10 чудових програм для вашого нового iPhone у 2023 році

10 чудових програм для вашого нового iPhone у 2023 році

Зміст

Якщо вам пощастило і ви отримали цього року новий iPhone, як святковий подарунок, ви, ймовірно, захочете встановити на ньому деякі потрібні програми. Стаття про те як правильно зарядити повербанк та зберегти термін придатності пристрою.

На щастя, ми тут, щоб допомогти вам з порадами. Ми включили у наш список чудові програми, які загалом корисно мати на вашому телефоні, а також програми, які слід завантажити, щоб замінити стандартні, які постачає Apple. Ми підібрали найпопулярніші програми на айфон. Ознайомтесь з нашим вибором додатків для iPhone нижче.

WIDGET SMITH

За допомогою iOS 14, Apple спростила налаштування зовнішнього вигляду вашого iPhone, запропонувавши нові віджети та простіші методи встановлення власних піктограм програм. Одна з найкращих програм, що стосується віджетів iPhone, - це Widgetsmith. Встановіть цю програму на iPhone і ви отримаєте індивідуальний гаджет своєї мрії.

LIBBY

Потрапити до бібліотек вживу досить важко, але якщо у вас є смартфон, ви можете перейти до онлайн бібліотеки хоч зараз. Програма Libby дозволяє вам безкоштовно читати книги та слухати аудіокниги з місцевої бібліотеки прямо зі свого телефону. Крім того, сама програма є прекрасною для цифрового читання, тому ви можете насолоджуватися книгами навіть без спеціального пристрою.

TIKTOK

Популярність TikTok шалено зросла в 2020 році. Соц. мережа стала однією з найбільших на планеті, включаючи все, що стосується мемів в інтернеті, комедійних замальовок та навіть повноцінного мюзиклу Рататуя. Іншими словами, зараз це найцікавіше місце в інтернеті. Додайте алгоритм, який майже чарівним чином показує вам відео, ідеально підібране для ваших інтересів, і у вас буде майже нескінченний вміст для перегляду. Як відновити видалені повідомлення на телефоні для того щоб зберегти свої улюбленні моменти.

TWEETBOT

Twitter - це ненайкращий спосіб провести час у ці дні, але, якщо ви (як і я) не можете відірватися від служби соціальних медіа, ви захочете Tweetbot, що насправді робить використання Twitter набагато простішим. Tweetbot показує вам твіти людей, за якими ви стежите, в тому порядку, в якому вони їх написали. Немає реклами чи рекламованих твітів, потужних фільтрів відключення звуку, щоб заблокувати небажаний шум, і (завдяки недоброзичливим змінам API в Twitter) жодних сповіщень, які постійно вимагають повернення до програми.

HALIDE CAMERA

Камери на нових iPhone є кращими, ніж будь-коли раніше, і багато в чому завдяки корисним алгоритмам на основі штучного інтелекту, які працюють для вдосконалення ваших знімків. Якщо у вас є трохи більше фотографічних ноу-хау, вам може знадобитися програма, така як Halide, яка призначена для того, щоб дозволити вам розсунути камери до межі. Він також підтримує всі найновіші функції нових iPhone від Apple, включаючи формат ProRAW для iPhone 12 Pro, ідеально підходить для того, щоб підняти вашу фотографію на новий рівень.

DARKROOM

Звичайно, фотографія - це лише половина роботи. Редагування є настільки ж важливим (якщо не більше того), а Darkroom - один з найкращих додатків, що підтримує фотографії RAW та новий формат ProRAW, який презентували разом з Айфон 12. Крім того, у додатку є можливість редагувати фотографії партіями. Програма безкоштовна, хоча існує також можливість щомісячної підписки на додаткові функції.

AUTHY

Час безпеки! Ви захищаєте свої інтернет-рахунки двофакторною автентифікацією? Якщо так, то чудово; Authy - це програма для iPhone, яку ви захочете використовувати для кодів автентифікації. Налаштуйте двофакторну аутентифікацію прямо зараз! А коли ви це зробите, використовуйте Authy, який краще зберігає та відстежує всі ці коди автентифікації, ніж інші програми, такі як Google Authenticator.

LASTPASS / 1PASSWORD

Говорячи про безпеку в інтернеті, вам слід почати використовувати менеджер паролів, а не просто вводити той самий пароль для всіх своїх облікових записів. LastPass та 1Password - це два найкращі варіанти, кожен з яких має різні плюси чи мінуси. Налаштування нового телефону - ідеальний час для налаштування додаткової безпеки.

MICROSOFT OUTLOOK

Програма електронної пошти на айфон за замовчуванням від Apple все ще просто погана. Користувальницький інтерфейс громіздкий, а підтримка Gmail все ще недостатня. Замість цього вам слід встановити інший електронний додаток. Outlook для iOS, як і раніше залишається одним із найкращих варіантів, з корисними функціями, швидким інтерфейсом користувача та підтримкою Microsoft, що означає - він буде актуальним ще довгі роки. Що означає відновлений айфон, та як ним користуватися правильно.

GOOGLE MAPS

Карти Apple не погані в наші дні, правду кажучи. Але це не має значення. Є ймовірність того, що ви все одно перенесете їх в архівну папку і скористаєтесь Google Maps, тому що ви людина, якій не подобається губитися на шляху, куди б ви не йшли. Іноді просто неможливо створити щось краще. Дякуємо, що обрали сайт ICOOLA.