Я шукаю...

Чому гріється телефон і що з цим робити

На iPhone гріється батарея

Нерідкі випадки, коли власники смартфонів звертаються до сервісних центрів саме з проблемою регулярного перегріву пристрою, часто усунути причину вдається досить швидко, але це не означає, що на перегрів не варто звертати уваги. Причинами надмірного нагріву телефону можуть бути відразу кілька факторів, тому перш за все потрібно визначити, що саме нагріває апарат та вжити заходів для виправлення ситуації, якщо це можливо. Друзі, компанія ICOOLA пропонує якісний ремонт iPhone у Львові та Україні, то ж, якщо з вашим гаджетом трапилася неприємність, ми з радістю відремонтуємо будь-яку поломку. Але перш ніж звертатися до будь-якого сервісного центру, розгляньмо всі можливі варіанти, які викликають підвищення температури смартфона, адже може бути, проблема вирішується навіть без втручання фахівців.

iPhone сильно гріється при роботі

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Що робити, якщо гріється телефон і чому це відбувається

Активне використання смартфона для ігор, робота у важких додатках та зйомка відео навантажують центральний процесор та графічний прискорювач, закономірно викликаючи нагрівання цих компонентів. Тому якщо ваш телефон гріється у верхній частині, спробуйте просто зробити перерву, для цього також бажано відключити деякі активні програми та служби, у тому числі Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Перевантаження смартфона під час тривалих ігрових сесій не є чимось винятковими та відбувається практично на всіх пристроях, незалежно від бренду або моделі. Нагріванням також може супроводжуватися процес завантаження великих за обсягом файлів, тому щоб нагрів не досяг критичних температур, давайте телефону відпочинок, а також вимикайте мережеві модулі, коли в них нема потреби.

Чи не кожен додаток для айфона може похвалитися гарною оптимізацією, але в особливих випадках навіть може містити різні помилки в коді. Якщо на вашому смартфоні встановлена одна з таких програм, ресурси системи можуть використовуватися нераціонально, процесор постійно знаходиться під навантаженням без вагомої на те причини, а в підсумку ми задаємося питанням, чому гріється телефон та швидко розряджається. Якщо ви помітили, що нагрів пристрою відбувається не тільки в іграх або ресурсоємних додатках, але й в іншій програмі, спробуйте її видалити, встановити оновлення, або завантажити аналог. Пам'ятайте, що регулярне очищення системи від зайвих файлів та програм є одним з основних правил стабільної роботи будь-якого пристрою.

Сильно гріється телефон в додатках

Зовнішні чинники також можуть стати однією з причин нагріву смартфона, наприклад, якщо на пристрій потрапляють прямі сонячні промені або він знаходиться в щільному чохлі або кишені, невеликий нагрів очевидний, але якщо в цей час ви ще інтенсивно його використовуєте, завантажуєте файли або граєте, перегрів може стати набагато помітнішим. Щоб запобігти подібним ситуаціям, не тримайте телефон на сонці в жарку погоду, знімайте чохол під час ігор, якщо він заважає ефективному охолодженню, а також встановіть блокування екрану, щоб виключити ймовірність запуску додатків за допомогою випадкових натискань.

Оригінальні airpods: як дізнатися чи у вас не підробка?

Пошкоджений блок живлення або використання для зарядки несертифікованого аксесуара є частою причиною виникнення проблем з телефоном, у тому числі перегріву. Щоб уникнути небажаних наслідків використовуйте тільки оригінальні кабель та блок живлення, а також не запускайте відео або не грайтеся на смартфоні який підключений до електромережі, адже в такому випадку, зайвий нагрів гаджета забезпечений. Спробуйте також використати інший кабель для зарядки, якщо нагрів відчувається дуже сильно, можливо проблема саме у ньому.

Системні помилки, велика кількість залишкових файлів та іншого сміття також несприятливо позначаються на температурі телефону, саме тому рекомендується вчасно встановлювати всі доступні оновлення ОС, а також чистити пам'ять пристрою. Якщо ви помітили нагрів після установки оновлень або при первинному налаштуванні, не варто панікувати, адже в такому випадку процесор, накопичувач та модулі зв'язку працюють в повну силу, виконується аналіз інформації та індексування. Після закінчення настройки або оновлення системи просто дайте телефону охолонути до нормальної температури, додатково не навантажуючи систему новими завданнями.

Робоча температура для смартфонів

Всі перераховані вище випадки не є серйозною проблемою, через яку потрібно звертатися до фахівця, адже їх можна вирішити самостійно, просто виявивши причину перегріву. Робочою температурою для смартфонів на Android та iPhone вважається 35 градусів, в процесі активного використання гаджета вона може короткочасно підвищуватися на 5-10 градусів, і це є допустимою нормою. Але іноді, смартфон перегрівається без будь-яких помітних факторів, що може свідчити про наявність більш серйозних проблем, у тому числі з апаратною частиною.

Коли перегрів смартфона дійсно небезпечний

Перегрів будь-якого пристрою річ неприємна, але особливо варто турбуватися тоді, коли він проявляється наступним чином:

  • Смартфон гарячий навіть з вимкненим екраном та без активних процесів;
  • Тепло локалізується в окремих місцях, а не розсіюється по всьому корпусу, наприклад, айфон гріється в районі камери;
  • Спільно з помітним нагріванням відбуваються й інші збої, спостерігаються проблеми з сенсором, телефон реагує не на всі торкання;
  • Раптове перезавантаження системи, порушення стабільної роботи додатків;
  • Процес підзарядки акумулятора супроводжується надмірним нагріванням, телефон практично неможливо тримати в руках;
  • На iPhone гріється батарея, спостерігається здуття кришки корпусу.

На iPhone гріється батарея

Всі вищеописані випадки найчастіше вимагають звернення до сервісного центру, адже якщо несправності виникли з апаратною частиною гаджета, розв'язувати проблему самостійно не представляється можливим. У спеціалізованих установах по ремонту смартфонів майстри володіють усіма необхідними ресурсами та обладнанням для надання «першої допомоги» вашому пристрою. Головне у такому випадку, звернутися в перевірений та сертифікований сервісний центр, де майстри дадуть відповідь на будь-яке супутнє питання, наприклад, чому айфон нагрівається в нижній частині. До речі, якщо ваш iPhone погано працює, радимо зв’язатися з нами і скористатися вигідним ремонтом айфона за доступну ціну.

Ваша оцінка: