Я шукаю...

Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина...

Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про ассасина... - icoola.ua - фото

Assassin's Creed на IOS можна вважати однією з найпопулярніших ігор на айфон. Вона з’явилась ще у 2007 році і її випуск триває досі. В 2021 році серії ігор про асасина виповнилось 14 років і вона налічує 12 частин.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про ассасина... - icoola.ua - фото 1

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Історія виникнення Assassin's Creed на телефон

На початку 21 століття компанія Ubisoft успішно презентувала нову версію гри Prince of Persia. Відразу ж після цього розпочалася робота над її оновленням. Але в цей ж час у продюсера компанія виникла ідея замінити головного персонажа. Він запропонував зробити центральною постаттю Асасина, а всі події на цей раз повинні здійснюватися не у Персії, а на основі реальних історичних подій. Не всі зрозуміли дану ідею і не змогли повірити у успіх, тому не робили на неї великих ставок. Було вирішено не здійснювати кардинальних змін, але в той же час самому продюсеру дали дозвіл на розробку індивідуального проекту.

Коли була запущена перша рекламна компанія з декількома фрагментами нової гри, користувачі очікували побачити героя вбивцю часів Третього хрестового походу. І в дечому все ж вони були праві, однак ніхто не врахував, що деякі події будуть стосуватися і сучасності.

Коли гра вже була доступна, то стало зрозумілим, те що події розвиваються відразу у двох часових періодах. Сюжет базувався на ідеї про те, що у людині може зберігатися генетична пам’ять, яку за допомогою пристрою «Анімус» можна використати. Тобто персонаж може проживати епізоди з попереднього життя.

Саме це дозволило розробникам пов’язати два різних світи. А ось головним конфліктом є протистояння двох орденів. Редакція ICOOLA рекомендує грати Ассасинс Крід на iOS з великим екраном та потужним процесором, як у refurbished iPhone XS Max.

Протистояння конфліктів в Assassin's Creed

В Assassin's Creed на iPhone є відразу декілька сторін, які несуть певну ідею, та відстоюють свої інтереси. Серед їх числа:

  • Асасини. В історії справді є згадки про існування даного ордену в епоху Середніх віків. Є також інформація про те, що своє існування він розпочав значно раніше ніж відомості про це з’явилися у офіційних джерелах. Головна його мета зробити світ набагато кращим, але за допомогою вбивств. Ідеал даного ордену в свободі мислення суспільства, саме задля цього було пролито багато крові. Здавна представники ассасинів воювали на боці революціонерів, а також вели боротьбу з тиранією. Є відомості про те, що саме дані люди були причетні до вбивства Александра Македонського, Гая Юлія Цезаря і багатьох інших відомих правителів.
  • Ісу. Людство не єдиний вид який існував на Землі. Ісу – народ Ісуса. Через створення нового виду був закладений фундамент гибелі народу. Війна дорого обійшлася всім сторонам, вони не помітили, як була знищена половина Землі. Після загибелі древнього народу, людство розпочало відбудовувати власну цивілізацію. Колишні власники залишилися у пам’яті людей, як боги. Однак в грі буде декілька фрагментів пов’язаних з перевтіленням Аіта в тілах різних людей.
  • Тамплієри. Це прямі вороги ассасинів, вони також з’явилися задовго до появи про них перших писемних згадок. Вони мають практично такі ж цілі як їх прямі вороги, але використовують зовсім інші методи, для досягнення всього. Тамплієри впевнені, що людина не здатна контролювати себе самостійно, тому не варто давати їй повної свободи, а саме тому все повинно перебувати у строгому контролі. Деякі правителі приходили до влади саме за допомогою даного ордену. А для того, щоб бути сильнішими за ворогів, представники ордену постійно в пошуку артефактів і знань богів.

Assassin's Creed для ios – коли виникла гра саме для Apple iPhone?

Вперше Асасин Крід на телефон Apple з’явився у 2007 році. Саме у цей період розробники одночасно займалися роботою над удосконаленням вже відомої Prince of Persia: Assassins. Проте відразу ж після появи компанія зрозуміла, що версія достатньо цікава. Тому було прийняте рішення створити цілу серію.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 2

Assassin's Creed на iOS

Це перша початкова версія, яка змогла занурити гравця в зовсім нову історію. При чому цікаво було спостерігати за сучасністю і зовсім іншою епохою.

Центральний персонаж - Дезмонд Майлс. Героя викрали з ціллю проведення експериментів і виявлення де саме його далекий предок заховав важливий артефакт.

В даній версії практично не доводиться побачити сучасності, всі події розгортаються в далекому 1191 році. Так перебуваючи в іншій епосі, герой буде змушений вбити декількох тамплієрів і дізнатися все про важливий артефакт – Яблуко Едему.

Особливість гри було те, що вона давала зовсім нові можливості, наприклад, зливатися з натовпом, бачити багато чого за допомогою орлиного зору, знаходити досить швидко ворогів і багато чого іншого.

Проте при проведенні часу в грі, через одноманітність вона могла набридати. Так персонажу необхідно було приходити до міста, виконувати невеликі завдання та прямувати, на пошуки людини яку необхідно було убити.

Assassin’s Creed II/Brotherhood/Revelations

В 2009 році компанією було випущено нову версію Assasin’s Creed для iOS, яка була більш сучасною та розпочинала нову трилогію під назвою Еціо.

А наступних дві версії гравці побачили вже в 2010 та 2011 роках. Тут головний персонаж дізнається про те, що війна між орденами продовжується і сьогодні. Так, Майлса визволяють представники Асасинів сучасності. Вони починають досліджувати іншого персонажа, який має одного і того ж предка що і Дезмонд. В ході роботи дізнаються, що скоро відбудеться страшна катастрофа яка знищить людство. І допомогти можуть лише предки людства.

У нових версіях події розвиваються у 15-16 столітті. Головним героям вже стає інший персонаж, а саме Еціо.

Assassin’s Creed III на iPhone

Знову ж розробники вирішили продовжити сюжет який розгортається у минулому і сьогоденні. Світ знову знаходиться у небезпеці, допомогти людству здатен лише персонаж з першої частини.

Сюжетна лінія на цей раз розвивається вже у 18 столітті. В ході гри персонаж дізнається велику таємницю, яка дає пояснення гравцю про філософію двох орденів.

Третя частина також продовжує розвиток трилогії Еціо. Проте розділ з Дезмондом завершується, але компанія зрозумівши наскільки вдала дана ідея, тому вирішує не зупинятися.

Assassin’s Creed IV: Black Flag для iOS

Розробники вирішили показати гравцю період розвитку піратства і обрали для цього найбільш вдалий час, а саме 17-18 століття.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 3

Головним персонажем на цей раз стає пірат на ім’я Едвард Кенуей. Зовсім випадково він потрапляє у головний конфлікт. Обирає сторону вбивць.

Є деякі епізоди і з сьогодення, однак в порівнянні з піратськими вони не є такими цікавими. Головним героєм зробили безіменного персонажа, який проводить дослідження ДНК.

Все ж версія стала досить нецікавою і одноманітною в порівнянні з минулим. Можливо вона була зроблена просто для галочки. А рушійними фрагментами все ж стали завдання з піратом.

Assassin’s Creed Rogue на iOS

Ця версія стала доступною для гравців у 2014 році. Її події розгортаються між четвертою і третьою серією гри.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 4

В центрі сюжету опиняється Шей Патрік Кормак, він був членом ордену довгі роки однак саме в цей період він розуміє наскільки методи жорстокі, тому несподівано зраджує аcасинів і переходить на бік тамплієрів.

В майбутньому головний герой все ще залишається безіменний аналітик, який дізнається що компанія, що проводить дослідження ДНК належить тамплієрам.

Assassin’s Creed Unity

В 2014 році з’явилася ще одна версія Асасин Крид на телефон. Гравець отримує можливість спостерігати за подіями які відбувалися під час французької революції у 18 столітті.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 5

Центральна постать – Арно. Його батька убили коли той ще був дитиною. А усиновив героя великий магістр ордену тамплієрів. У цій версії з’являються нові фракції.

Події в теперішньому часі знову мають досить короткий характер. Саме ця версія є однією з тих, що мають велику кількість багів, через це деякі користувачі стверджують, що її практично неможливо грати.

Assassin’s Creed Syndicate

Враховуючи те що попередня частина не була досить вдалою, мало хто очікував продовження. Про те компанія вирішила продовжити традицію і у 2015 році також представила оновлення Assasins’s Creed для iOS.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 6

В центрі сюжету близнюки Джейкоб і Іві. Події розвиваються у 19 столітті у Лондоні.

Геймплей все ще не змінився, знову ж присутній паркур, відкритий світ, бої та таємні вбивства.

Гра отримала небагато критики, адже в 2015 році вже стало зрозуміло кожному, що серія видихається і їй потрібне повне оновлення.

Assassin’s Creed Origins – оновлення ассасина на смартфоні

Через рік вийшла версія Origins на iOS. Саме ця частина мала розказати більш детально про історію двох орденів і перенести в найдавніші часи.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 7

В центрі подій Баєк із Сіви. Разом зі свою дружиною він проводив дослідження і допомагав у Єгипті Клеопатрі боротися зі своїми братами.

Гра є набагато сучаснішою. Світ став досить великим і відкритим до досліджень. З’явилася можливість прокачки окремих компонентів. Крім цього виконання рівнів стало більш серйознішим. Гравця буквально почали змушувати виконувати різноманітні завдання для того щоб сюжет зміг просуватися далі.

В сучасності центральною постаттю стала знову співробітниця Абстерго яка відправилася в Єгипет, для дослідження мумій.

В цілому франшиза змогла побачити нове життя і стала більш цікавою ніж попередні варіанти.

Assassin’s Creed Odyssey – ще більше можливостей для Ассасина на iOS

В попередніх частинах вже було дано багато інформації щодо історії виникнення давнього ордену. В 2018 році розробники вирішили додати ще подробиць у цю історії. На цей раз вони відправляють героїв у Давню Грецію.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 8

Сюжет минулого розвивається в 431 році до нашої ери. Головні персонажі нащадки царя Леоніда. Один з персонажів зміг знайти посох яким була пов’язані події які відбувалися у Атлантиді. Він зміг зберегтися до теперішніх днів і потрапити до рук Лайлі Хассон.

Гра по графіці і можливостях практично не відрізнялася від попередньої.

Assassin’s Creed: Valhalla

Остання частина присвячена епосі вікінгів. Головний герой Ейвор. В дитинстві він втратив батьків, але його забрав на виховання один з королів норвезьких кланів.

 Assassin's Creed для iOS: як розвивалась культова гра про асасина... - icoola.ua - фото 9

Особливістю є те, що тепер гравець може самостійно обрати ким буде головний персонах хлопчиком чи дівчинкою.

Фанатам даної тематики обов’язкову буде до вподоби Valhalla. Тут запросто можна провести більше 50 годин вільного часу. Гра має динамічний сюжет, дозволяє відкривати таємниці, що робить процес  захоплюючим та цікавим.

Друзі, якщо ви бажаєте відчути всі переваги будь-якої гри, то це з легкістю можна зробити, придбавши Apple iPhone 7 Plus 128GB Black з безкоштовною гарантією 1 рік.

Ваша оцінка: