icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Як відрізнити оригінальні AirPods від підробки: топ ознак
16 Березень 2021

Як відрізнити оригінальні AirPods від підробки: топ ознак

Під час покупки навушників варто звернути увагу на кілька основних нюансів, які допоможуть визначити справжність аксесуара. Якщо ви знайшли схожості, то саме час насторожитися і ще раз подумати

Мунтян Ольга

Сучасний ринок готовий надати товар в будь-якій ціновій політиці. Багато хто хоче придбати якісний продукт відомого бренду дешевше. Саме через це з'являється багато підробок, які іноді досить важко відрізнити від оригіналу. Навушники від Apple AirPods не стали винятком. І нехай візуально знайти відмінності може бути важко, внутрішній функціонал і можливості - якість звуку, збірка, ергономіка виявлять неоригінальність продукту. Так як відрізнити оригінальні AirPods від підробки?

Ознаки неоригінальних Аірподсов

Під час покупки навушників варто звернути увагу на кілька основних нюансів, які допоможуть визначити справжність аксесуара. Якщо ви знайшли схожості, то саме час насторожитися і ще раз подумати:

 • Низька ціна. Не варто вестися на необгрунтовано низьку ціну навушників. Очевидно, що магазини не будуть давати великі знижки на товар. Якщо продавець пропонує придбати AirPods в два рази дешевше від офіційної ціни, то з величезною вірогідністю даний товар підробка.
 • Упаковка. Уважно огляньте коробку, в яку упаковані навушники. Оригінальна упаковка від Apple має білий колір, в тон аксесуара. Відзначимо, що на фронтальній панелі повинні бути намальовані крапельки.
 • Різниця якості. Навушники і кейс до них виготовлені з гладкого глянцевого пластика, який при цьому не буде ковзати на долоні. Підробки, в свою чергу, навряд чи будуть використовувати якісний склад. Приділіть також увагу тому, з якою легкістю відкривається кейс і в цілому на його дефективність.

Спроба дрібних компаній продешевити на матеріалах і при цьому видати свій продукт за оригінал обертається тим, що споживач отримує комплектуючі з дешевого пластику. Він легко гнеться і може тріснути. Якщо ви відчули найменший сумнів, то рекомендуємо відвідати офіційний магазин Apple і відчути різницю наочно.

Зовнішні Відмінності Підробки Від Оригіналу

Для початку необхідно виділити дві категорії відмінностей: візуальну і робочий процес.

візуал:

 1. Оригінальні AirPods мають білий колір без жовтизни. У той час як підробка має неоднорідну домішка інших відтінків: жовтизну і білизну.
 2. В оригінальному продукті ви отримуєте ідеально гладкий пластик без дефектів. Підробка ж - це матова пластмаса з легкої шорсткістю.
 3. Оригінальний кейс відкривається легко і закривається щільно, без зазорів. Підробка може мати «підгін» гірше.
 4. Оригінальні навушники на динаміках мають металеву сітку. Вона щільно сидить в корпусі, не залишаючи ніяких зазорів. Підробка дарує тканинну сітку з зазорами.
 5. Оригінали мають маркування для позначення - L і R. У підробці такого маркування може не бути.
 6. Оригінальні написи без помилок на упаковці. Підробки найчастіше мають помилки в назвах бренду або в цілому.

Поддельные AirPods научились работать как оригинал — и стоят всего $40

робочий процес:

 1. Оригінальні AirPods дарують чистий звук, без скрипів і шумів, з виразними басами. Підробки мають більш приглушений звук.
 2. Навушники від Apple моментально синхронізуються з іншими пристроями по бездротовому з'єднанню. У копії це займе трохи більше часу.
 3. Оригінальна батарея тримається довше, так як має економну витрату. Підробка вимагає підзарядки частіше.

Як Перевірити AirPods За Серійном Номером?

Apple надійно стежить за обігом своєї продукції. Тому не дивно, що будь-який їхній продукт має серійний номер, який в будь-який момент можна перевірити на їхньому сайті. Це надійний варіант перевірки навушників на оригінальність.

Сам номер розташований на кришці зарядного кейса і на коробці. Зрозуміло, хитрі продавці можуть легко підробити і переклеїти серійник на коробці. Але ось поміняти номер на кришці - майже нереально. Перевірити серійний номер можна наофіційному сайті.

Не варто виключати ймовірність того, що хтось зможе поміняти корпус, вставивши туди неоригінальні AirPods. Так що завжди оглядайте самі навушники і зарядний кейс на ознака дефектів.

AirPods Pro Оригінал Відмінності Від Підробки

Китайці навчилися робити дійсно якісні підробки, які важко відрізнити від оригіналу по зовнішньому вигляду. Навіть назва співзвучне - APods Pro. Так в чому ж ця різниця і як не розчаруватися при покупці AirPods Pro?

 • На неоригінальному продукті немає напису Designer by Apple in California на задній панелі кейса. Більш того, ребро жорсткості з металу темніше, ніж в оригіналі;
 • На задній частині неоригінального кейса, кнопка для скидання з'єднання буде виділена більш явно. Роз'єми для зарядок, що в оригіналу, що у підробки однакові;
 • Фейкові АірПодси всередині мають овальні виїмки під навушники, в той час як у оригінального продукту вони більш круглі;
 • Кришка оригінального кейса здатна відкритися на 120 градусів, в той час як підробка відкривається тільки на 90 градусів;
 • Підробку можна відрізнити за наявністю світлодіодного індикатора в корпусі чохла, так як оригінальні AirPods Pro не мають такого індикатора;
 • Підробка легше оригіналу на пару грамів, проте знайти зовнішні відмінності досить складно;

Вам може бути цікаво: Кращі віджети на Айфон

Визначити неоригінальні навушники від Apple можна так само за двома критеріями: по контактній площадці, яка знаходиться в нижній частині аксесуара, і за формою і кольором сопла для знімних насадок.

Шумозаглушення, в китайській підробці APods Pro, зрозуміло немає. По суті це звичайнісінькі бездротові навушники з досить низькою якістю звуку. За невеликі гроші і схожий зовнішній вигляд на популярні і модні AirPods Pro, ви отримаєте порожній висновок звуку і відсутність адекватних басів.

Виробники неоригінальних навушників витратили дійсно багато зусиль на створення зовні точної копії AirPods Pro. Однак, їм не вистачило грошей для того, щоб забезпечити якісне складання звукових драйверів.

Головна річ, яка повинна в першу чергу збентежити споживача - це низька ціна пропонованих навушників.

Поддельные AirPods научились работать как оригинал — и стоят всего $40

Як Відрізнити AirPods 2 Від Підробки

Бездротові навушники AirPods 2 від компанії Apple - це природне доповнення до мобільного телефону, яке виконує функції спілкування, прослуховування аудіофайлів і голосових команд. Саме тому багато власників айфонів мріють про аірподс 2.

Купівля AirPods 2 може обійтися дорого, тому власники смартфонів інших брендів шукають альтернативи. Вибір підробок складається з деяких основних факторів: мінімальна ціна і максимальна зовнішня схожість з оригінальними навушниками. Ці якості в собі поєднали навушники китайського виробника TWS i200. І нехай вони мають ряд значних відмінностей від оригіналу Apple, дуже часто нечесні продавці або навіть магазини намагаються продати їх під виглядом оригінальної продукції. Так як не попастися на гачок шахраїв і відрізнити справжні AirPods 2 від підробки?

 1. Якщо при першому прослуховуванні музики в підроблених навушниках ви не змогли вловити відмінності, то рекомендуємо встановити звук на максимальну позначку. Так з'являться спотворення. Не можна не відзначити, що неоригінальні навушники мають проблему в особі погіршення якості зв'язку.
 2. Підроблені навушники необхідно заряджати частіше, ніж того вимагають оригінальні.
 3. Неоригінальний продукт не буде повноцінно інтегруватися з айфона, так як в ньому не передбачені тонкі деталі налаштувань.
 4. Купуючи неоригінальні навушники, споживач не просто отримує поганий звук і непостійне з'єднання, а так само втрачає весь набір переваг, які Apple вклали в AirPods 2. Саме це і зробило їх найпопулярнішими бездротовими навушниками.
 5. Коробки оригінальних і підроблених навушників, на перший погляд можуть бути ідентичними. Одна відмінність, яке можна помітити лише при прямому порівнянні - це тиснення зображення аксесуара на верхній частині кришки, яке у оригінальної продукції буде виконано з великим рельєфом. Зрозуміти, що навушники не оригінальні можна так само за допомогою маркувальної таблицею, так як в цьому випадку вся інформація буде написана на одній наклейці. В оригінальному продукті така інформація вказується на трьох стікерах. Відмінність можна помітити і в компонуванні тексту.

Это копия AirPods Pro за 3 тысячи рублей. Попробуй отличить от оригинала | AppleInsider.ru

 1. Відразу виявити підробку можна, оглянувши ложемент для кейса: в оригіналі він має чіткі межі тиснення і виконаний з матового пластика. Підробка має не особливо акуратне пластикове ложе, виготовлене з того ж матеріалу, що і банку йогурту.
 2. Зверніть особливу увагу на наявність комплектуючої документації. Якщо ви не помітили ніяких помилок в тексті, то пошукайте окремий вкладиш з серійним номером аксесуара. У неоригінальних навушників його не буде.
 3. Кейс неоригінальною продукції легше на пару грам, проте, якість матеріалів і самої збірки практично не мають відмінностей від оригіналу. Китайці зробили так, що кришка їхнього продукту фіксується з таким же звуком, а навушники фіксуються за допомогою магніту з таким же зусиллям.
 4. Неоригінальні AirPods 2 мають однакові серійні номери на правому і лівому навушнику, в той час як в оригінальних продуктах - вони різні.
 5. Оригінальні AirPods 2 в лівій виїмці з внутрішньої сторони кришки кейса мають значок, який вказує на заборону утилізувати навушники в баки зі сміттям побутового призначення. Підробки, в основному, ставлять це маркування справа.

AirPods - Дату Покупки Не Підтверджено: як прибрати

Что означает "Дата покупки не подтверждена" (AirPods, iPhone, iPad, MacBook)? | Guide-Apple

Якщо ви, в якийсь момент відчули підступ і вирішили перевірити свої навушники на оригінальність, то в цьому може допомогти офіційний сайт Apple. На даному сайті можна ввести серійний номер своїх аірподсов і перевірити, оригінальні вони, чи це майстерна китайська підробка.

Однак, що робити, якщо після введення серійного номера ви отримали повідомлення «Дата покупки не підтверджена»?

В першу чергу не панікувати, адже таке повідомлення означає, що ваші бездротові навушники AirPods оригінальні, а серійник зареєстрований в базі даних компанії Apple.

На офіційному сайті можна не просто дізнатися справжність вашого смартфона, навушників або інших гаджетів від Apple, але і зареєструвати їх в базі даних при покупці.

Така процедура потрібна, щоб зафіксувати, коли і в який час ваш пристрій або аксесуар отримало гарантію, а так само кінцеву дату гарантії. Таку інформацію повинен надати офіційний дилер або сам магазин під час покупки пристрою.

Таким чином, повідомлення про непідтвердженою датою покупки значить лише те, що ви придбали свій девайс у неліцензійного дилера або в неофіційному магазині Apple Store.

Читайте також: У яких додатках можна скачувати музику на iPhone

Як Прибрати Повідомлення «Дата покупки не підтверджена»

Таке повідомлення отримують безліч користувачів, так як часто, багато представників компанії втрачають момент реєстрації пристрою на офіційному сайті Apple. Це може послужити причиною появи даного повідомлення на екрані вашого смартфона.

Щоб оновити або внести інформацію про вашому пристрої, потрібно звернутися безпосередньо до офіційного ліцензованого представника компанії Apple. Перед дзвінком в технічну підтримку, підготуйте всі номери угод Apple Care, серійний номер пристрою і чек, який підтверджує покупку.

Технічна підтримка Apple Care є сервісом, який надає спеціалізовану технічну підтримку в роботі з гаджетами Apple.

Как отличить оригинальные AirPods Pro от подделки

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Режим низького енергоспоживання в версіях macOS Monterey і iPadOS 15
18 Червень 2021

Чого очікувати від режиму низького споживання енергії в macOS Monterey й iPadOS 15. Бета-версія і принцип дії. Як перемкнути пристрій на економрежим

Дорога ціна сміття. Чи можна змусити людей лагодити, а не викидати побутову техніку
17 Червень 2021

Вплив неправильного використання техніки на навколишнє середовище. Як ремонт допомагає екології та чому варто користуватися вживаною технікою

Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль?
17 Червень 2021

У статті повідомляється інформація про те, як відновити пароль від iPhone