати рішення, які впливають на всю команду.

Ваша оцінка: