icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Який колір Айфона краще вибрати?
22 Березень 2021

Який колір Айфона краще вибрати?

Вибір смартфонів iPhone. В яких кольорах можна знайти Айфон 11 і Айфон 12. Найпопулярніші відтінки

Катерина Антонюк

Сьогодні популярністю користуються смартфони Apple, які з'явилися в останні два роки. Компанія щорічно на презентації представляє продукцію в різних кольорах. Не виключенням стали й останні два покоління смартфонів. Так, Айфон 11 і Айфон 12 представлені відразу в шести й п'яти кольорах відповідно. У зв'язку з цим у користувача виникає проблема з вибором.

Кожен колір по-своєму гарний, але вибір все ж зробити можна, враховуючи деякі нюанси під час покупки.

Прочитайте також Наскільки безпечно купувати відновлені Айфони на Amazon.

В яких кольорах представлені Айфони 11 та 12?

Смартфон iPhone Xr був представлений в дуже яскравих відтінках, напевно тому, далеко не кожен варіант був популярний. У 2019 компанія врахувала даний момент і вирішила виправити ситуацію.

Але, тим не менше, Айфон 11 був запропонований в наступних варіантах:

 • зелений;
 • жовтий;
 • червоний;
 • білий;
 • чорний;
 • фіолетовий.

У 2019 розробники вирішили додати два нових відтінків, а саме зелений і фіолетовий. А неактуальними у 2018 році стали синій і кораловий, тому в новій лінійці вони були відсутні.

У 2020 році Айфон 12 був представлений в 5 кольорах. Серед яких:

 • червоний;
 • чорний;
 • білий;
 • синій;
 • зелений.

У дванадцятому поколінні компанія все ж вирішила зробити вибір щодо синього, виключивши фіолетовий.

На які кольори iPhone потрібно звернути увагу

Кожен варіант по-своєму гарний. Але є декілька моментів, які необхідно врахувати в процесі вибору.

Білий і чорний - оптимальний варіант

Дані кольори, напевно, користуються найбільшою популярністю і це не дивно. Це варіанти, в яких будь-яка продукція від компанії виглядати чудово.

Якщо користувач не бажає експериментувати з кольорами, то йому варто звернути увагу на чорний або білий варіант. У разі придбання смартфона на тривалий період важливо, щоб навіть через кілька років він не дратував. Яскравий корпус може сподобатися в перший день, але вже через деякий час він просто може набриднути.

Головний плюс стандартного забарвлення в тому, що під дані гаджети можна придбати різні чохли. У будь-якому випадку все буде виглядати гармонійно.

Завжди в топі червоний колір

Ще одним відтінком, який користується безсумнівною популярністю можна вважати червоний. Даний варіант представлений практично в кожній лінійці «яблучних» гаджетів. Варіант підійде всім користувачам. Він буде виглядати прекрасно, як в чохлі, так і без нього.

Такий гаджет завжди буде привертати додаткову увагу. А придбання чорного чохла перетворить гаджет в щось неймовірне.

Незвичайний, але стильний варіант - зелений Айфон

Цей варіант ідеально підійде для тих, хто в пошуку незвичайного гаджета. Зелений - дивний і нестандартний колір для смартфонів Apple. Але, якщо популярні кольори такі, як чорний і білий вже купувати не хочеться, то зелений стане саме тим варіантом.

В такому відтінку складно знайти гаджети від інших виробників. Зелений колір допоможе виділитися з натовпу і буде гармонійно виглядати з підібраними в даній колірній гамі відтінками.

Жовтий, фіолетовий або синій

Ще більшої яскравості додадуть такі варіанти, як синій, жовтий і фіолетовий. У 2019 було вирішено замінити синій Айфон на фіолетовий. Але, вже через рік розробники знову вирішили додати у дванадцяте покоління даний відтінок, але виключити жовтий і фіолетовий.

Жовтий колір підійде для яскравих особистостей, але водночас буде недоречний для користувачів, які працюють в офісі. Даний відтінок не буде гармонійно виглядати в офіційному стилі.

Фіолетовий незвичайний, але також досить яскравий колір. Він підійде тим користувачам, які шукають нестандартний варіант.

Синій - стане ідеальним кольором, для тих хто хоче, щоб всі бачили, що у нього новий смартфон. Вся річ у тому, що таке рішення є тільки на Айфон 12. Крім цього, на даний відтінок варто звернути увагу і тим користувачам, які звикли до чорного кольору.

Читайте також Як зробити роботу смартфону швидшою.

Який колір Айфона краще вибрати для жінки чи дівчини?

Серед великої кількості кольорів іноді вибір зробити досить важко. В такому випадку краще діяти шляхом виключення. Так, в першу чергу, необхідно відкинути чорний колір. Практично всі дівчата люблять яскраві відтінки, тому краще вибір зупинити на них.

Напевно, самим безпрограшним стане білий варіант. А особливо якщо смартфон вибирається на подарунок.

Зелений, жовтий і фіолетовий - трендові кольори, і підійдуть для дівчини, яка дотримується всіх модних тенденцій. Синій - малоймовірно сподобатися, бо він досить нудний і в деякому роді схожий на чорний.

Червоний - стане ідеальним варіантом для яскравої особистості, яка любить виділятися з натовпу.

Якого кольору iPhone краще вибрати для хлопця?

В даному випадку варто звернути увагу на більш традиційні варіанти. Кращим і безпрограшним буде чорний і синій колір. Також можна звернути увагу на білий, даний колір, напевно сподобається кожному користувачеві. Він ідеально виглядатиме як в чохлі, так і без нього.

Непогано в чорному чохлі виглядатимуть яскраві кольори, наприклад, такі, як жовтий і червоний. Зелений і фіолетовий можуть здатися трохи жіночними, хоча дані варіанти вибирають для себе не тільки дівчата.

Ідеальний вибір

Якщо навіть з такої кількості складно зробити вибір, можна звернути увагу на нестандартні відтінки. Наприклад, Айфон 12 Про отримав золотистий колір і в порівнянні з Айфон 11 Про він має набагато менше рожевого кольору, тому ідеально підійде, як для чоловіка, так і жінки.

На особливу увагу заслуговують також графітовий і срібний. Моделі з унікальними відтінками також будуть виділятися і своєю функціональністю в порівнянні зі звичайним Айфон 12. І різниця в ціні також буде відчутна.

Таким чином, в процесі вибору кольору варто врахувати наступні моменти:

 • для кого купується гаджет (чоловіки/жінки);
 • для яких цілей він буде використовуватися;
 • який стиль подобається користувачеві;
 • на який час купується смартфон (якщо на рік, то можна робити вибір в сторону яскравих відтінків);
 • бюджет покупки.

Дані моменти допоможуть зробити правильний вибір і здійснити вдалу покупку.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чи варто у 2021 році власникам iPhone 8 та iPhone 8 Plus придбати новий смартфон?
31 Липень 2021

Айфон 8 у 2021 році все ще продовжує користуватися популярністю і є чудовим варіантом для шанувальників компактних смартфонів

Різні способи завантаження відео з YouTube на iPhone
30 Липень 2021

Якщо ви не знаєте, як завантажити відео з YouTube на iPhone, то існує два основних способи: покупка підписки Premium та використання сервісу Savefrom.net. Також ми розповімо як зберегти ролик на телефон.

Reduce, Reuse & Recycle - 3 “ер”, як кроки для порятунку планети
29 Липень 2021

Що таке відходи, які вони бувають та як з ними поводитись задля збереження планети