Я шукаю...

Асфальт 9: Леджендс - де скачати для iPhone?

Асфальт 9: Леджендс скачати

Гонки на  iPhone – напевно самий популярний тип ігор, який подобається практичному кожному користувачеві. Asphalt 9 – одна із кращих варіантів в даному жанрі, вона поєднує всі тренди та особливості ігрової індустрії останніх років.

Гра з’явилася ще в лютому 2018 року і змогла здобути прихильність багатьох. В першу чергу варто зазначити, що Асфальт 9 – це гра з відомої серії Asphalt. 9 версія – це зовсім нові можливості, і список сучасних автомобілів для гонок. Особливістю є ще і те, що гонки відбуваються в зовсім нових локаціях по всьому світі, і гравці з нетерпінням очікують появи треків.

Тут більш сучасна графіка, стало набагато більше ефектів, і картинка стала реалістичною. У новій версії зібрано понад 50 варіантів моделей автомобілів. Розробники особливу увагу приділили деталізації саме машин, швидкісним характеристикам і іншим особливостям.

Користувач отримує можливість створити все відповідно смакових особливостей враховуючи найменші деталі. Так, завдяки новому конструктору можна обрати колір деталей і навіть перетворити автомобіль на матовий. А особливо оцінити всі можливості гри можна за допомогою взлому гри Asphalt 9.

Вперше за історію гравець має можливість створювати власний клуб однодумців. В 2021 році Asphalt 9 все ще продовжує тримати планку однієї із кращих безкоштовних ігор жанру аркада.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Асфальт 9: Леджендс особливості та характеристика

Основна увага у грі приділяється гонкам. Ціль заклечається у здобуванні перемоги у кожному сезоні. І особливістю є те, що нема потреби отримувати перше місце у кожному заїзді. Однак все ж треба врятуватися від поліцейських, показати хороший результат по часу, а також здійснити трюки, які також впливають на фінальний результат. Іншими словами гра пропонує багато цікавих способів які обов’язково зможе оцінити кожен гравець.

Асфальт 9: Леджендс дає гравцеві грандіозні можливості. Так щоб здобути перемогу він може постійно покращувати швидкість власного автомобіля і здійснювати інші покращення.

Після здійснення дій по оновленню гравець зможе відразу відчути суттєві зміни.

Дев’ята версія гри пропонує гравцеві насолодитися чудовою деталізаціє. Тут практично кожна деталь виглядає доволі реалістично. Дороги, шини і навіть пилюка передані на високому рівні.

Кожен рівень по-своєму унікальний, тому нові події, ефекти, перешкодити зможуть захопити гравця і привернути його увагу. Новинкою є і опція управління Touch Drive. У новій версії є можливість прокручувати екран так як і у Temple Run. Гравець зможе швидко цінити ситуацію і зрозуміти в якому напрямку рухатися для того щоб не потрапити на перешкоди.

Всі трюки виконуються також легко, достатньо просто натиснути на екран. Присутня також і функція Tilt to Steer.

Також читайте. Assassin's Creed для iOS: як розвивалася культова гра про ассасин...

Asphalt 9: легенди динамічність та функціональність гри

Asphalt 9: легенди можна вважати самою динамічною грою в жанрі аркади яка доступна для Айфону. Події відбуваються настільки швидко, що дуже часто гравець не бачить коли саме закінчилася траса. Все це свідчить про високий рівень реалістичності.

Графіка нової версії також варта уваги. Так, наприклад, розробники стверджують що гра доступна практично на кожен пристрій включно зі старішими моделями, а не лише на нових гаджетах від компанії Apple.

В кар’єрному режимі очікує 60 сезонів і більш ніж 800 гонок. І цього буде цілком достатньо, щоб роздивитися всі локації і зрозуміти наскільки добре розробники попрацювали над створенням цікавих перешкод, локацій і всього іншого.

Проте деякі траси все ж будуть повторюватися, але це буде йти лише на руку самому гравцеві. Він зможе знати що і де знаходиться і підбирати найбільш зручні дороги для обминання перешкод.

Простір для тюнінгу такий самий як і в попередній версії. З однієї сторони він достатньо великий, але з іншої лінійний та не такий цікавий.

Також читайте: Трейдинг на Айфон: можливості та особливості

Взлом гри Asphalt 9: огляд геймплею

Скачати Асфальт 9 на Айфон і відчути справжню атмосферу гонок, де вогонь летить з під шин, здійснюються неймовірні трюки цілком можливо.

Автомобілі

Так як і в попередній версії тут всі машини розподіляються на 5 категорій D, C, B, A, S. Чим вищий клас, тим швидша буде машина. Однак отримати її досить складно. Така можливість присутня у Asphalt 9 зломаному без додаткових дій.

Дуже часто автомобілі користувач може створити самостійно за допомогою наявних креслень. Проте скористатися ними вже не так і просто, можна виділити відразу декілька способів як отримати необхідні креслення:

 • проходження кар’єри;
 • після участі у мережевих гонках;
 • нагороди в клубах;
 • преміям-наборами за допомогою жетонів придбаних у магазині;
 • набори по щоденних акціях;
 • підвищення рівня гаражу.

Всі ці можливості у звичайній версії будуть надаватися гравцеві поступово. Чим швидше він буде проїжджати трасу, тим більше можливостей і бонусів зможе отримати.

В грі також є присутній параметр такий як паливо. І його може вистачати лише на 6 гонок. Кататися нон-стоп буде можливо після відкривання 5-6 машин. Якщо ж бензин все одно закінчиться, то придбати його буде можливо досить недорого за допомогою жетонів.

Прокачка автомобіля

Кожна машина в грі має відразу чотири параметри:

 • пришвидшення;
 • максимальна швидкість;
 • можливість управляти;
 • нітро.

Чим краще будуть працювати ці параметри, тим швидше буде рухатися авто. Для цього кожен пункт прокачують за допомогою кредитів. У звичайні версії спочатку це все буде можливим безкоштовно, але з досягнення певного рівня лише за реальні кошти.

На високих рівнях треба буде купляти імпортні деталі, отримати які можлива по тій же схемі що і креслення.

Самі машини в Asphalt 9 мають від 1 до 5 зірок. З підвищенням зірковості також і максимальний ранг авто. З проходженням рівнів гравець зможе отримувати і нові можливості, а саме:

 • перефарбувати диски;
 • зробити капот матовим;
 • змінити основний колір корпуса;
 • прикріпити до кузова додаткові елементи.

Опцій які дозволяють здійснити тюнінг не так вже і багато. Але можна стверджувати що з цього всього гравець особливої користі, яка допомагає в перемозі не отримує.

Режими

В першу чергу проходиться основний режим, а саме – кар’єра. Він розділений на 5 частин які поділяються на сезони. Причому у кожному сезоні до 10 гонок.

Після проходження певної кількості рівнів буде відкрита можливість мережевої гри. Режим поділяється на наступні ліги:

 • бронза;
 • срібло;
 • золото;
 • легенда;
 • платина.

Чим краща ліга буде тим відповідно кращими будуть нагороди і подарунки.

Чому варто звантажити Asphalt 9 взломаний

В грі є магазин який дає користувачеві насолодитися додатковими можливостями. Клавіша, яка допомагає потрапити до магазину знаходиться у верхній частині екрану.

Тут існує відразу два види валюти:

 • Кредити. Візуально виглядає як буква С. Саме за кредити можна придбати новий автомобіль, або додаткові компоненти для нього.
 • Жетони. Мають вигляд зірок з буквою А. За них можна придбати карти. Жетони можна отримати за успішні гонки, або ж за реальні кошти.

Придбати можливо також набори. Перейшовши у розділ «набори карт», можна подивитися що доступне:

 • для особливих авто;
 • рекламні набори;
 • преміям класу.

Порівняння Асфальт 8 і Асфальт 9

Якщо проводити порівняння Асфальт 8 і Асфальт 9, то новіша версія більш сучасна та удосконалена. Але все ж є деякі моменти які залишилися з попередньої гри.

Графіка 9-ї версії краща і навіть найменші компоненти тут виглядають більш деталізовано. Навіть найдрібніші елементи мають значно реалістичніший вигляд. Крім цього з’явилися і нові можливості, яких раніше не було.

Особливістю Асфальт 9 є наступне:

 • наявністю великої кількості дорогих сучасних автомобілів;
 • якісна графіка;
 • сучасне музичне супроводження;
 • режим кар’єри, проведення акцій;
 • можливість мережевої гри;
 • можна здійснювати прокачку авто.

Додаток має досить низькі вимоги, але графіка непогана. Набагато краще виконана ніж у 8 версії передана картинка нічного міста, пісків і швидкості. А ось музика в Асфальт 9 – це окрема тема. Гра об’єднує десятки нових треків, які були створені спеціально для гри.

Це зовсім новий світ, який створить умови для повноцінної кар’єри з гонками і змаганнями з реальними гонщиками. Є можливість створити власний автомобіль і кататися по пустелях Америки і іншим трасам.

Разом з друзями можна створювати справжні клуби і влаштовувати змагання.

Asphalt 9: Legends чит

Нова версія серії Asphalt буквально перевершила всі очікування. А для того щоб спробувати і оцінити всі можливості ігрового контенту можна витратити справжні кошти, або ж скористатися деякими хитрощами.

Для того щоб зіграти безкоштовно не використовуючи взломану версію можна скористатися Asphalt 9: Legends чит.

Основну роль в грі відіграють саме кредити, а отримати їх можливо лише здійснивши гонку. Якщо ж немає ресурсів для придбання необхідної можливості то можна використати коди та чити. А саме:

 • щоб отримати 8350 токенів - L9_JM02D6 *a9;
 • для зарахування 950 тис. - W5_3SX7A3*a9.

Дана хитрість допоможе набагато швидше отримати заблокований автомобіль і брати участь у гонці на рівні з конкурентами.

Скачати Асфальт 9 на Айфон: переваги та недоліки

Asphalt 9 – це яскрава гра, яка супроводжується сучасною музикою і як більшість інших безкоштовних ігор для Айфонів спрямована на використання донатів. Якщо власник гаджету не готовий купляти жетони або шукати взломану версію, то далеко не все зможе зробити у грі. Йому будуть доступні стандартні можливості, автомобілі і все інше, тому вже дуже скоро гра набридне.

Серед негативних моментів можна виділити:

 1. Сильне навантаження на процесор, смартфон швидко гріється і через це розряджається.
 2. Спрощений гейплей.
 3. Механізм всієї гри розрахований на донати.
 4. На смартфонах старішого покоління картинка не така якісна як нових.

Серед переваг:

 1. Хороше музикальне супроводження.
 2. Ідеально деталізована графіка.
 3. Чудові спецефекти.
 4. Наявність ліцензованих автомобілів з різними характеристиками.

Чому варто спробувати саме ці гонки на iPhone

Асфальт 9 по-справжньому здатна здивувати будь-якого гравця. Ліцензовані машини вражають, їх тут досить багато і кожна має свої особливості.

Постановка гонки виконана також на найвищому рівні. При першій грі користувач буде здивований якістю графіки, ракурсами камери і спецефектами. Тут створена справжня атмосфера швидкості та гонок. Користувач буде відчувати швидкість вже з першої хвилини гонки. Для того аби отримати більше задоволення від гри рекомендуємо грати її на телефоні з великим екраном та потужнми процесором як у Айфон.

Asphalt 9 – це продовження серії, яке запропоноване гравцеві у більш сучасному вигляді. Гра стане хорошою розвагою для любителів гонок. А для тих хто пропустив попередню частину обов’язково перетвориться у улюблений ігровий додаток.

Ваша оцінка: