Я шукаю...

Особливості безплатної версії WPS Office для смартфонів iPhone

WPS Office на Айфон

Інколи виникає ситуація, коли необхідно здійснити редагування документу, однак немає можливості здійснити це за допомогою ПК, в такій користувачі обирають WPS Office. Додаток стане справжнім помічником в екстрених ситуаціях, коли під рукою є лише Айфон.

Сьогодні є безліч офісних програм, які здатні працювати на iOS, проте не кожна з них може вирізнятися зрозумілим інтерфейсом та простотою. Звичайно, серед даного числа є всім знайомі утиліти від Microsoft, але дуже часто вони потребують платної підписки. Саме тому було знайдено альтернативу, й одним з найкращих офісних додатків які можна скачати безкоштовно на iPhone й iPad є WPS Office.

Додаток дозволяє не просто вносити зміни до наявного документу, створеного в Microsoft, але й працювати з новими файлами. Програма багатофункціональна й підтримує різноманітні текстові документи та електронні таблиці. А також має простий зрозумілий інтерфейс та пропонує користувачам широкий вибір інструментів.

За допомогою WPS Office є можливість дуже просто створити новий документ, який не буде відрізнятися від ПК варіанту. Наявний вибір інструментів дозволить змінити шрифт, а також відредагувати текст по всім необхідним нормам. Створеному документу можна буде надати належного вигляду, та оформити відповідно до вимог.

Окрім файлових документів можна працювати й з всім вмістом, що є на хмарі. І для цього необхідно просто надати дозвіл додатку до всіх даних.

Головна цінність WPS Office не в великому виборі інструментів й простоті, а у доступності. Офісні програми на iOS, як правило, представлені у платній версії. Однак WPS Office є безкоштовною програмою.

Чому WPS Office є таким популярним

Головна особливість як вже було сказано раніше у тому, що WPS на Айфон скачати безкоштовно можливо. Програма дозволяє створювати таблиці, текстові документи й багато чого іншого. Утиліта створила всі можливості для сучасного користувача.

Досить часто дане програмне забезпечення йде в комплекті з більш популярними програмами. WPS Office сьогодні доступна практично на всі види пристроїв. Завантажити додаток є можливість на офіційному сайті компанії, або ж у магазині App Store. Процес встановлення дуже простий, тому додаткових запитань як завантажити на iPhone у користувачів не буде виникати.

Також варто ознайомитись з стетею: 10 порад які допоможуть збільшити час роботи Айфона в автономному режимі.

Особливості додатку на iOS

Користувачі, які звикли користуватися програма пакету Microsoft Office оцінять функціонал WPS Office. Звичайно, можна встановити собі на смартфон утиліту Microsoft придбавши її. Проте особливість полягає у тому, що купити доведеться весь пакет, навіть, якщо необхідний лише один компонент.

Безкоштовний додаток, який  стане альтернативою офісній програмі дасть можливість працювати з різними файлами, у тому числі Google Drive, Dropbox, Box й One Drive.

Після встановлення програми на смартфон користувач отримує можливість змінювати шрифти, створювати нові документи, редагувати вже готовий текст, форматувати, а також додавати картинки в документ. Також буде можливість змінювати файл й робити його більш унікальним.

Характеристика WPS Office на Айфоні

Як і інші офісні програми WPS Office має свої особливості, позитивні моменти та недоліки.

Інтерфейс

Програма має вже знайомий для всіх інтерфейс. Саме завдяки йому вона здатна підтримувати файли Microsoft. Хоча меню і має деякі відмінності, проте параметри тут аналогічні.

Користувач може самостійно обирати який інтерфейс йому подобається. Так, наприклад, для тих кому не подобається стрічка може перейти до статичного меню. Після цього доведеться вийти з додатка й знову до нього повернутися. І все, налаштування збережені.

Всі вбудовані офісні програми спроможні запам’ятовувати налаштування які були здійснені впродовж користування в одному з компонентів. Тому, повертаючись до роботи знову не потрібно заново працювати з опціями.

Важливою функцією якої немає у звичному Microsoft є те, що всі відкриті документи можуть відображатися у одному вікні. І таким чином, набагато простіше здійснювати перемикання між різними файлами.

Увімкнення додатку та його сумісність з іншими файлами

Пропонується працювати з різноманітними файлами. Додаток спроможний показувати будь-яку інформацію й здійснювати її редагування.

В утиліті є так звана функція файлового роумінгу, вона дозволяє зберігати документи з різних пристроїв в загальну папку.

WPS Office Writer

Відкривши даний компонент можна відчути буквально ностальгію за компонентами продукції від Microsoft. 

Режим вводу тексту тут аналогічний й все сприймається практично так само. Користувач не відразу зможе зрозуміти різницю. Але якщо, в Microsoft користуватися такими функціями, як перевірка граматика, бібліографічне форматування і так далі, то в даному додатку такого немає. Але інші схожі функції даної офісної програми буквально змусять полюбити її.

Таблиці

Користувач може самостійно обирати в якому стилі працювати. Так, наприклад, є можливість зміни меню на статичне.

Є можливість створити будь-яку таблицю, вони тут працюють просто чудово. Створювати їх досить зручно, на вибір пропонується понад 70 шаблонів на різну тематику (фінанси, бюджет, загальний  бізнес, й так далі).

Функції які представлені на операційній  системі iOS

Не так  давно додаток був повністю оновленим, завдяки цьому користувачу були запропоновані нові можливості, додаткові функції та ще більш зручний інтерфейс.

Серед основних функцій, які обов’язково знадобляться користувачу  можна виділити:

 • Передача файлів. Ця можливість створена для того, щоб переміщувати документи з одного пристрою на інший (наприклад, з ПК на Айфон). Файлами можна поділитися після того як ввести IP-адресу в браузері на ПК, а пізніше за допомогою опції «Перемістити та відпустити» здійснити перенесення документа з ПК на Айфон, або ж навпаки.
 • Безпровідна проекція. Якщо на пристрої з операційною системою iOS немає електронного ключа, то дана функція буквально буде рятівною. За її допомогою на будь-який пристрій можна відправляти створену презентацію на пристрій AirPlay.
 • Записати PPT. З наявної презентації можна створювати повноцінні відеоролики і публікувати їх у YouTube. А під час представлення слайдів користувач може додати записаний власний голос і зберегти цей файл.
 • Дротова проекція. Ця функція дозволяє пристрій перетворити у справжнього доповідача. Це все відбувається за допомогою дротового підключення, та адаптера VGA. Користувач з легкістю зможе переміщувати свою презентацію на проектор. І при цьому функція дозволяє оптимізувати файл для максимального розширення в незалежності від розмірів екрану проектора, або ж телевізора.

Також варто прочитати Цікаві функції про які здогадується далеко не кожен просунутий користувач від компанії Apple.

Безкоштовна та платна версія

Не все у WPS Office є безплатним. Практично всі функції можна отримати у безкоштовній версії, але й деякі заблоковані можливості, які користувач зможе отримати придбавши Про пакет.

До додаткового функціонала, який доступний  в покращеному варіанті є: зберігання в форматі PDF, відстежування змін, та багато чого іншого. Крім цього, Преміум варіант буде повністю без реклами, яка дуже часто дратує користувачів.

Переваги та недоліки

Серед основних позитивних моментів, через які ВПС Офіс потрібно скачати можна виділити:

 • сумісність з форматами xlsx, та docx, користувач може їх відкривати та змінювати;
 • є можливість відкривати відразу декілька вкладок і працювати у них одночасно;
 • файли можна конвертувати у PDF формати у додатку;
 • перед зберіганням всі дані можна шифрувати для захисту від взломів і так далі;
 • підтримання технології OLE;
 • можна підготувати одночасно декілька документів до друку;
 • наявність вбудованої панелі пошукової системи Google.

А от серед негативних моментів:

 • зберігати файли можливо лише в Преміум версії;
 • відсутня підтримка OpenDocument;
 • зображення та картинки додані до програми можуть відображатися не коректно й потребувати додаткового редагування;
 • якщо необхідно перемістити дані до PowerPoint, то картинки та інша інформація може не відкритися, або ж повністю видалитися.

Альтернатива ВПС Офіс на Айфон

У 2021 році ВПС Офіс – не єдиний додаток, існує велика кількість офісних програм, які здатні допомогти у вирішенні будь-яких проблем. Головне розуміти, які саме функції необхідні й знайти такий  додаток буде набагато простіше.

Також читайте 10 чудових програм для вашого нового iPhone у 2021 році

Скачати на Айфон можна наступні офісні програми:

 1. Microsoft Office. Дозволяє створювати таблиці, текстові документи та презентації. А велика кількість шаблонів значно полегшує процес створення файлу. На відміну від WPS Office, даний додаток користується більшою популярністю і має зрозумілий інтерфейс та дизайн. Програма має велику кількість вбудованих ярликів які навіть зі смартфона дозволяють достатньо швидко отримувати необхідний файл у потрібному форматі. Саме тому даний Офіс можна вважати найкращою альтернативою.
 2. Це один з універсальних додатків, який також пропонує ряд найнеобхідніших функцій. Програма пропонує мінімалістичний інтерфейс та прості у використанні інструменти. В основному користувачі обирають даний додаток тоді, коли необхідно редагувати файли у PDF форматі. А при створенні презентацій тут представлено понад 250 шаблонів і 70 шрифтів. Крім цього, можна працювати з такими сервісами, як OneDrive, Google Drive, iCloud Drive, Dropbox.
 3. Це зручна програма, яка допоможе з легкістю створити, та відредагувати будь-який документ з мобільного пристрою. Швидко документи можна створювати тут за допомогою наявних шаблонів, а особливо коли користувач зовсім немає вільного часу вони стануть у пригоді. Також тут досить зручно редагувати презентації, які були створені на ПК. Особливістю SmartOffice є наявність темного режиму, коли доводиться працювати у нічний час, це допомагає захистити очі.
 4. Google Suite. Ще один зручний додаток, який допоможе створити, або ж відредагувати документ. Головна особливість, наявність підтримки Google. Програма включає набагато більше компонентів на відміну від інших, а саме Календар, Документи, Gmail, Листи, Слайди, Панель і так далі. Також важливим доповненням є те, що всі файли можна зберігати у сховищі з об’ємом пам’яті до 15 Гб.
 5. Це додаток від компанії Apple і для Айфонів ця програма є найкращою альтернативою ВПС Офіс. Найкраща частина даного додатку, це повна інтеграція з iDevices. Тут можна створювати різні файли, а презентації та інші документи які потребують додаткових ефектів навіть не зрівняти з виконанням у WPS Office.

Чому варто WPS Office завантажити на Айфон

WPS Office – це чудовий вибір. Додаток допоможе швидко та зручно редагувати та створювати нові документи.

Цінність програми не тільки у великої кількості функцій та шаблонів, але й у наявності безплатної версії. Якщо потрібен зручний інструмент для редагування тексту з Айфона, то WPS Office – найкращий варіант.

Ваша оцінка: