Я шукаю...

Програми для айфона

Програми на айфон

Ви хочете завантажити дійсно корисні та захоплюючі додатки на айфон. Бажаєте стати продуктивнішим за допомогою простих і зрозумілих програм. У цьому топі ми надамо список програм, які справді спростять ваше життя, допоможуть монтувати відео та фото для вашого акаунта в соціальних мережах, дадуть можливість вам заглибитися в хвилю трендів.

CapCut

Безкоштовний мобільний додаток для редагування відео. Дозволяє обрізати, склеювати, додавати ефекти, музику та текст до відео. 

Бажаєте скачати програму капкут проте його не має в вашому App Store? Ознайомтесь за статею в якій ми покроково, пояснимо, як скачати капкут?

ТікТок

Безкоштовний додаток для соціальних мереж, орієнтований на короткі відео. Користувачі можуть створювати та ділитися 15-секундними відеороликами, додаючи до них музику, ефекти та фільтри. 

Spotify

Сервіс потокового аудіо та музичний плеєр, що надає законний доступ до мільйонів пісень, подкастів та інших аудіозаписів. 

Canva

Безкоштовний онлайн-сервіс для дизайну графіки. Дозволяє створювати публікації для соціальних мереж, презентації, постери, листівки та інші візуальні матеріали. 

PicsArt

Безкоштовний мобільний додаток для редагування фотографій. Дозволяє додавати фільтри, ефекти, текст, малюнки та інші елементи до фотографій. 

Mediatopia

Додаток для навчання та медитації, що пропонує курси, вправи та аудіозаписи для покращення сну, зосередження уваги, зняття стресу тощо.

Snapchat

Безкоштовний додаток для обміну повідомленнями, фото та відео, які зникають через певний час. 

Calendars

Додатки або програми для організації розкладу, зустрічей, завдань та подій. Може бути частиною операційної системи або окремим додатком. 

Pinterest

Додаток для соціальних мереж, орієнтований на візуальний пошук та контент. Користувачі можуть зберігати зображення та відео на дошки оголошень за темами, що їх цікавлять. 

Ви митець і хочете знайти де зообразити всю свою ідею та хвилю натхнення, дізнайтесь це разом з нами - айпади для малювання.

Google Translate

Безкоштовний сервіс перекладу мов від Google. Дозволяє перекладати текст, зображення та мовлення між багатьма мовами.

Ваша оцінка: