Я шукаю...

Оновлення приставки Apple TV 4K версія 2.0

apple tv 4k

Однією з найсвіжіших подій в мережі стало Apple Spring Loaded, яка відбулася 20 квітня 2021 року. На презентації було анонсовано п'ять головних продуктів. iMac з високоякісним дисплеєм і чіпом M1, iPad Pro, оновлений iPhone 12 в фіолетовому кольорі, Air Tag. Останньою, але не менш важливою новинкою стало друге покоління Apple TV 4K. Що змінилося в порівнянні з попередниками, такими як Apple TV і Apple TV HD?

На перший погляд, представлена ​​вчора приставка Apple TV виглядає практично ідентично попередньому поколінню. Зовні - такий же, невеликий матовий корпус чорного кольору з логотипом «Яблуко». Виробники залишаються незмінними в питаннях дизайну і пропонують нам мінімалістичний і дуже акуратний пристрій, чимось схоже на iPhone12 своїми лініями та краями. А ось під корпусом зміни колосальні. Процесора A10X Fusion більше немає. Нове покоління приставок оснащено процесором A12 Bionic, відомого по iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR. Продуктивність в такому випадку, помітно вище, ніж в попередній версії. Apple TV 4K 2021 року підтримує технологію HDR і буде показувати зображення зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Характерною особливістю стала функція калібрування зображення за допомогою iPhone (Color Balance). Вона дозволяє користувачеві поліпшити зображення кольору на основі показників датчиків, вбудованих в телефон.

Читайте також: Довгоочікуваний Bluetooth-трекер Airtag був представлений компанією Apple на весняній презентації

Apple TV 4K не відрізнятиметься великими розмірами. Гаджет буде мати 98 мм з кожного боку і висоту 35 мм. Вага складе всього 425 грамів. Siri Remote матиме розміри 136 на 35 мм і товщину 9,25 мм. Дистанційне керування буде важити 63 грами. Зарядка залишиться колишньою - кабель Lightning.

apple tuner

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Новий пульт дистанційного керування

Підвищена потужність, якість графіки та поліпшена обробка звуку не останні нововведення. В цьому році компанія оновила пульт для Apple TV. Новий пульт залишиться в старому алюмінієвому корпусі. Його дизайн буде віддалено нагадувати культовий iPod. Від сенсорної панелі виробникам довелося відмовитися на користь великого колеса з кнопками. Додатково з'явилися кнопка включення \ виключення та інші. Пульт буде більш функціональним в порівнянні зі своїм попередником завдяки більшій кількості кнопок і вбудований мікрофон, які полегшують взаємодію, а також завдяки підтримці голосового помічника Siri Remote. Щоб його активувати досить натиснути на мікрофон на правій бічній панелі пристрою. Цікаво, чи зможе він розпізнавати українську мову?

Ціна Apple TV 4K

Apple TV 4K буде доступний у двох варіантах, що розрізняються обсягом пам'яті. Від них залежить ціна. Перша версія на 32 ГБ була оцінена в 179 доларів США, а модель з 64 ГБ пам'яті Apple буде коштувати 199 доларів США. Якщо ви вирішите купити Siri Remote окремо, ви цілком зможете це зробити.

Попередні замовлення на Apple TV 4K будуть доступні з кінця квітня, а постачання почнеться на початку травня.

siri remote

Ваша оцінка: