Я шукаю...

Як заощадити кошти на підписці за допомогою Apple One

Пакетна підписка Apple One

Найменш вигідною моделлю для користувачів є підписка, яка поширює сервіси й різні додатки. Доводиться платити точно в зазначений час, якщо оплата буде прострочена, вам відмовлять у доступі. Пропуск щомісячного платежу призведе до негативних наслідків: ви не зможете навіть запустити музику, завантажену для оффлай-прослуховування. Абонентам постійно доводиться обирати між програмами. Компанія Apple змогла знайти вихід з ситуації, що склалася – пакетна підписка Apple One, що дозволяє підписатися на будь-які сервіси.
Підписка на смартфоні

Сучасні користувачі витрачають по кілька тисяч щомісяця на різні пакети, знизити ціну можна тільки відмовившись від одного з додатків. Розробники програм не здатні об'єднати їх в єдине ціле, а ось Apple з легкістю це робить, благо у даній компанії вистачає своїх сервісів. Саме це компанія зробила восени 2020 року.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що собою являє пакетна підписка

На Apple One тарифи досить прийнятні й точно вам сподобаються. Вам відкриється доступ одночасно до кількох варіантів. Надаються такі тарифні плани: основний відкриває доступ до TV + Music, наступний дозволяє додавати Arcade, ще один – News +. Найдорожчий включає простір в iCloud.

Головна мета полягає в тому, щоб абоненти могли істотно економити. Якщо в США користувач підпишеться відразу на всі додатки, щомісячна плата складе 40 доларів, у нас внаслідок адаптованої цінової політики сума буде істотно нижче.

Підписка на пакет Apple Arcade абсолютно безплатно

З огляду на, що на Apple One відгуки тільки позитивні, компанія вирішила не зупинятися тільки на цьому пакеті. Ще одним варіантом популярності фірмових додатків серед абонентів стане розширений додаток подарункових підписок, який в майбутньому буде постійно збільшуватися. Головним номінантом стала платна підписка Apple One.

Читайте також: Apple буде відхиляти додатки, які використовують сторонні SDK

Переваги та недоліки пакетної підписки

До плюсів даного сервісу відноситься наступне:

 • Платіж в один час відразу за всі сервіси – тепер вам не потрібно запам'ятовувати, коли та скільки платити за той чи інший пакет, контролювати витрати стане значно простіше.
 • Економія – внаслідок єдиного платежу оплата істотно знизилася, адже кожен знає, що гуртом завжди дешевше, ніж в роздріб. Завдяки цьому ви економите майже у 2 рази.
  Склад підписки Apple One

Звичайно, є парочка мінусів:

 • Не всі користуються даними сервісами – тим, хто обирає окремі додатки, краще скасувати підписку Apple One, адже для вас ефективність сервісу під великим питанням.
 • Економія не така, як хотілося б – якщо ви не користуєтеся хоча б одним або парочкою сервісів, то виходить переплата.

Підключення даної підписки відбувається в кілька етапів:

 1. Перейдіть в розділ «налаштування».
 2. Відкрийте вкладку свого облікового запису.
 3. Перейдіть в передплати, з'явиться фраза з пропозицією підписатися.
 4. Свайпнути, вибрати тарифний план, підписатися.

Пропонується два варіанти: сімейний (приблизно за 14 доларів) та індивідуальний (коштує близько 10 доларів). Перший місяць користування абсолютно безплатно, після доведеться платити за обраним тарифним планом. Підписатися можна також за допомогою App Store.

На питання, коли буде доступна Apple One, ми вже відповіли. Тому якщо ви не знали про вихід даної програми, рекомендуємо більш детально вивчити її й підписатися. Вона вже багатьом користувачам допомагав заощадити кошти.
Підписка Apple One TV

З чого складається підписка Apple One

Даний варіант пропонує кращі сервіси за доступною вартістю. Експериментальний період триває 30 днів, якщо є бажання її завжди можна відключити та перейти на будь-який інший тариф. Підписка Apple One складається з:

 • Music – включає понад 700 000 000 різних пісень, повсякденні збірки треків від кращих музичних фахівців, сучасні можливості, такі як синхронізація виконавця та текст треку.
 • TV – ви отримуєте серіали й кінофільми від світових режисерів. Контент отримав 18 номінацій на найвідомішу премію «Еммі» та практично 100 нагород. Більше жодна програма не змогла досягти таких успіхів і це всього лише за трохи менше, ніж за рік.
 • Arcade – ніяких особливих витрат в додатку, тепер вам доступно понад 10 різних ігор.
 • News – відкритий доступ до журналів та газет, щоб ви могли завжди бути в курсі останніх новин.
 • Fitness – сервіс був розроблений спеціально під смарт-годинник Apple Watch. Завдяки інтелектуальним функціям надається можливість переглядати метрику, відкривати нові досягнення у фізичних вправах. Ви зможете оцінити заняття в форматі студії фітнесу. Керівниками виступають тренери світового масштабу. За допомогою відомих треків заняття відбуватимуться ще більш цікаво та мотивовано.
 • iCloud – усі файли, в тому числі відео та фото, надійно й безпечно зберігаються в хмарі, їх можна отримати з будь-якого гаджета.

Даний сервіс допомагає економити в тому випадку, якщо ви дійсно користуєтеся всіма запропонованими можливостями. Завдяки йому ви знайдете для себе щось нове та цікаве: музику, серіали, фільми та інше. Кожен передплатник отримує індивідуальний ID, тобто персональний доступ до всіх рекомендацій й додатків. При оформленні сімейного варіанту, ще 5 членів сім'ї зможуть користуватися сервісом. Варто враховувати, що навіть якщо у вас індивідуальний пакет, завжди можна налаштувати сімейний доступ.
Apple One на iPhone

Компанія Apple хоче залучити якомога більше користувачів до свого сервісу. Ще у 2013 році розробники зрозуміли, що фокусування лише на iPhone є вузьким способом фінансового успіху, створює в майбутньому безліч ризиків. Сервіси були оголошені ключовою галуззю, покращилися їх можливості, користувачам необхідно купувати мінімальний пакет для активної експлуатації iPad або iPhone. Також почалися роботи над новими кіно додатками. Буквально за 5 років було запущено 5 платних підписок, в тому числі й Apple One.

Проблема випущених роздільних підписок

Під час розробки підписки Apple One орієнтиром була Amazon Prime (щороку додається щось нове, внаслідок цього США просто невигідно повністю від нього відмовлятися). Активне існування всередині Apple змушує абонентів щомісяця оплачувати окремо кілька сервісів. У 2020 році більшість з них підписалося на купу різних додатків. Основною метою п'яти підписок компанії є зручність й мінімалізм. Розрізненість має вплив на бажання продовжувати ними користуватися. Після отримання повідомлення про зняття готівки то за одне, то за інше, виникає логічне запитання, чи потрібні вони взагалі? Завдяки чому частота відписок істотно збільшується, компанія починає втрачати гроші, адже на пробних моделях багато не заробиш, адже платних абонентів стає все менше.
Важлива інформація: Apple інвестує 50 мільйонів доларів у незалежну музичну платформу

Завдяки Apple One частота відписок повинна істотно зменшитися, адже сервіс об'єднує в собі відразу кілька найбільш популярних додатків, навколо яких легко вибудовується маркетингова система. Завдяки такому варіанту знімається одноразова щомісячна плата.

 

Ваша оцінка: