Огляд Sky: Children of the Light гри на iOS

Особливості Sky: Children of the Light

Зміст

Sky: Children of the Light – гра від третього лиця у жанрі пригодницької аркади. Компанія Journey створила чудовий ігровий світ у якому гравцеві необхідно виконати непросте завдання, а саме повернути зірки додому.

Проєкт відносно молодий, гра на iOS з’явилася у 2019 році, а на Андроїд-пристрої лише весною 2020 року. Для Айфонів вона була анонсована як ексклюзив, і вже сьогодні користувачі «яблучних» пристроїв отримали можливість завантажити гру безкоштовно.

Герої отримують грандіозні можливості збирати частини світла, літати та багато іншого. І при цьому користувач зможе побачити дії інших гравців, що дає можливість об’єднуватися у невеликі групи для досягнення спільної цілі.

При першому запуску гри відразу складається враження, що розробники потрудилися на славу, і новий проєкт має не гірший вигляд ніж інші великі ігри від студії «Thatgamecompany».

Варто прочитати: Огляд Brothers A Tale of Two Sons. Чому варто завантажити на iOS гру.

Особливості гри Sky: Children of the Light на iOS

Навіть при простому та примітивному ігровому процесі студія «Thatgamecompany» завжди вміла вразити користувача. Саме так і відбулося з новою грою.

Особливості Sky: Children of the Light

Гра Sky: Children of the Light має мобільне походження, проте у ній все практично так само, як і раніше, все розпочинається та закінчується вже знайомими локаціями. І в процесі проходження доведеться пройти цілих сім світів. Але все ж, сюжет гри практично такий же як і у минулих проєкт компанії – має мінімалістичний характер. Не варто очікувати, що як у деяких інших проєкт все детально розкажуть і покажуть. Доведеться самостійно зрозуміти без підказок у чому суть.

Досліджувати світ доведеться за допомогою крилатого персонажа. І для небесних подорожей йому необхідно багато джерел світла.

В ігровому магазині можна знайти все необхідне для кастомізації, а саме унікальні маски, зачіски й навіть нові крила. Також варто зазначити, що досліджувати нові світи буде значно цікавіше з іншими персонажами.

Користувач зможе:

 • подорожувати по 7 казкових світах та розгадувати різноманітні загадки;
 • показати власний смак, змінюючи зовнішній вигляд персонажа;
 • зустрічати інших гравців та співпрацювати з ними;
 • дарувати свічки в знак подяки;
 • насолоджуватися чудовим музичним супроводженням;
 • стати частиною великого ігрового світу, у якому досить часто відбуваються зміни та з’являються нові гравці.

Розробники додали також і набори жестів, як в одному з попередніх проєкт. Наприклад, поза очікування та зміни тембру голосу. Такі додаткові можливості будуть відкриватися поступово за дослідження нових локацій. Однак повноцінною подорожжю ігровий процес важко назвати, він схожий швидше на марафон.

Геймплей Небо: Діти світла

Сюжет у грі посідає другорядне місце. Гравець потрапляє у світ у якому немає зірок і йому потрібно все це змінити, зробити так, щоб небо знову засяяло. І хоча це все звучить досить абстрактно, насправді все так і є.

Сюжет у Sky: Children of the Light створений для того, щоб зацікавити гравця, а потім перемістити його на другий план. Тому гра не вражає захопливою історією, як це часто буває і головною тут виступає емпатія.

Геймплей Sky: Children of the Light

В ігровому світі буде можливість знайомитися з іншими персонажами, які теж збирають вогники, щоб повернути зірки на небо. Та навіть тут не все так просто. Гравець не зможе написати текстове повідомлення іншому персонажу й цим самим запропонувати йому співпрацю, весь процес спілкування відбувається мовою жестів.

Спочатку може здатися, що співпраця нічим не допоможе, але чим більше буде виконано завдань, тим швидше користувач зрозуміє необхідність спільної праці. І це потрібно навіть не для швидшого виконання різноманітних завдань, а щоб не відчувати певно самотність в ігровому світі.

Основний вид кооперації відбувається після того, як гравці беруться за руки. І головним в кооперації буде перший персонаж, він і поведе інших.

Особливістю Небо: Діти світла на Айфоні є те що, тут немає змагання за лідерство. У гравця навіть не виникатиме думки зрозуміти, хто кращий.

Геймплей від розробника Journey дивує не завдяки сюжету, або високо бюджетних сцен, а кооперативам між різними гравцями.

Сюжет

Практично немає ні однієї історії, яка б могла зацікавити та привернути увагу гравця. Все це створено спеціально розробниками, щоб гравець не відволікався ні на що інше окрім дослідження світів.

Протагоніст – сутність, якій поставили завдання повернути зоряне небо. І більш ніякої інформація користувачу не надається. Не розповідається про походження персонажа, історію світу і так далі. А на заміну цьому всьому пропонується відразу приступити до виконання поставлених завдань не зволікаючи ні хвилини.

Процес гри

В Скай Чілдрен оф зе Лайт достатньо просте управління. Інтерфейс максимально легкий, а інколи його особливості навіть приховують, щоб не відволікати героя від основної карти та дослідження.

Процес гри Sky: Children of the Light

Інколи на екрані будуть з’являтися додаткові елементи, які активізуються, коли протагоністу необхідно долати шлях повітряним способом. І польоти – це основна і ключова можливість головного героя. Більшість часу перебуваючи у грі доведеться насолоджуватися красою локацій. А розробник зробив все так, щоб користувача практично нічого не відволікало від чудової картинки.

Небо

Гра починається досить типово: персонаж опиняється на одинці у світі де немає зірок. І по переду чекає велика дорога наповнена небезпек, нових знайомств та дослідження захопливих світів.

Сюжет – лише засіб зацікавити гравця. А ігровий процес буде наповнений радістю і задоволенням.

Початок подорожі здаватиметься легким, але чим далі, тим більше буде перетворюватися в більш агресивний. Спочатку створене відчуття незрозумілого потоку і справді працює. Але з часом користувач буде знаходити різноманітні загадки, буде змушений розкривати секрети та стикатися з іншими перешкодами.

Співпраця

Після потрапляння у даний світ, гравця знайомлять з управлінням, та вже через 15-20 хвилин він почне помічати незнайомі фігури які рухаються. Детально розгледіти їх можливо лише у тому випадку, якщо персонаж підійде ближче і запропонує знайомство. Далі спілкування можна продовжити запропонувавши дружбу і навіть є можливість взятися за руки та продовжувати шлях разом.

Особливості співпраці

Персонаж також зможе збирати цілу групу з інших користувачів. А максимальна кількість однієї кооперації складає 8 осіб. Небо Діти Світла – це зовсім не про самотність, тут обов’язково необхідно починати дружбу з іншими гравцями.

Перед розробником стояло зовсім нелегке завдання, створити складну, динамічну та емоційну пригоду.

Ціль

Sky: Children of the Light – це своєрідна гра, яка зовсім не схожа на інші сучасні та популярні проєкт від розробників. Тут немає захопливої історії, стрілянини, місій і так далі. Проте в ігровому світі можна знайти щось інше. Вона не змусить гравця перебувати у напруження, а дасть можливість розслабитися і навіть помріяти.

Музичне супроводження Sky: Children of the Light та графіка

Розробники вирішили й на цей раз не створювати нічого нового, тому світ зображений у характерному для компанії стилі, з красивими пейзажами та стилістичними відмінностями.

Музичне супроводження Sky: Children of the Light

Гра немає чіткої сюжетної лінії, тому далеко не всім сподобається. І через це Sky: Children of the Light взлом створює враження незвичайної гри яка повинна зацікавити багатьох, але грати її зможуть не всі.

Музичне супроводження також тут виконане в характерній для розробника особливості. Чарівне звучання лісу буде змінюватися і доповнюватися наспівуванням загадкових духів. Саунд дизайнер зміг попрацювати на славу і без нього навряд чи можна було б насолодитися історією персонажа.

Графіка зроблена на найвищому рівні. І основним завданням всієї картинки є не її механіка, а емоції які вона викличе у гравця.

Зовнішній вид локацій може навіть дечим нагадувати відомі екранізації. Наприклад, гравці які вже скачали гру на Айфон стверджують що деякі об’єкти можна зрівняти з відомим «Аватаром». У грі багато яскравих картинок які супроводжуються неймовірною анімацією.

Особливості Sky: Children of the Light взлом

Головне завдання у грі – знищити тьму за допомогою вогнів. Взлом Sky: Children of the Light дає більше можливостей на шляху до фінального епізоду. В ході просування по рівнях не варто забувати про збирання різноманітних предметів, які згодом можуть стати у пригоді. Скачати на Айфон Sky: Children of the Light варто хоча б тому, що гра буде цікавою не лише для дорослих, але й дітей. Вона зовсім не схожа на інші проєкт відомих розробників. Дитина буде приємно вражена наявністю яскравих кольорів.

Особливості взлому Sky: Children of the Light

Прочитайте також: Алхімія: експерименти з користю.

Також додатково розширити можливості можуть Небо Діти Світла чіти. Але їх можна встановлювати лише на оригінальну версію гри яку потрібно завантажити на Айфон на App Store. Для того, щоб чіти Sky: Children of the Light ввести необхідно:

 1. Відкрити гру.
 2. Перейти до розділу «Чіт Коди».
 3. Натиснути «ОК», та зачекати декілька секунд.
 4. Все готово.

Чому варто Sky: Children of the Light завантажити на Айфон

Sky: Children of the Light – дивовижний світ, в який повинен зануритися кожен користувач. Гравці зі всього світу досить тепло прийняли новий проєкт, але і є ті, які не змогли його зрозуміти.

Чому варто скачати на Айфон

Серед позитивних моментів новинки можна виділити:

 • незвичайна для мобільної версії краса;
 • є можливість взаємодіяти з іншими гравцями;
 • у гру хочеться повертатися знову й знову;
 • неймовірна пригода з хорошим фіналом.

Якщо взяти до уваги недоліки, то серед їх числа:

 • є деякі обмеження, які виникли через те, що це мобільна версія;
 • в один момент відсутність чіткого сюжету може призвести до того, що гравцеві стане нудно.

Гра варта уваги і її неодмінно потрібно скачати на Айфон безплатно, щоб насолодитися красивою картинкою та незвичайною історією.

Ваша оцінка: