Я шукаю...

Особливості та нововведення GTA San Andreas

Захоплива гра GTA San Andreas

GTA San Andreas – це продовження культової серії. Нова частина дозволяє вжитися у роль афроамериканця, на ім’я CJ, якому доведеться вирішити велику кількість проблем. Гра доступна на iOS та Андроїд-пристрої.

Продовження стало третьою частиною з п’яти від розробника Rockstar North. San Andreas виконана у жанрі 3D-шутера з елементами арканного авто симулятору. Гра отримала оновлену графіку з високим розширенням, яка зроблена спеціально для смартфонів. Нова версія має велику кількість можливостей яких раніше не було у попередніх частинах. Вперше в історії гравець може користуватися послугами напарника, а також брати під свій контроль цілі шматки міста виділяючи їх на карті.

Для того, щоб зробити гру більш цікавою розробники добре попрацювали над побутом. Тепер гравець має можливість змінювати зачіску персонажа, підкачати мускулатуру і навіть покататися на велосипеді. Гра стала більш реалістичною.

Читайте також: Огляд Sky: Children of the Light на iOS.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

GTA San Andreas скачати на Айфон геймплей

Структура геймплею аналогічна двом попереднім версіям. Всі дії ведуться від третьої особи і мають елементи екшену.

Не знаходячись в автомобілі герой може бігти, плавати, ходити, битися та стріляти. Переміщатися по місту можна за допомогою будь-якого транспорту: автомобілів, квадроциклів, вертольотів, мопедів, катерів, велосипедів, потягу і навіть реактивного ранця.

GTA San Andreas геймплей

Щоб відкрити нові міста та отримувати удосконалені можливості, гравцеві доведеться постійно виконувати місії та невеликі завдання. Не перебуваючи на виконанні персонаж здатен здійснювати будь-які дії: грабувати прохожих, вбивати їх, а також викрадати автомобілі. Чим більше буде створено хаосу, тим вищий буде рівень переслідування збоку поліції.

Також гравець має можливість виконувати додаткові завдання. Особливістю GTA San Andreas є те, що персонаж зможе попрацювати таксистом, перетворитися на пожежника, а також почати боротьбу зі злочинцями ставши по інший бік.

В грі з’явилися нові цікаві місії, можливість навчатися у школі водіння, управління катером. Це все допомагає гравцеві заволодіти необхідними навичками для проходження місій.

Однією з особливостей, в порівнянні з іншими частинами є те, що для перетинання границі міст більше не буде показуватися звичний екран завантаження. Вперше з’являється, так званий, безшовний світ.  Саме це стало справжньою несподіванкою для гравців зі всього світу.

Головний персонаж

Центральна постать – Карл Джонсон, був озвучений репером Young Maylay. Мати – Беверлі Джонсон. Брати – Браян та Шон, сестра – Кендл.

В грі не відомо якого віку персонаж, однак є припущення, що йому більше як 21 рік. Зовнішність головного героя нагадує репера Dr.Dre. Колір очей – голубий, що говорить про наявність європейських предків.

На відміну від інших героїв, Карл має велике серце і він ніколи не убиває просто так, без сумнівів, дуже часто він співпереживає і дає своїм жертвам другий шанс. Такого ще не було у персонажів з інших серій гри. Він зміг пробачити Пуласке, а коли вбивав членів своєї банди, то дуже шкодував про це.

Опис GTA San Andreas

Події відбуваються в 1992 році в одному з мегаполісів Каліфорнії. Після 5 років проживання у Лос-Сантоса, Карл переїжджає через смерть молодшого брата. І в місто повертається лише після звістки про смерть матері. Та після повернення у рідне місто Джонсон розуміє, що в сім’ї не все так добре, а також проблеми виникли у його колишній банді. Тому він вирішує залишитися у місті. Герой буде працювати над відродженням всього.

Характеристика GTA San Andreas

Ігровий світ вражає своєю відкритістю, а також наявністю великої кількості нових локацій, персонажів та можливостей. Головна тема гри полягає у протистоянні банд за територію.

Цікавим фактом є те, що GTA San Andreas перша версія гри у якій була використана ненормативна лексика.

Нововведення

З’явилося багато чого нового. В першу чергу, гравець зверне увагу на появу нового транспорту – велосипедів, тягачів з трейлерними причепами, евакуаторів з можливістю управління, поліцейських мотоциклів, військових винищувачів і багато чого іншого.

Вперше герой може не просто рухатися містом, але й плавати, пірнати, перелазити через огородження.

Для підсилення ефекту, персонаж може робити вистріл відразу з двох видів зброї. А також, здійснювати управління автомобілем, коли його банда відстрілюється від ворогів.

В грі з’явилася можливість встановлення маячку на карті. Це дає можливість набагато швидше знаходити потрібне місце.

Покращення штучного інтелекту

Відтепер персонаж не може вбивати просто так. Якщо в денний час він це зробить, то обов’язково це призведе до реакції інших, на відміну від попередніх версій. Деякі прохожі можуть покликати на  допомогу, а озброєні громадяни почнуть стріляти. Тому варто не здійснювати вбивств при свідках.

Паніку може викликати навіть посадка в людному місці винищувача. Є в грі й недопрацьовані моменти. Зокрема, автомобілі на шосе не об’їжджають інший транспорт, який знаходиться не в русі, що призводить до його накопичення. Вертоліт, який буде летіти дуже низько може зачепитися за будинки й впасти.

Персоналізація

Розробники вперше вирішили дати можливість самому гравцеві змінювати зовнішність персонажа. Нова зачіска, одяг, аксесуари – все це можливо придбати для Сі-Джея.

Гравець може навіть дбати про здоров’я головного героя. Можна купляти їжу у вуличних магазинах, відвідувати бари та фаст-фуд. А правильне харчування та заняття спортом позитивно вплинуть на покращення фізичного стану. Якщо не давати персонажу їсти, він починає втрачати мускулатуру. Дуже швидко рівень здоров’я буде знижуватися.

В грі можна виділити наявність декількох умінь. А саме: водіння та стрілянини. В процесі гри Карл зможе здобути додаткові навички. Наприклад, щоб краще битися без зброї в кожному із трьох міст є тренажерні зали, які варто відвідувати. Карл отримує можливість розмовляти з іншими людьми, навіть на вулиці. Дії героя також відтепер грають важливу роль. Від них напряму буде залежати його авторитет у банді, та у відносини з дівчиною.

Розробники повідомили, що в загальному Сі-Джей протягом гри має до 4200 діалогів лише на вулицях міст.

Зв’язок з іншими частинами даної серії

Велика кількість подій, персонажів в новій частині мають щось спільне з вже відомою Grand Theft Auto. Гравець якому довелося зіграти GTA Vice City, побачить у San Andreas декількох однакових героїв. А також тут присутня історія знайомства Клода і Католіни, як і в попередній грі.

Проходження GTA San Andreas

В одній із місій є пряме посилання на Vice City, коли Карлу розповідають про хлопців, які раніше працювали над ремонтом моторних двигунів, до тієї пори поки їх бізнес не був перекуплений.

Рівні розшуку

На відміну від попередніх частин, у даній зірки пошуку зменшується, якщо героєві вдається сховатися від поліції. А зміна одягу і стилі і зовсім може зняти будь-яку кількість зірок. Можна схарактеризувати всі рівні розшуку наступним чином:

 • 1 зірка. Надається за побиття прохожих, викрадення автомобілів, і стрілянину в присутності поліції. Водночас, такі дії як стрілянина з гранатомета, кидання гранат і інші подібні дії не на очах поліції, також призводять до 1 рівня розшуку.
 • 2 зірки. Отримується за вбивств полісменів, великої кількості людей, та закладення вибухівки у поліцейську машину. Відразу після цього відбувається більш посилене переслідування, відповідно важче врятуватися від нього.
 • 3 зірки. Надається за вбивство 6 і більше поліцейських та знищення автомобілів. При таких діях стає дуже важко ховатися від поліції. Вони буквально з’являються звідусіль, будують барикади, або ж світять прожекторами з повітряного транспорту.
 • 4 зірки. Надається за знищення поліцейського транспорту, та вбивство 12 охоронців закону. В такому випадку поліція працює не самостійно, їй на допомогу прибувають додаткові службовці на фургонах та іншому транспорті, які спеціалізуються на пошуку особливо небезпечних злочинців.
 • 5 зірок. Отримується, якщо герой вбиває 25-30 поліцейських. Ухилятися від переслідувань стає ще більш важко. Злочинця починають переслідувати представники ФБР. Дії спецслужб радикальні, будуються барикади з автомобілів. Втекти від переслідування можливо лише по лісній місцевості, яка знаходиться між містами.
 • 6 зірок. Для отримання рівню потрібно вчинити вбивство 50 федералів і зірвати понад 5 різних видів їх транспорту. Переслідування набуває нових обертів, на цей раз на допомогу відправляють військові вантажівки і навіть танки з солдатами. Якщо герой випадково зіштовхнеться в своєму автомобілі з танком, то це приведе до вибуху авто.

GTA San Andreas взлом: міфи та цікаві моменти

Світ GTA San Andreas є другим по розмірах в серії розробника і його детальне вивчення займає дуже багато часу.

Міфи GTA San Andreas

Масштаби гри привели до того, що з’явилася велика кількість міфів щодо можливостей San Andreas, однак не всі вони правдиві.

 • НЛО. Це один з найбільш популярних міфів даної частини. Розробники не підтвердили даного факту. Та гравці зі всього світу почали скидати скріншоти як доказ. Багато з них підробка. В грі справді є одна «летюча тарілка» яка зображена як реклама біля бару.
 • Таємничий хрест в Лос-Сантосі. В одному з будинків є вхід у підвальне приміщення. Гравці стверджують, що там є графіті з зображенням демонічного хреста. Насправді все це всього лиш вигадка. А зображення яке можна знайти в Інтернеті – підробка.
 • Акули. Деякі гравці стверджують, що у грі є акули. В ігрових файлах і справді є модифікація акули і в самому оригіналі її просто могли замінити на дельфіна. А от наявність саме акули без модифікацій – викликає сумніви.
 • Дівчинка з телевізора. Цей міф почався з появи відео, в якому у домі Карла з телевізора несподівано з’являється повністю чорний силует дівчинки, яка через деякий час зникає. Це привело до виникнення двох варіантів. Перший пов’язаний зі збоєм в грі, другий – наявність моду.
 • Клоун-вбивця. В місті Санта-Марія-Біч можна зустріти на пляжі фургон з морозивом. Гравці стверджують, що якщо спробувати дістати звідти клоуна, то він обов’язково нападе з бензопилою. Проте це неправда.
 • Таємний острів. На карті Торено можна побачити невеликий острів. Однак на загальній основній карті гри цього місця немає. Гравці припускають, що там знаходиться відома всім тюрма Алькатрас. Однак даний фрагмент не ввійшов в основну гру.

Чому GTA San Andreas варто завантажити на Айфон?

ГТА Сан-Андреас – це цікава гра, яка має необмежений простір. Саме це і робить її по-справжньому особливою.

Прочитайте також: Чому варто Shadow Fight 3 завантажити на Айфон.

Захоплива гра GTA San Andreas

Детально розроблений сюжет, разюча динаміка, фірмовий графічний стиль, підходящі саунтреки – все це приваблює увагу фанатів мобільних ігор. До інших переваг варто віднести:

 • можливість вибору методу управління;
 • повна свобода дій;
 • неймовірні масштаби ігрової зони.

Саме це і має стати причиною скачати на Айфон гру, та цікаво провести час в GTA San Andreas.

Ваша оцінка: