Я шукаю...

Огляд гри на iOS Call of duty: mobile

Call of duty: mobile на Айфон

Все частіше користувачі шукають де можливо Call of duty: mobile скачать на iPhone. Після того як гра з’явилася на ринку відразу змогла здійснити справжній фурор.

Вже минуло достатньо часу з дня офіційного виходу нової гри, однак все ще вона продовжує тримати високу планку. А також доступна оновлена версія не лише на смартфонах від компанії Apple, але й на Андроїд-пристроях.

Call of duty змогла здійснити справжній прорив, буквально за сім днів зібрала більше 100 мільйонів завантажень з боку користувачів. А що саме цікаве, це те що таких цифр гра досягла лише на смартфонах iPhone так як ще не була доступна для Андроїдів.

Першу версію яка була доступна на ПК презентували набагато раніше. Успіх допоміг компанії розробнику вже через рік запропонувати її у мобільній версії.

Читайте також: Особливості та нововведення GTA San Andreas.

Екшин з роками змінювався і сьогодні він зовсім не схожий на стандартну всім відому версію. А деякі користувачі стверджують, що сучасний варіант навіть дечим нагадує Counter-Strike.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Чому варто завантажити Call of duty: mobile на Айфон

Серія ігор Call of duty бере свій початок ще в 2003 році. Компаніє розробником виступила Infinity Ward. Цікавим фактом можна вважати те, що вона почала своє існування в 2002 році, а вже через рік змогла презентувати першу розробку. Остання версія є вже 16-ю по рахунку у даній франшизі.

Call of duty: mobile на Айфон

Ігровий процес складається з мережевих боїв. А в процесі гри користувача очікує підпір вже знайомих карт і режимів зі всієї лінійки.

Починаючи з 7 рівня гравця очікує новий режим, який дозволить брати участь у реальних діях про воєнних операціях. Якщо оцінювати геймплей, то з попередньої версії він практично не змінився. Графіка,звукове супроводження і весь інтерфейс має вже звичну організацію для гравців які знайомі з попередніми серіями гри.

Управління дуже просте. І якщо користувач раніше не був знайомим з даним жанром, то зможе з легкістю достатньо швидко зі всім розібратися. Також тут присутня не лише звичайна зброя, але й гранати і навіть дрони. Будь-який вид зброї можна знайти і підібрати на полі бою.

Доступно більше 9 ігрових карт одну з яких може підібрати для себе користувач. Головна особливість гри  - це так званий екшин. Тобто гравець не забезпеченим всім необхідним для проходження рівня. Йому необхідно самостійно добратися до місця основного бою, по дорозі добути собі зброю.

Варто також відмітити і хорошу якість графіки. Крім цього є можливість створювати власні клани. Для цього необхідно прив’язати власний профіль з соціальної мережі Facebook. Можна буде пограти разом з друзями, відправляти їм подарунки, отримати інші додаткові можливості. Але все ж в такому варіанті сама гра не відрізняється від основної без прив’язки.

Якщо порівнювати з версією яка доступна на ПК, то все ж мобільна уступає по деяким характеристикам. Наприклад, після  проходження одного рівня система не зможе перекинути користувача на наступний. Саме це є особливістю мобільної версії.

Опис Call of duty: mobile, як завантажити на iPhone

Завантажити Call of duty: mobile на Айфон можна на App Store. Кал оф дюти – це класичний шутер, розповідь у якому відбувається від першого лиця.

Ігрова механіка

Механіка ігрового процесу була повністю замінена і саме це дозволяє грі відповідати вимогам сучасних смартфонів. В цілому геймплей виглядає добре. Управління також здійснюється доволі просто і зрозуміло.

Всі параметри можна регулювати за допомогою розділу «Налаштування». В ході гри по мірі прокачування персонажа, будуть доступні нові можливості. Так після досягання 12 рівня гравець зможе переносити дві гранати одночасно, а також користуватися спеціалізованою зброєю.

Графіка

Графіка також в грі на вищому рівні. Користувачі продукції від компанії Apple зможуть насолодитися деталізацією і будуть вражені додатковими ефектами. Все це дозволяє потрапити у атмосферу справжніх воєнних подій.

Call of duty: mobile графіка

Для користувачів які мають моделі попередніх поколінь у настройках можна здійснювати регулювання якості картинки. Це допоможе не перегрівати телефон в режимі гри.

Зброя та персонажі

Як і у будь-якій іншій грі подібного типу, є можливість здійснення покращення зброї та самого бійця. До вогнестрільної зброї можна додати два додаткових модулі. Це допоможе покращити якість зброї.

А ось для того щоб відкрити заблокованих персонажів необхідно виконувати щоденні завдання.

Зброя також відкривається лише після проходження рівнів. Однак гравці стверджують, що практично кожна одиниця навіть та що стане доступною після 30 рівня має приблизно однакові властивості і функціонал, що і нижчих рівнях.

Час від часу може з’являтися і додаткова бонусна зброя.

Також читайте про гру:  Candy Crush Saga: гра, яка майже вбила всю ігрову індустрію

Чіти на Кал оф дюті

Для того щоб сповна оцінити ігровий контент варто скористатися додатковими чітами на Кал оф дюті.

Сьогодні коди та чіти здатні взаємодіяти з наступними аспектами гри, а саме:

 • допомозі під час стрілянини;
 • підсвічування ігрових скінів;
 • допомозі у відображенні ворога.

Встановлення програм які допомагають користуватися скінами не займає у гравця багато часу. Все що необхідно зробити, це знайти взлом гри Call of duty: mobile та завантажити його.

Чому варто завантажити Call of duty: mobile

На взлом йде приблизно 2-3 хв. Після чого необхідно підключитися до необхідного серверу. Не рекомендується затримуватися на якомусь одному виді серверу. А оптимальним часом вважається лише 2-3 карти.

Адміністрація гри слідкує за даними моментами і постійно старається знаходити порушення.

Call of duty: mobile турнір

Гравець має можливість взяти участь у турнірі. Call of duty: mobile турнір – це досить складна части гри. І якщо гравець збирається взяти участь у чомусь подібному, то повинен пам’ятати наступні рекомендації:

 1. Налаштування управління. Досвідчені користувачі для цього використовують спеціалізовані контролери. Вони значно полегшують процес. Однак якщо такої можливості немає є і інші варіанти. Зокрема лівою рукою можна здійснювати стрілянину та переміщення, правою налаштовувати приціл, а також змінювати зброю.
 2. Приціл. Практично впродовж кожної гри можна зустріти союзного гравця, який неправильно ставить приціли та розкидає тактичну зброю. Якщо випадково попасти в дану зону, то це не просто сповільнить всі рухи, але може поранити.
 3. Стріляти необхідно в голову. Для того щоб швидко позбутися конкурента важливо здійснювати точні постріли, а в ідеалі цілитися в голову. Звичайно є можливість убити ворога і попаданням у тіло, але все ж у голову набагато надійніше. Для того щоб навчитися даній майстерності краще не проводити тренування лише на противниках, але й відвідати так званий навчальний табір.

Інколи проводяться великі турніри у яких є навіть грошові винагороди. Однак потрапити у список учасників досить непросто. Щоб відібрати кращих із кращих проводяться міні-турніри на  основі яких переможці потрапляють у наступні тури, а вже по результату них визначаються гравці які будуть брати участь у фінальному змаганні.

Варто відмітити, що у таких турнірах ні в якому разі не можна використовувати додаткові компоненти, наприклад контролери. Крім цього, змагання проводиться лише на сенсорних гаджетах.

Кал оф дюті секрети

Call of Duty: Mobile – популярна гра, яка здобула прихильність у всьому світі.

Секретні моменти Call of duty: mobile

Є декілька важливих особливостей і навичок, які відрізняють початківців від досвідчених гравців. Серед основних Кал оф дюті секретів можна виділити:

 1. Оптимізація смартфону. В онлайн грі немає нічого важливішого ніж стабільний Інтернет, достатня кількість пам’яті і інші моменти які не будуть перешкоджати відображенню картинки без зависів і інших неприємних моментів. CoD – досить вибаглива гра, тому якщо телефон не останніх моделей, то краще в настройках обрати оптимальні можливості які не будуть створювати неприємностей. Крім цього, якщо на телефоні присутній ігровий режим, то краще його відразу увімкнути.
 2. Навушники. Важливою особливістю в даній грі є вчасно визначити розташування ворога, і інколи у пригоді може стати звук. Однак динамік смартфону не завжди може передати всі тонкості, тому краще використовувати навушники.
 3. Налаштування яскравості. Варто зрозуміти те, що побачити ворога можна лише при хорошому освітленні екрану. Саме тому не варто хвилюватися за зарядку акумулятора, краще відразу вмикати максимальну яскравість.
 4. Правильне створення облікового запису. Є відразу три варіанти входу в гру. Через соціальну мережу Фейсбук, створенням облікового запису у системі, або граючи як гість. Останній варіант дозволить здійснювати процес в даний момент, зберігати гру буде неможливо, прийдеться починати все заново. Оптимальним варіантом стане реєстрація в грі.
 5. Налаштування CoD. Тут можна відрегулювати важливі моменти, які допоможуть набагато швидше здійснювати всі необхідні дії. Так в налаштуваннях можна обрати один із двох методів в управлінні. Перший буде дозволяти здійснювати постріл відразу після прицілу. Проте варто налаштувати цей процес ще краще.

Також можна виділити секретні дії якими вже давно користуються досвідчені гравці:

 • Постійно необхідно прокачувати власну зброю. Після кожного рівню буде доступний додатковий стіл. Так якщо територія буде складатися з вузьких просторів, то краще взяти з собою спеціальну зброю.
 • Не потрібно ховатися. В грі не нагороджуються бійці які ховаються. Крім цього є досить багато способів вияснити де саме знаходиться гравець який не здійснює постійних дій. Тому краще не дозволяти ворогу переважати і постійно знаходитися у русі і тим самим створювати для нього несподіванку.
 • Потрібно правильно навчитися рухатися. Треба навчитися непросто швидко рухатися, але й здійснювати стрибкові і інші рухи під час стрілянини це допоможе вберегти бійця від поранень.
 • Необхідно використовувати пістолети та гранати. Не варто недооцінювати додаткової зброї, так не буде необхідності здійснювати перезарядку у самий відповідальний момент.
 • Потрібно навчитися користуватися димовими гранатами. Велика кількість бійців не використовують дану зброю. Але саме за допомогою неї можна ускладнювати вихід ворога з певної зони і тим самим застати його зненацька.
 • Варто вивчати місцевість. Знання території допоможе відразу зрозуміти яка точка буде найбільш вигідною. Найкраще вивчати територію у іграх з ботами.

Взлом гри Call of duty: mobile

Взлом даної гри дозволяє насолодитися всіма можливостями безкоштовно. Call of Duty: Mobile – це прорив у сфері якісного ігрового контенту, тому варто завантажити і установити її у себе на смартфоні.

Особливості гри Call of duty: mobile взлом

Прочитайте також: Огляд Sky: Children of the Light на iOS.

CoD – якісна гра, яка допоможе цікаво провести час і подарує масу позитивних емоцій.

Ваша оцінка: