Я шукаю...

Збільшення швидкості Face ID на iPad або iPhone

Сканування обличчя

Власники сучасних версій ставлять собі питання, як збільшити швидкість Face ID на iPad або iPhone. Дана технологія дозволяє розпізнавати обличчя господаря гаджета, внаслідок чого ви не тільки розблоковуєте телефон, але й виконуєте підтвердження таких завдань, як реєстрація на сайті або оплата за різні покупки.
Збільшення швидкості сканування обличчя

Вперше модуль був реалізований на iPhone X та з того часу відмінно себе зарекомендував. Для айфона XS компанія Apple розробила більш вдосконалене програмне забезпечення, завдяки якому за допомогою  інноваційних процесорів та алгоритмів, процес розпізнавання суттєво прискорився. Для більш оперативної ідентифікації існує ще один спосіб – вторинне сканування.

Як у Face ID додається другий користувач або обличчя

Завдяки появі iOS 12, надається можливість додавати ще одне, наприклад, змінене, обличчя в Face ID. Функція застосовується для під'єднання ще одного користувача або якщо у вас змінилося обличчя (відростили волосся, вуса, бороду та інше). Другий скан для ідентифікації прискорює процес розблокування.

Якщо вас цікавить питання, як налаштувати face ID, відповідь проста – необхідно зробити кілька простих дій:

 • відкрити програму з налаштуваннями;
 • вибрати пункт під назвою «Face ID та пароль», ввести шифр;
 • натиснути «альтернативна зовнішність»;
 • вибрати «приступити».

Тепер слід подивитися в камеру, щоб розпочалася активація сканування зовнішності. Після того як коло стало активним, опустіть айфон на висоту грудей, під кутом 45 градусів направте камеру прямо на обличчя, намагайтеся голову тримати прямо (за завдяки цьому буде просканована нижня частина вашого обличчя). Тепер необхідно дивитися в камеру, не повертаючи голови. Потім опустити її вниз для скана обличчя. Зробіть круговий рух, підборіддя повинно торкнутися місця під шиєю. Для другого сканування повторіть всі рухи ще раз. Тобто для налаштування Face ID, слід голову трохи опустити або підняти. Все, після цього процес вважається завершеним.
Процес сканування

Прискорене розпізнавання дозволить максимально швидко виконувати ідентифікацію. Завдяки технології обличчя просканується знизу та спереду. Якщо апарат знаходиться нижче рівня фейса, та немає можливості подивитися прямо на камеру, такий варіант дуже навіть зручний. Налаштування дозволяє сканувати обличчя в будь-яких ситуаціях: коли смартфон на столі або ви дістали його з кишені під час пересування. Таким чином, надається можливість у будь-яких ситуаціях виконувати розблокування мобільного пристрою.

Як розблокувати Face ID на айфоні без свайпа

Apple дозволяє виконати розблокування face ID без свайпа на айфоні. Якщо вам необхідно виконати розблокування після невдалої спроби, то першим ділом упевніться, що обличчя знаходиться чітко перед смартфоном, ви повинні дивитися прямо в камеру. Коли з'являється екран для введення пароля, ігноруйте, замість цього проведіть вгору від нижнього краю. Функція спрацює, як тільки обличчя з'явиться в об'єктиві. Сканування відкриє всі необхідні функції на пристрої, ви зможете читати повідомлення, листуватися, подзвонити та  багато іншого.

Цікава інформація: Стів Джобс був проти створення App Store

Виконання розблокування за допомогою додатка має на увазі під собою виконання певних дій:

 • Виведіть пристрій з сонного режиму за допомогою дотику.
 • Проведіть вгору, починаючи знизу від дисплея.
 • Айфон необхідно тримати у вертикальній позиції, дивіться прямо на дисплей. Айпад – в будь-якому положенні. У горизонтальному випадку варто переконатися, що камера не закрита пальцем, дивіться на дисплей. Якщо на вас надіта маска, необхідно буде ввести запитуваний код.
  Сканування на iPad

Щоб увімкнути або вимкнути функції, слід зайти в налаштування, пункт «face ID та код», натиснути «розблокування». Дану технологію можна застосовувати для різноманітних покупок:

 • Переконайтеся, що користуєтеся саме смартфоном.
 • Для застосування карти натисніть два рази на кнопку, розташовану збоку. Якщо хочете скористатися іншою картою, то двічі натисніть на бічну кнопку, виберіть карту, потім другу.
 • Подивіться уважно на телефон для розблокування, якщо на вас маска, виберіть функцію «оплата з паролем» та вкажіть його.
 • Тримайте телефон поруч з приладом, що зчитує грошові кошти.
 • Дочекайтеся результату "готово".

Щоб виконати покупку на будь-якому сайті, натисніть «купити за допомогою Apple Pay», також для оплати можна вибрати програму. Підтвердить транзакцію, виберіть карту, два рази натисніть на кнопку збоку, подивіться на смартфон, почекайте завершення операції.

Описувана технологія використовується для входу в різні програми. Також надається можливість застосувати автоматичне введення імені власника. Для цього відкрийте програму, натисніть кнопку, що відповідає за вхід, підтвердить прохання на використання імені та пароля, подивіться на смартфон. Якщо ви хочете користуватися програмою, що підтримує дану функцію, але не передбачає її застосування відразу, вперше вхід доведеться виконати вручну. Після цього ви зможете заходити в програму за допомогою розблокування за допомогою обличчя. Виходить, що розблокувати на айфоні Face ID без свайпа дуже просто.

На iPhone неможливо сфокусувати Face ID

Трапляються ситуації, коли Face ID не хоче фокусуватися. Це обумовлено рядом обмежень:

 1. Нові пристрої здатні розпізнати власника при будь-якій позиції голови. Щоб сенсор на смартфоні спрацював, його слід тримати прямо, допустимі невеликі відхилення, але при значних нічого не вийде.
 2. Яскраве світло, що потрапляє на голову, не дозволить сканеру здійснити ідентифікацію.
 3. Функція може самостійно відключитися в цілях безпеки. Наприклад, якщо було виконано занадто багато неправильних розпізнавань.
 4. Сканер повинен чітко бачити ваші риси. Щоб прискорити відгук Face ID бажано додати кілька варіантів своєї зовнішності. Вище вже говорилося про те, як додати змінену зовнішність в face ID.
  Чіткі риси обличчя для сканування

Слідуючи цим правилам, можна поліпшити роботу програми, зробити ідентифікацію максимально швидкою.

Прискорення відгуку Face ID на телефоні

Існує кілька порад, як прискорити відгук Face ID. До них відноситься:

 • Не варто застосовувати недороге захисне скло або плівку для дисплея. Захист, призначений для фронтальної частини, спочатку не позначиться на роботі додатка, але через певний період почне відшаровуватися, що призведе до спотворення сигналу інфрачервоних променів.
 • Регулярно протирати спеціальною ганчірочкою передню частину айфона. Правильна чистка є запорукою відмінної роботи скана та обох камер.
 • Тримати телефон на відстані приблизно 30–50 сантиметрів. Даний діапазон дозволяє сенсору спрацювати максимально швидко, не варто тримати пристрій занадто близько до обличчя.
 • Знімати різні аксесуари: окуляри, хустки, бандани та інше. Деякі вироби заважають роботі інфрачервоного випромінювання.
 • Періодично змінювати кут знаходження смартфона. Підіймати телефон поступово, поки не дійдете до рівня очей. Виходячи з положення джерел світла, слід міняти положення. На поверхню повинно падати мінімум сонячних променів.

Варто враховувати, що додаток може вийти з ладу. Завдяки прив'язці даного модуля до материнської плати, доведеться істотно витратитися на ремонт. Необхідно правильно виконати налаштування face ID, інакше він просто перестане працювати.

Порівняння двох технологій: палець або обличчя

Обидва варіанти дозволяють максимально швидко розблокувати телефон: одна за допомогою пальця, друга – обличчя. Кожна з них має ряд переваг. Touch перевірена часом, працює надійно та стабільно, зламання стоїть зовсім недорого. Вона дозволяє виконувати розблокування одним торканням, причому на телефон можна навіть не дивитися. Надається можливість задати п'ять різних відбитків, причому вони можуть належати різним людям.
Порівняння Touch або Face

До сильних сторін face ID відноситься сучасний захист, мінімальний ризик злому, не потрібно наявність спеціальної кнопки на смартфоні, розблокування відбувається навіть в рукавичках. Дана технологія більш прогресивна та інноваційна, шкода, що її не поспішають додавати в ноутбуки. Збільшення швидкості ідентифікації на iPad або iPhone відбувається завдяки додаванню зміненого обличчя. Таким чином, ви в будь-який момент можете розблокувати телефон, навіть якщо на вулиці мінусова температура. Система повністю безпечна, з'явилася недавно, але вже завоювала безліч шанувальників.

Ваша оцінка: