Я шукаю...

Не працює Face ID: причини та можливі рішення проблеми

Чому на iPhone не працює Face ID  - icoola.ua - фото

Якщо у вас виникли проблеми з Face ID, сьогодні ми розповімо, як усунути цю проблему та продовжувати користуватися Face ID для вашого повсякденного використання смартфона.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чому не працює Face ID?

Щоб виправити проблему, спочатку потрібно зрозуміти, з чого вона почалася та як її виправити. Ось основні причини, чому ваш Face ID не працює:
 

  • Часте перемикання пристроїв
  • Часте перезавантаження пристрою
  • iPhone не розблокувався протягом досить тривалого часу, наприклад, більше 2 днів
  • Багато збоїв під час розблокування iPhone за допомогою Face ID
  • Якщо заряд акумулятора iPhone складає 10% або нижче. Ця причина вимагає
  • додаткової уваги, коли iPhone X Face ID не працює
  • Екстрений SOS включений

 

Якщо Face ID не працює, це велике розчарування, оскільки було так легко та зручно просто розблокувати телефон без зусиль.

Як виправити, що Apple iPhone Face ID не працює?

А тепер перевіримо наш Face ID та як усунути неполадки.

Перевірте камеру TrueDepth

Як основне обладнання, камера TrueDepth, встановлена ​​на вирізі iPhone, потребує догляду. Навіть якщо він покритий пилом, TrueDepth може перешкоджати ідентифікації Face ID, не говорячи вже про те, що він зламаний. Тому важливо завжди тримати камеру TrueDepth в чистоті, наскільки це можливо, особливо для користувачів, які звикли наносити захисні плівки на ніжний екран iPhone. Немає нічого поганого в захисті екрана, але пил може ховатися між ними та сенсорними екранами.

Оновіть iOS до останньої версії

Apple регулярно оновлює iOS та iPadOS, щоб виправляти помилки, виправляти вразливості та покращувати програмне забезпечення. Якщо Face ID не працює, проблема може бути більш глибоким програмному рівні. У цьому випадку оновіть свій iPhone до останньої версії iOS, перейшовши до Установок > Загальні > Оновлення програмного забезпечення .

Неправильні умови освітлення

Освітлення навколо вас також слід враховувати, коли Face ID перестав працювати. Датчикам і камерам вашого iPhone може бути важко розпізнати ваше обличчя, якщо на вулиці надто темно або надто світло. Добре освітлена кімната з природним освітленням має бути найкращим місцем для вашого Face ID.

Усуньте проблему відвідавши ICOOLA

Face ID не працює через системні помилки або баги, важко вирішити, оскільки важко визначити, яка частина йде не так. Однак, ICOOLA може допомогти вам просто виправити це. Не намагайтеся відлагодити все самостійно, тому що є великий ризик залишитися без вашого смартфона, краще відразу несіть його нам, або зателефонуйте: 0800334950

ICOOLA, фабрика відновлених смартфонів з радістю допоможе вам відновити ваш фейс сайді у нас працюють найкращі майстри та які спеціалізуються на своїх вміннях, не залишить вас засмученими.

Читайте також: Збільшення швидкості Face ID на iPad або iPhone

Дозвольте Face ID у сторонніх програмах

Ваші улюблені програми сторонніх розробників для банківських операцій, платежів, обміну миттєвими повідомленнями тощо. можуть використовувати Face ID для автентифікації входу. Проте, якщо ви раніше забороняли програмі використовувати Face ID, вам щоразу буде запропоновано ввести пароль свого пристрою.

Ось як увімкнути Face ID для сумісної сторонньої програми:

Відкрийте програму Налаштування .

Прокрутіть вниз і торкніться Face ID & Passcode .

Внизу розділу " Використовувати Fade ID для" торкніться "Інші програми" .

Переконайтеся, що перемикач відповідної програми, наприклад WhatsApp, встановлений у положення ON.

Або торкніться потрібної програми в кореневому списку «Установки» (наприклад, «Установки» > «Chrome» ) і перевірте, чи ввімкнено ідентифікатор обличчя.

Причина у налаштуванні Face ID

Якщо ідентифікатор особи налаштований неправильно, він не буде працювати на вашому iPhone. Ви можете перевірити налаштування Face ID, відвідавши Установки → Face ID & Passcode та ввівши пароль при кожній пропозиції.

Налаштувати Face ID синіми літерами означає, що ви ніколи не налаштовували Face ID або хтось стер ваше обличчя. Ви можете вирішити проблему, натиснувши Налаштувати ідентифікатор особи .

Якщо ваш ідентифікатор обличчя вже налаштований, перейдіть у верхню частину екрана і переконайтеся, що перемикач для розблокування iPhone або іншого призначення, для якого ви хочете його використовувати, увімкнено. Сподіваємося, це дозволить Face ID працювати знову, якщо у вас немає пов'язок та великої кількості волосся на обличчі, що заважають процесу.

Скидання настройок пристрою

Скидання всіх налаштувань може виправити Face ID, але також поверне розкладку головного екрана, словник клавіатури, параметри мережі та інші налаштування за заводськими значеннями за замовчуванням. Усі встановлені програми та особисті дані, такі як фотографії, відео, музика та окремі файли, не будуть видалені.

Щоб скинути налаштування iPhone або iPad, перейдіть до «Установки» > «Загальні» > «Передача або скидання iPhone» > «Скинути» , а потім натисніть «Скинути всі налаштування» . Щоб підтвердити дію, необхідно ввести пароль. Після завершення скидання знову налаштуйте Face ID та перевірте, чи працює він.

Перезавантажте iPhone

Фактично, щоразу, коли ви стикаєтеся з проблемами на вашому iPhone, які, здається, неможливо вирішити, ви можете спробувати перезавантажити свій iPhone, щоб виправити Face ID, який перестав працювати. Примусове перезавантаження може бути здійснено навіть якщо ваш iPhone неможливо розблокувати. Незалежно від того, чи ви використовуєте iPhone серії X або iPhone 11, 12 або 13, метод примусового перезавантаження однаковий. Натисніть та швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, а потім кнопку зменшення гучності. Натисніть та утримуйте бічну кнопку, доки не з'явиться логотип Apple.

Можливо, це ваше обличчя

Смішно, що деякі користувачі постійно запитують, чому мій Face ID не працює, і це неминуче, що наші особи з часом змінюються, хочемо ми цього чи ні. А ще можливо ви прокинулися з похмілля і ваш телефон вас не впізнає. Однак завдяки людям з Apple ваш iPhone зазвичай навчається та налаштовується. Однак, якщо ви кардинально змінили свою зовнішність за короткий проміжок часу, ваш iPhone може вас не впізнати.

Читайте також: Друге обличчя для Face ID дуже корисно. Дивіться, як його налаштувати

Скиньте ідентифікатор обличчя та налаштуйте його знову.

Якщо Face ID не працює або недоступний, скидання цієї функції може допомогти. Це призведе до видалення всіх збережених осіб, і вам потрібно буде налаштувати ідентифікатор особи з нуля.

Ось як скинути Face ID на вашому iPhone:

Відкрийте програму Настройка пристрою.

Перейдіть вниз і торкніться Face ID & Passcode.

Натисніть кнопку «Скинути ідентифікатор обличчя» .

Виберіть Налаштування ідентифікатора обличчя, щоб знову налаштувати його.

Висновок

Якщо проблема з ідентифікатором особи не пов'язана з обладнанням, наведені вище поради допоможуть вам її вирішити. Коли Face ID знову почне працювати, робота з iPhone стане набагато зручнішою. А якщо пов'язано, зверніться до нас на сервіс і ми вам допоможемо.

Ваша оцінка: